Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
nikola_gr

Stilo JTD crveni

Recommended Posts

nemam pojma , pravo da ti kazem ja i nisam ganjao koju boju da uzmem al kad sam video ovog crvenog odmah mi je upao u oko i to je bilo to ... video sam josh par po gradu voze se ali uglavnom karavani , samo sam jedan video sa troje vrata u zemunu pre neki dan ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stilo je prelep...a uz to je i JTD! Gde ces bolje....

Za pocetak bi mu neke fine alu-felnice od 16" dosta promenile izgled (na bolje naravno)....

Da te lepo sluzi...a svi znamo da hoce (JTD) :cool

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno lep Stilo nema sta da te dobro sluzi i srecno, nadam se da ces biti i na nasim okupljanjima, kao sto rece Megahertz neke alu od 16 i cool.

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce sam ga video uzivo, eksetrijerno je besprekoran. Stvarno se retko vidja tako ocuvan polovnjak. Da li je farban ne znam, ali ako jeste, super je odradjeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 11871

Pq1aX9jJ.jpg

Jel ovo onaj plac na izlazu iz Šapca? Koliko je prešao?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste to je taj plac a po satu je presao 90 000 e sad ... ko ce ga znati ... mada nije iskljuceno jer je auto stvarno u strava stanju i spolja i iznutra i mashina ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikako!!!

Crvene felne samo na crn ili beli auto, na crveni ni pod razno!

Pa cak ni da su ista nijansa.

Ovako nesto vec moze:

Pq1aXSdi.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

15" nove su ~500?‚¬ sa gumama

16" nove su ~700?‚¬ sa gumama

17" nove su ~950?‚¬ sa gumama

ovo su cene preko, naravno, za WRC i GT modele. Za ove crne nisam nasao cenu, ali kapiram da je ista.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 202
jeste to je taj plac a po satu je presao 90 000 e sad ... ko ce ga znati ... mada nije iskljuceno jer je auto stvarno u strava stanju i spolja i iznutra i mashina ...

Jos jedno 150-200.000 dodaj na to. Daj Boze da gresim...

Licno sam bio prisutan kada su na izvesnom placu u Sapcu, Stila koji izgleda, sto bi mnogi rekli, kao nov, skinuli sa 260.000 na nekih 60.000, a BMW 530d E60 sa preko 550.000km na oko 150.000.

Svaka cast svima, ali sticajem okolnosti znam podosta ljudi iz Sapca koji se bave automobilima jako dugo i na ovaj ili onaj nacin sada drze placeve sa desetinama ili stotinama automobila, i SVI redom rade istu stvar na apsolutno SVAKOM autu koga prodaju.

Kako neko stisne petlju pa kupi auto u Sapcu, oduvek poznatom po auto mafiji, muvanjima sa automobilima, kradjama istih, podmladjivanjem, itd - meni nikad nece biti jasno. Cast izuzecima, ako takvi tamo postoje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta je kad ti se kilometraza poklapa na satu i u ECU. To znaci da je prava ili da je neko examinerom vratio i na kompu. E sad, cuo sam da za takvu operaciju mora da se skida ECU, sto opet moze da provali po srafovima.

Mene zanima da li moze da se vrati u ECU bes skidanja i da li to moze sa obicnom dijagnostikom ili mora examiner.

Moj ima oko 100.000 na satu u ECU i u servisnoj. Medjutim, tesko mi je da poverujem da je presao tako malo 2002. godiste.

Ne bih kupio bilo koji auto, a kamoli Stila bez provere kiometraze na dijagnostici, ako za to postoji mogucnost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

250.000 km nije bas lako sakriti u stanju enterijera, a pogotovo kod Fiata!

Patos ispod vozaca, papucice, levi bok vozackog serista, volan... po svemu tome moze da se stekne bar priblizan uvid u kolicinu eksploatacije. Malo je ljudi koji voze u papucama, a cisto sumnjam da bi neko menjao sve to.

Imao sam prilike vise puta da vidim automobile dovezene od preko koji su za 5-6 godina presli (stvarnih) 50.000km.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E od decembra stilo jedino da konzerviras kad odes u vojaka :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...