Jump to content
FAS Goran
BaneT

Da li je ovo neko od "naših"...?

Recommended Posts

Imam rodjaka koji je kao mlad vozio mnogo brzo, sad kad je stariji covek, konstantno vozi pod dejstvom alkohola, znaci nikad nije trezan, a normalno ide na posao, ima svoju firmu pa ga niko ne kontrolise, kad ga policija zaustavi okrene telefon, izvadi neku paru, nastavi, vozi preko 20 godina i nikad mu nisu oduzeli dozvolu, samo se naplacao steta i delova za automobile, ja verujem da njega ostavis nedelju dana da se trezni i da mu das kola ne bi znao da upali i da krene ... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kad ne pece rakiju i kad ne popije malo sigurno ima oko 3 promila

Mislis, suza mu je sa 3 promila :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj pokojni cale je cesto vozio pod dejstvom alkohola,a vozac je bio skoro 40 godina. Nikada nije imao cukanja,grebanja niti bilo koje stete. Ali ja opet ne podrzavam to da bolje vozi pijan nego trezan. U to ne moze da me ubedi niko ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:laughing:  :laughing:  :laughing: 

Ma matori je garant krojac (vlasnik objekta) vidis da je ufitiljio.

Za nedelju dana drugo sredjivanje lokala :) il samo pomaze fotografu da nacentrira :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Zdravo ljudi

 

evo jedan link sta se desio nocas gde mozete videti  crash test Lancia lybra  vs krojackog salona u Skoplju. Prosla je sa 5 zvezdice na euro ncap testu,

Srecom dvoje lakse ozledzenih.

 

http://maktel.mk/makedonija-2/item/8629-foto-avtomobili-povtorno-vletaa-vo-kukja-na-vardarska

 

Pozdrav 

 

Lancia.jpg

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci greska u informaciji  na nasem  poratlu trebalo bi da pise Bg, ali sve u svemu muski izdrzala udar.Sada cu pisati portalu da koregira informaciju.

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda posto je Vardarska ulica u pitanju :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neverovatno, sta reci vise...

 

Cesto sam na tom potezu iznad Juznjaka i uvek otvorim cetvore oci (Sumatovacka, Cerska, Sazonova i na njih normalne Vardarska, Grahovska...). Male su ulicice, deluje da nema saobracaja, a ljudi voze kao muve bez glave, ne gledaju u signalizaciju, tako da su cesta sitna cukanja, ali i ovakve stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videh sad u Kg jednog nebo plavog Stila Bg table sa sporting felnama od Punta , a ucini mi se da je neko skoro nabacio takve felne na Stila ovde na forumu, lepo izgleda,mozda je neko od nasih

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam stavio te felne ali moj je sivo-zeleni tj ne znam ni sam koja je to boja, ali nisam bio ja taj kojeg si video :rolleyes:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam video jednog Stila 3v, sive boje, sa crnom folijom na haubi, kacketom pozadi, petokrakim felnama i led sijalicama. Nisam uspeo da ga slikam,ali je brutalno izgledao.

Jel ima takav ovde kod nas na forumu?

Edited by Macvanin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam znao da je Igor stavio crnu foliju na haubu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto se popeo na trotoar, pa prevrnuo na krov u centru Beograda

 

Jedna osoba danas je povređena kada se u centru Beograda automobil popeo na trotoar i prevrnuo na krov.

 

423727_20140117111946_f_jpg_ver_13899566
 

Nesreća se dogodila na Trgu Nikole Pašića u Beogradu oko 11 časova, kod ulaza u "Večernje novosti"

 

423728_20140117112015_f_jpg_ver_13899567
 

Kako je potvrdila Tanjugu portparol Hitne pomoći Nada Macura, udes se dogodio oko 11 časova, a lakše je povređen muškarac star oko 23 godine, koji je prevezen u Urgentni centar.

 

Uzrok i detalji nesreće se istražuju, rečeno je u policiji.

 

Preuzeto sa Blic.rs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre neki dan je pored servisa u kom radim prošao neki Stilo teget karavan koliko sam uspeo da vidim, prošao je polako i svirao svo vreme, pa rekoh da nije neko sa foruma :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...