Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Guest 12074

Pomoc oko felne...

Recommended Posts

Guest 12074

zdravo svima,

cisto da Vas upoznam sa situacijom pre neke dve godine sam malcice (malo vise udario felnu....) to je brzo zavrseno felna sam namestio tj. nosio sam je na obradu ,zavarivanje , ispravljanje....

e sad pre nekih 5,6 dana ja na parking kad ono guma skroz ispustila... odnesem da zakrpim kad meni majstor DRUZE TEBI PUSTA NA FELNI....... ja pogledam kad ono stvarno.... na ono mesto gde je varena tu pusta..... ja se smorim.... odnesem na da je ponovo zavare i vidite sta sam dobio......

aV1EtTuS.jpg

aV1Eu4YA.jpg

bas sam se smorio.... pa reko da Vas pitam vi sigurno znate gde bi ja to mogao lepo da odradim, da se ne poznaje bas kao sad.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok, kad se iskljucis sa autoputa na Dobanovackoj petlji, ides prema dobanovcima, i odmah ces videti sa leve strane vulkanizersku radnju, rade ljudi sve i to za upola cene recimo nego kod rokija. Meni su ispravljali alu felnu i kostalo me nekih 800 din, doduse malo je bila iskrivljena. kada sam pitao za cenu rekli su mi max 1500 din.

A toliko je kod Rokija pocetna ako se ne varam.

Dakle servis je odmah uz ukljucenje na autoput kada ides iz dobanovaca za NBGD.

Probacu da iskopam tel pa cu ti ga poslati.

p.s. rade do 17h

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 12074

sta mislis mogu li oni ovo da srede.... ja kad sam video smorion sam se najstrasnije.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne bih ti savetovao da ides tamo da mislim da ne mogu da srede. Ako se odlucis da ides, stavi rezervnu gumu na kola a tu u gepek pa im ostavi tu. ili da odes tamo ranije pa da cekas....najbolje da se prvo cujes telefonom pa odluci.

Javljam cim nabavim tel.

Share this post


Link to post
Share on other sites
sta mislis mogu li oni ovo da srede.... ja kad sam video smorion sam se najstrasnije.....

Dobar majstor ce je uraditi da se ne poznaje,a za cenu ne znam sta da ti kazem,prvo mora masinska obrada,pa peskarenje,pa fino peskarenje i na kraju lakovanje. Onaj ko ti je ovo radio debelo je zasr... tu ima viska materijala i mora da se skida da felna ne bi bacala!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 485

Idi kod Alu Rokija,uradice je da bude kao nova.Javi se na pp ako nemas broj.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 12074

...cena me okvirno zanima. Ako je nesto skupo ne isplati mi se jer realno ta felna ne vredi vise od 50eura, a mozda i manje. Onda mi je bolje ako negde navatam da kupim takvu polovnu, nego da je sredjujem....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne otvaram novu temu...

Hocu da stavim neke alu felne. Koliko sam shvatio za punta ET treba da bude 33-38 (ispravite ako gresim). Nasao sam neke povoljne, od brava mislim, ali im je ET 40, takodje i od lancie ali je ET 43. Koliko je ovo bitno, odnosno jel moze ovo na punta ili moraju neki adapteri da se stavljaju...

Hvala

Laki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...