Jump to content
FAS Goran
BaneT

Da li je ovo neko od "naših"...?

Recommended Posts

Jedino ako je ekipica koja radi ozvucenje, tj takmice se u tome.
Znam da si imali belu Pandu sa koj ko zna koliko desetina iki stotina kila izolacije radi sto boljeg resultata. Otud mozda i Ground Zero nalepnica.
A malo i kola sredjuju, recimo ako si video tip top sredjenu 124-ku, ako se dobro secam sa zlatnim zicanim felnama, a Mecka siva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima kod  nas u Nisu jedna ovakva bela Panda sredjivana,spustana,alu,jako ozvucenje,neko osvetljenje ispod auta,ono u fazonu tuning styling,znam da ide po tim skupovima!

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/27/2016 at 9:26 PM, PremieRacing said:

Neko naš?

Ima nalepnicu one grupe "Ground Zero" pa me interesuje ko su oni... Neko tunning društvo?

 

20161127_165319.jpg

 

Jeste pre bio vlasnik :D Ne secam se kako mu je bio nadimak na forumu, tu sam Pandu ja spustao :D E sad kome je prodao, to ne znam ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto mora da vidi nesto? (kamioni, kombiji, pikapovi...)

Ja unitrasnji retrovizor gledam samo kada naglo kocim ;) 

 

@Milutin-NS

Mozda nije nasao sticker bomb, pa je leipo pojedinacne stikere :D

Stiker bomb u osnovi i jeste lepljenje gomile pojedinacnih nalepnica, ali su se dosetili za liniju manjeg otpora, pa sada prave stiker bomb folije. To mu dodje isto kao i karbon folija - laznjak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vecina ne da ne ume da koristi unutrasnji retrovizor, nego ne shvata uopste koncept potrebe gledanja u bilo koji retrovizor... na zalost

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/30/2017 at 8:57 PM, Axic said:
Neko nas?  
 
DSC_0395.JPG

 

Covjek koji ga ima radi stikere. Cijeli Punto je u mat sivoj foliji, airbrush na haubi i ti stikeri na zadnjoj sajbi. Njemu je to gust i u jednu ruku mu je reklamni auto za firmu pa se mora isticati

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2.2.2017. at 1:33 PM, DinoG said:

Covjek koji ga ima radi stikere. Cijeli Punto je u mat sivoj foliji, airbrush na haubi i ti stikeri na zadnjoj sajbi. Njemu je to gust i u jednu ruku mu je reklamni auto za firmu pa se mora isticati

 

kolega EOX..inace covek poznat sa skupa na avali od prosle godine.pravio je stikere AVALA 2016..koje smo on i ja delili..Jedan od osnivaca Group B firme..koja se bavi stikerima,nalepnicma,folijama..

 

27645477585_21c151c516_k.jpg

Edited by bane17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam slikao, ali da pitam, možda kolege iz NS znaju.

Ima li ovde na forumu Lancia Nuova Delta iz NS, viđao sam je na Limanu kod vrtića i juče u Bigu.

 

Zapala mi za oko, šampanj boja, 1.9 biturbo koliko mi se čini, panorama krov, unutra Poltrona Frau kožna sedišta, tabla kao na Hard Black verziji, crna sa DVD+navigaciju, restyle model sa novim grilom napred :)

Unutra je ovako nešto:

lancia__delta_executive_1_9_16v_mjet_twt

a spolja ovako nešto:

lancia-delta-turbojet-03.jpg

 

Baš deluje dobrooooo, očuvano, uvek sija :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima, kupljena na bezaniji, kupili auto Savigt ispred nosa.
Auto je stvarno puska.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...