Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
loodilo

Crni farovi na Puntu mk.2b

Recommended Posts

Da li je mozda neko video, cuo, ili postoji mogucnost da sazna gde mogu da nabavim "angel eyes" farove za mog punta mk2b. Nalazio sam po netu one male farove za mk2a i perverzno izgledaju, ima i za Seicenta.... s obzirom da planiram da menjam farove uzeo bih neke namunjene :) ne bih se bavio kupovinom fabrickih pa prepravkom... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pricali smo na slikanju o crnim farovima za tvog puntosakija, evo kako to izgleda u praxi... Full fullaris...

aV1sdeJi.jpg

gxIrGrA.jpg

aV1sdwbi.jpg

gxIrLqS.jpg

aV1sdDFJ.jpg

Okacicu i DIY kad iskopam, ili pogledaj ti (Tema auta ima oko 100 i kusur strana, ove su sa 98 strane)

http://www.crofiat.com/forum/showthread.ph...658&page=98

Auto je od kolege iz HR, nick mu je Brba ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo su ti preveliki farovi za angel eyes. Iskreno mislim da to njemu nebi stajalo.

Inace, jedine su ti mogucnosti da ih sam pravis ili narucis od "preko" (ako uopste postoje).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jujujuu!!! :shock: Ostao sam bez texta! Prvo far kako izgleda a onda auto! Jednostavno recheno perverzija! :kadr Kolega Brba je "objasnio" kako se sredjuje auto! Moracu da procitam temu o njegovoj makini. Hvala Vule na trudu, bash si ti to lepo (slikovito) preneo, meni-nama. moze i jos nekome da posluzi naravno :) posle ovoga sto sam video moracu da probam to da odradim ali tesko da cu sam uspeti s obzirom da sam jako slab sa alatom pa bi mi vrlo dobro dosla nechija pomoc. pozdrav!

p.s. samo zamisljam mog zhutju sa ovim farovima i josh vishe mi nije dobro!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brbin 2b je najlepsi koji sam video... :cool:

loodilo, ovo ti je definitivno bolje od angel eyes-a, pogotovo sto ce na tvoju zutu makinu leci jos bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Malo su ti preveliki farovi za angel eyes. Iskreno mislim da to njemu nebi stajalo.

Inace, jedine su ti mogucnosti da ih sam pravis ili narucis od "preko" (ako uopste postoje).

S obzirom na velichinu fara moji bi bili "devil eyes" :evil::) ehehehe ma opusteno pazi kad fokus ima angel eyes i josh neki automobili koji imaju i veci far od mog, ko zna mozda bi to i lepo izgledalo, samo treba naci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije bre, ofarbao je u mat crnu... Ne utice nista posto nije dirao ovaj "reflektor"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam kontao da je gulio pa onda ofarbao ali nebitno. Poenta mog pitanja je izlaz svetlosti da li je malo loše ispraćen iz samog reflektora. Bilo bi lepo da je slikao recimo pre i posle osvetljenje pod istim uslovima i na istim mestima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto bi gulio?... Sija isto kao i pre, kazem ti, ovo sto je ofarbao nema veze sa tim kako ce da sija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razumem ja pitanje ;)

Sto se tice samog snopa, nebi trebalo da je ista uticalo, ali verovatno je sjaj samog fara (kad gledas u njega) nesto slabiji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deco,slike same govore.Isekao je sjalnu plastiku po ivicama i odvojio,zato je ZAOKRUZIO brusilicu i slikao testeru za nju.Znaci,opseko to ivici i odvojio sjajnu plastiku a ostavio crnuo kuciste.Naravno da ne utice na svetlo koje ti vidis iz vozila,samo manje blesti onima koji dolaze u susret.Naravno i nesto je slabija vidljivost na prva 2-3 metra ispred vozila gde je reflektor nekad rasipao svetlo ravnomerno,sad samo snopovi sto malo raspu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidish vuche shta su oni koristili.. imam i to, ali za drugi alat koji se koristi tako da je rezna povrshina samo 1.2 mm.... ali moze i na brusilicu! mada se ja sa tim ne bih igrao, ako hoces da rizikujes da ostanes bez prstiju ili drugih delova tela, samo napred... osiguraj se i udri, posle ces moci da kupis i grande punta od odshtete :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video sam angel eyes na mk2b i ne izgleda lose. Samo sto nisu postavljeni celim obimom, vec samo malo preko pola kruga i malo su zakoseni, takodje su ofarbani u crno(mislim na farove).

Probacu da nadjem sliku, nasao sam na nekom rumunskom forumu. Lik je isto na nekoliko strana prikazao sta mu je sve radio. Punto je bio bele boje i pogodite u koju je ofarbao krov? Prvo moze da pogadja Chikavili. :)

Kad nadjem postavicu i sliku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema ludila da se pohvali kako je uradio farove. extra su ispali, totalno drugi auto :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

onaj žuti mk2b na roštilju jel to gost iz CRO ??? ( video sam samo fotke pa se nevidi reg)

ili je to loodilo ofarbao beli u žuti ??? ( a posle ja lud što mi se nesviđa bela boja ...)

ps: ako može da predstavi taj auto u rubrici za predstavljanje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...