Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Evo i mog:

2002, JTD 115 hp, Active oprema.

Presao 100.000 po satu i u ECU, mada ko bi ga znao. Ovaj auto sam uzeo bas iz razloga sto je bio jedan od retkih na kojem se odmah videlo da nije izakan, tako da mi oprema nije bila primarna. Stavio sam ove felne 15'', mada bi trebao za broj vece, ali dobio sam na autu 4 nove gume tako da cu ga vozim ovako do proleca, a onda, ako ostane kod mene, stavicu 16. Planiram i xcar link,mada sam cuo da moze za 250 evra da se kupi polovni orginalni CD/MP3 plejer...

Motor lepo radi, do Grcke i nazad ni kap ulja nije potrosio.

Odradio sam neke stvari, kocnice, trap...sredio ovo sto mi je neki majmun gurnuo kontejner na krilo.

aV16Z5k0.jpg

aV16Z7P9.jpg

gxygeN9.jpg

aV16ZhNJ.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako lep primerak Stila.

Ova boja mu bash lezi :D

i ja sam dugo razmisljao sta cu da uradim sa fabrickim kasetofonom, nisam hteo da ga vadim zbog estetike...i na kraju sam uzeo Xcarlink i prezadovoljan sam, mislim da sam bolje proshao nego da sam uzeo bilo kakav cd player ili cd changer. tako da ti ga preporuchujem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam hteo da kupujem sa placa. Bio je porodicni auto dve godine kod decka koji ga je dobro odrzavao. Placen je 6.700, ali isticala mu registracija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obavezno menjaj felnice :lool:

I zatamni mu i prednja stakla jer nije bas estetski kad je ovako polovicno crn... Ostavi mu samo soferku takvu kakva je...da te ne bi zezale cike u plavom :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo, lepo, samo menjaj felnice, zatamni prednja stakla ali ne mnogo zbog pandura i bice savrseno.

Sa srecom da ga vozis.

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 336

lep ti je auto, ali ove felne nikako ne idu uz njega...

Sto se tice radia nemoj kupovati originalni mp3 player jer je kvarljiv i kupujes macku u dzaku za velike pare.

Ili xcar link ili neki obican player sa adapterom.

Koji nivo opreme je?

I daj slike unutrasnjosti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felne menjam na prolece, a ne verujem da cu zatamniti prednja stakla, ovo sam samo malo eksperimentisao, posto mi je komsija besplatno odradio zadnja stakla sa 50%.

Sacekacu sa xcar linkom da vidim kakav je onaj sa bluetoothom i koliko ce da kosta.

Active je oprema...

Pq1b6Oi9.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Makina je odlicna. Ocuvan primerak. Boja mu je taman, samo oni ferrari znakovi su malo cudni ;)

Cuo sam da moze odlicno da se chipuje. I ja sam isto razmisljao, samo da posle ne bude... Moja masina je potpuno ista ali 2004.g. 1.9JTD 16V 140KS (i imam Dynamic opremu).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravo da ti kazem hteo sam da skinem te nalepnice, ali se plasim da ne ostetim farbu.

Voleo bih ja da smo isti, ali imas 25 konja vise, pa jos dynamic. Tvoj bi sa chipom kidao...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 8751

Pohvale za auto!!! Jesu felne bile na autu kada si ga kupio ili si ih posebno uzimao???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Menjao sam se sa jednim nasim clanom. On je hteo celicne, verovatno je planirao posle da ide na 16. Posto sam imao sest skoro novih guma, ostao sam za sada na 15, ali verovatno na prolece i ja kupujem vece cipele.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 8751

...to su moje bivse felne.. (kako je svet mali..).. ja sam se isto menjao sa doticnim clanom ali on je meni dao celicne.. ;)

Ako budes u mogucnosti stavi 17" to je po meni najbolja kombinacija i sa gledista estetike i komfora.. govorim ti iz licnog iskustva.. :cool

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stavio bih ja Abarthove 17, to su mi najlepse, ali, malo mi je skupo. Tesko bez 500 evra da valjaju gume. Osim toga, ne znam kako bi se to odrazilo na trap.

Imaju ovakve 16, ali je mnogo tesko da se nadju.

aV16ZYc9.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trpi trap te felne bez problema.

E sad zavisi kakvom je stanju tvoj, ali ja bi se vihe brinuo za cenu odrzavanja kod jedne alfe 147 nego kod stila [a oba auta dele dosta konstukciskih delova]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi video sam sive 147 kod Markonija i Drivera GT sa crnim krovom, tj sa crnom folijom na krovu.

99% cu to da uradim na Stilu. Sta mislite?

gxiBjy0.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

...crni krov, ili sive felne hoćeš da staviš ?

Inače, te felne koje sada ima Driver GT su upravo Markonijeve bivše...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...