Jump to content
FAS Goran
Guest 10226

Fiat Stilo - naknadnja ugradnja Navigacije

Recommended Posts

eee ovako ljudi...

e sad što se tiče Stilića, stvari stoje ovako. Autić je ušao u uži izbor i smeši mi se jedan do kraja godine, samo da nađem pravog :D mene konkretno zanima gde ima da se nabavi onaj monitor/ekran, ne znam kako već da ga nazovem, koji se montira na centralnoj konzoli... tj na mestu radija? video sam nekoliko primeraka sa ovim čudom i izgleda mnooogo dobro!!! e sad zanima me i cena :) ... video sam na netu neke navigacija/DVD kombinacije od po 1000e, od kojih mi za malo srce nije stalo, tako da bih potražio nešto maaalo prostije (čitaj: jeftinije :D ) ako postoji na našem tržištu....

takođe bih uložio još neki evrić u sređivanje, tako da bi mi svaki savet i sa te strane dobro došao...

Ne bih se zamajavao sa tunning varijantama ni u ludilo, znači, samo čista estetika, neki detalji koji bi mogli da deluju upečatljivo :) Verovatno bi se uzimao, Stilo sa 3 vrata, tako da oko njega i nema nekog velikog posla oko "budženja", ali aj opet čisto malo da se ističe iz mase :)

Toliko od mene, ako ima neko ko može da mi pomogne oko ovoga, samo pišite ;) !!!

Edited by neshaoct
spojena tema

Share this post


Link to post
Share on other sites

To što ti hoćeš je fabrička navigacija za Stila. Možeš da je tražiš kao: connect nav, connect nav+ za Stila

Nakandna ugradnja nije sasvim jednostavna, čak ni kućište ne odgovara. Stilo koji je nema fabrički nima potpunu instalaciju za nju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kinezi prave zamenske uredjaje za Fiat Stilo i druge automobile. Staje u fabricko leziste, ukplapa se u fabruicku masku i poseduj fabricke konektore.

Uz sve to navigacija, TV (opcija), Mp3, SD, USB, Bluetooth i Ipod konekcija. Problem je pouzdanost i onda troskovi zamene u garanciji ali mozda neko ima iskustva pa moze da iznese.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamenski za Stilo još nisam video. Univerzalni ni izbliza ne leže kao original.

Share this post


Link to post
Share on other sites

aha... pa kinezi, k'o kinezi, šta drugo i može od njih da se očekuje.... i koja je cena tog univerzalca? Nadam se da ima negde u Bg da se uzme?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima da se uzme u bg-u al je cena prava sitnica 750 evra + 50 evra ugradnja. Garancija je godinu dana al pise jos da imaju obavezu da obezbede servisiranje uredjaja u slucaju kvara u trajanju od 5god. Ja kad sam cuo da postoji za stila bio se nalozio nenormalno da uzem al cim sam saznao cenu odustao sam, jbg :wallbash:

E da zaboravih da napisem ovo se odnosi na zamenski za stilo a ne na univerzalni, univerzalni su valjda jeftiniji ali nije to to

evo i linka iskopah ga nekako

http://www.oprema-auto.com/Detalji%20MB/FIAT/MB-70/MB-70%20DETALJI.htm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste foto shop video sam i ja to, nemaju pravu sliku jer valjda jos niko nije porucio a na isporuku se ceka 21 dan od dana porucivanja tako su makar meni odg kad sam im poslao mejl. Uvoznik je neka firma iz Prvomajske zaboravio sam naziv. Inace ovu namensku za stilo imaju tek od skoro ranije su imali samo univerzalnu

Edited by nole

Share this post


Link to post
Share on other sites

daj ako je iz Prvomajske u Zemunu, saznaj samo kako se zove firma ja ću skoknuti da vidim za malo detaljnije informacije.... to je 2 ulice od mene.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

@nole

A tebi samo jos ovo fali pa da poletis :thumbup: . Interesantno deluje, javite ako budete nesto gledali detaljnije. Samo cena je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

"S poštovanjem,

Dragan Aleksandrović

Menadžer prodaje

Uvoznik AMR d.o.o

ul.Prvomajska 75

Beograd

Srbija

Web : www.oprema-auto.com

E-mail: kontakt@oprema-auto.com

MSN: kontakt@oprema-auto.com

Tel: +381 65 98 09 315

+381 63 17 78 244"

To su mi poslali na mejl,valjda je u Zemunu ja ne znam da jos negde ima Prvomajska. Aj proveri pa nam javi sta je bilo.

A tebi samo jos ovo fali pa da poletis :thumbup:

Samo to i jos komande na volanu :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@nole

Da ne off-ujem mnogo, ali ne znam o cemu pricas, mislis li na

Fotografija_1326.jpg ili mozda na Fotografija_1352.jpg

:harhar: ?

Ako naletis na MF volan i spulnu uzimaj pa da to i kod tebe integrisemo, bices onda pravi Stealth.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

eee ljudi ovako stvari stoje.... šibnuo sam mail, za početak, ljudima iz tog AMR-a, kako se već zove.... u kom je stajalo.... da skratim priču.... zanimaju me dvd/navi uređaji, za stila, golf 6 (za ortaka, ne za mene) i za još par modela.... sve lepo složeno, da ne dužim mnogo... i da li ima prodavnica u Zemunu, gde to može da se pogleda i pazari....

čovek mi je u odg, nešto napisao samo on razume, šta to u stvari znači, konfuzija maksimalna (nije mi dao adresu)..... sve u svemu video sam na sajtu da se cene UNIVERZALNIH uređaja kod njih kreću od 600 pa do 800, 850e ( +/- koji evro )

Share this post


Link to post
Share on other sites

zanimaju me dvd/navi uređaji, za stila, golf 6 (za ortaka, ne za mene) i za još par modela...

Kako si se odmah ogradio od "Das Auto", za ove ostale modele smes da se interesujes :thumbup: ...

Vidim da na sajtu pise "ugradjen GPS modul", znas li da li ti njihovi uredjaji imaju neku eksternu antenu za GPS, kako je to reseno? Samo cena je poprilicna, jos jednom da konstatujem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ceo email sto su mi poslali mada nista nisu pominjali za antenu, jbg zaboravio sam i to da ih pitam mada kapiram da se za tolike pare dobije i antena.

"Poštovani,

zahvaljujemo se na Vašem interesovanju za našu ponudu.

Što se tiče Vaših pitanja sledeće:

- Cena MB-70 je 750 Eur.

- Ugradnja multimedije je 50 Eur.

- Garancija na uređaj 1 god. i najmanje 5 god. naša obaveza pružanja usluge servisiranja u slučaju kvara.

-Uz uređaj se dobija GPS software (iGO8 IV generacije )sa najnovijim mapama ,uključujući i Srbiju, sa glasovnim navođenjem

na Srpskom i srpskim menijem.

- Besplatan "up to date" GPS software-a i pratećih mapa.

Rok isporuke 21 dan.

S poštovanjem,

Dragan Aleksandrović

Menadžer prodaje

Uvoznik AMR d.o.o

ul.Prvomajska 75

Beograd

Srbija

Web : www.oprema-auto.com

E-mail: kontakt@oprema-auto.com

MSN: kontakt@oprema-auto.com

Tel: +381 65 98 09 315

+381 63 17 78 244"

Share this post


Link to post
Share on other sites

zanimaju me dvd/navi uređaji, za stila, golf 6 (za ortaka, ne za mene) i za još par modela...

Kako si se odmah ogradio od "Das Auto", za ove ostale modele smes da se interesujes :thumbup: ...

Vidim da na sajtu pise "ugradjen GPS modul", znas li da li ti njihovi uredjaji imaju neku eksternu antenu za GPS, kako je to reseno? Samo cena je poprilicna, jos jednom da konstatujem...

hahahaha pa šta ću :) moram... vidim da VW baš i nije ovde preterano omiljen, pa da mi neko ne bi poslao bombu u inbox, da se ja ogradim na vreme ;)

eee a što se te antene tiče, stvarno pojma nemam, nisam ni obratio pažnju na to.... a iskreno nemam snage da pošaljem mail ovom liku, da ne bih dobio još neki GENIJALAN odgovor :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahaha pa šta ću :) moram... vidim da VW baš i nije ovde preterano omiljen, pa da mi neko ne bi poslao bombu u inbox, da se ja ogradim na vreme ;)

Zar nisi primetio da sam ja rekao "Das Auto"? Vec si jednom rekao "golf 6", pa jos jednom "VW", mislis da ce se tvoje patnje tek tako zavrsiti ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ooo Veliki Stilo, oprosti mi zgrešio sam.... izgovorio sam ime onoga čije ime ne bi smelo da se spominje u istoj rečenici gde se o Tebi govori oooo najdraži naš Stilice! Nadam se da ćeš me čuti i oprostiti mi ovaj GREEEEH! Ko sam ja da se suprotstavljam mudrosti tvog premudrog JTD motora sa 115ks !!! Molim te Veliki Stilice daj mi neki znaaaak da mi opraštaaaš!!!

p.s. najbolje ćeš mi dati do znanja da si mi oprostio ako mi pošalješ ovu gore pomenutu navigaciju, naravno besplatno, čisto da mi daš podsticaj da se vratim na pravi put i ti fazoni ;) S ljubavlju tvoj Miki

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Miki_Zemun

:unworthy:

Ja nisam primetio da se ovde neko zeza. I za besplatnu navigaciju to ipak mora bolje, izrazajnije, sa razumevanjem (recimo , kao Crni Gruja ono: "Dud, dud, dud...") :thumbsup:

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

- Navi, navi, navi... Jeeeel dooosta gaaazda?

- Ajde Boleeee nastavi, Stilo je u pitanju!!!

- Navi, navi, navi...

- Gazda idu Turci!!!

- Jel na Prvoj ili na Pinku?!!! :D

šalu na stranu da ne skrećemo sa teme :D ae stvarno ako neko nađe nekog ko prodaje ta gore navedena čudesa, neka napiše, čisto da i mi ostali mučenici ubudžimo neki ekrančić.... gre'ota da ovi Švapski krševi imaju ekrančiće a mi da nemamo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.

Dobio sam od prijatelja fabricku navigaciju za fiat stila,pa hteo da je stavim umesto cd plejera koji mi je u autu.(isto stilov fabricki).

Zanima me da likad stavim,da lice raditi redovno ili ce traziti neki kod da bi funkiconisalo?

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...