Jump to content
FAS Goran
Guest 11886

Savet pri kupovini Fiat Stilo

Recommended Posts

Hvala na info  :construction:  :)))


Share this post


Link to post
Share on other sites

Do sada sam vozikao malenog citroena AX11 i dobro me sluzio sve ove godine ali sam resio da kupim nekog Stila jer mi treba veci auto (krupna zena i sitna deca)

Sa buducim autom nece se prelazit neke ogromne kilometraze, mozda nekih 20ak km dnevno max, eventualno mozda jednom godisnje na neki duzi put, nece biit upotrebljavan za vozikanje velikih tereta ..... itd itd

 

1. Stilo  da lida bude benzinac ili dizelas i njegova oznaka?

2. Da li da ga dobavim iz Italije ili Nemacke (posto imam tamo rodbine)

Edited by neshaoct
spojeno by Mijailović P. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da je moguće. Svi su oni prešli 50kkm nego uvoznici dižu kilometražu na 120-150kkm da bi platili manju carinu ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne deluje loše ovako na slikama, mada svi automobili sa tog placa(sa nekom neizgrađenom kućom u pozadini) izgledaju tip-top na slikama. Video sam kod njih par savršenih jtd-ova kada sam ja tražio auto, ali nikada nisam otišao da ih pogledam.

 

Volan mu deluje očuvano koliko vidim sa slika, od ostalog se ne vidi ništa drugo što bi moglo da govori o kilometraži. Farovi su verovatno i prešli 50 000km jer su novi :)
Mada suviše je mala kilometraža za 10god star auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te kilometraže jesu moguće (doduše jaaako retko, ali moguće), ali po toj ceni apsolutno ne. Verovatno je stigao havarisan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš tako. Opet se mi mnogo slažemo  :laughing:

 

Ja sam hteo da uvezem tip-top Stila iz Italije pre 2 godine. I verovali ili ne mnogo više košta nas, pogotovu dobar. Tada sam gledao modele koji su imali do 75 000km i bili su oko 7000e

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolji automobili su iz Svajcarske, Holandije pa tek onda Nemacka i Austrija . . .

Italija par mesta iza . . .

Edited by Ticma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolji automobili su iz Svajcarske, Holandije pa tek onda Nemacka i Austrija . . .

Italija par mesta iza . . .

 

Kad kazes najbolji jel se misli na cenu ili su mazeni, pazni, odrzavani itd itd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje su odrzavani, mazeni i pazeni. Za mala pare dobar auto nema nigde osim ako nekome ne gori pa je hitno . . .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod Italijana su jeftini automobili, baš. pogotovu kad ovi naši uzimaju po 10 ili 20 komada, ali od toga ako i jedan valja to je odlično. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mada ne treba slepo gledati da su i sa zapada uvek bolji automobili. Ne sporim receno za Italiju ali verujte da ne bih voleo da kupim auto koji je vozen 150k km po recimo Briselu. Ko je bio tamo zna o cemu pricam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te kilometraže jesu moguće (doduše jaaako retko, ali moguće), ali po toj ceni apsolutno ne. Verovatno je stigao havarisan...

Ili je "plivao"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili to  :thumbup:

Takvog teoretske šanse nema da potpuno dovedeš u red, koliko god ga rasklapao, prao i čistio... Sve na njemu će kad tad da zajebava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako nov sam ovde i nasao sam ovaj forum trazeci mane i kvalitete stila....Trenutno me zanima kolika je prosecna cena solidno ocuvanih modela...Toliko za sad kad mi bude neki zapao za oko postavi cu ovde pa da mi vi kazete kako vam izgleda.... :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja kubikaza, godiste, sasija....

U stvari sve jedno ti to niko ne moze reci, npr ja sam svog uzeo 500€ ispod cene i ispostavilo se kao pun pogodak.

I ono sto je za mene dobar primerak ne mora i za tebe da bude....i obrnuto....

Ukucaj ovo sto sam te pitao u pretragu na polovnim automobilima, nadji neku srednju cenu i to ti je neka minimalna cena za dobar model. Mada se i u tom gornjem cenovnom rangu pojavi neki krs, naravno i obrnuto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za onako malo primerniji primerak sa oglasa 1.6 tih godina možeš da odvojiš nekih 2.200 ako ti se posreći, a ako ti se još više posreći i manje od toga, uglavnom koliko para toliko i muzike, nisu džabe oni od 1.500€ toliko, niti su oni od 3.000€ bzvz toliko skuplji od onih jeftinih..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...