Jump to content
FAS Goran
Guest 11886

Savet pri kupovini Fiat Stilo

Recommended Posts

Koje vlasnike?Auto na ime kupca kolko ja videh ;)

 

Ne kažem konkretno za ovaj primerak, ali tako isto će svako napisati ko prodaje auto kome je istekla registracija, a plaća prenos o svom trošku :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni nesto na ovom autu "smrdi". Nebih znao konkretno da kazem sta, ali mi se nesto nikako ne uklapa..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas sta jos - ne znam, mozda tako i treba ali ona satelitska antena je ocajna. I bilo bi 5 puta lepse da je bela instrument tabla u kombinaciji sa sivim okvirima po tabli. I gde mu je navigacija??

Logicno mi je da je MS u "ful fulova" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislio da mu je ono na krovu motka za trolu.

Sav mi je čudan pogotovo sa onim plastičnim poklopcima. Traži br. šasije i proveri u ePer-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da dobrog Stila MS u Srbiji nećeš naći. U insotranstvu ima prelepih primeraka, ali i koštaju dosta više. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A DA NIJE MOŽDA K*****A ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ja trazim MS stilo, ja bih otisao direktno u Nemacku ili neku drugu civilizovanu zemlju i tamo bih ga nasao, sa punom fasciklom dokumentacije, inace, chipovan auto nebih nikada kupovao. Chipovao bih svoj ali tudj nebih kupio.. 

I odakle bre MS-u kuka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

+1 za auto, nema kod nas dobar MS. Isto i za čip, samo da se malo osmelim :)

A mora da je Šumi vukao Formulu u prikolici pa mu trebala kuka  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok,nista onda.Trazimo dalje :whistle:

Trebao bi da ga proveris u sv. slucaju, ima mnogo nekih nejasnoca ali ne mora da znaci da je los. Kada budes trazio auto baci pogled i na ovaj ako ti ne bude mnogo daleko. Imas i u temi za predstavljanja auta jedan MS koji je skoro dosao pa baci pogled kako on izgleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas sta jos - ne znam, mozda tako i treba ali ona satelitska antena je ocajna. I bilo bi 5 puta lepse da je bela instrument tabla u kombinaciji sa sivim okvirima po tabli. I gde mu je navigacija??

Logicno mi je da je MS u "ful fulova" :D

Pa i nije bas ful fulova, ima drugacije branike, i felne, unutra metalne papucice i odmaraliste za nogu i mozda po jos nesto cega ne mogu sada da se setim, konkretno moj auto ima vise opreme od MS, a na moj mozes jos da dodas kozu, panoramu i xenone. 

 

Inace kad sam video oglas i one odvratne ratkapne, pa najezio sam se, ne bih uzeo nikada neku limitiranu seriju bilo kog auta a da mu nesto nedostaje, cemu onda poenta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, a ovo za kurtonku je bezobrazluk već, samo da znate!  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@vlada34

Vozio sam Stila, sada trazim Stila,

koji sam ja smeker, majko moja mila ;)

 

Znas sta jos - ne znam, mozda tako i treba ali ona satelitska antena je ocajna. I bilo bi 5 puta lepse da je bela instrument tabla u kombinaciji sa sivim okvirima po tabli. I gde mu je navigacija??
Logicno mi je da je MS u "ful fulova" :D

Slazem se sa Kuvaljom, MS uopste nije full fullova :) sto se opreme tice. Vec je naveo koje su razlike, samo malo sminke, felne i drugacije plastike u pitanju.

Meni je generalno bolji npr. ovaj kao Kuvaljin nego MS.

 

A antena nije uopste "satelitska", meni deluje kao marsovska :laughing: , ko ono onako nakalemi sa necega? Deluje mi da je samo kuciste Stilovo (postoji kuciste za obican CD-kasetas, kuciste za model sa kacketom koje ima manji nagib antene i kuciste sa radio/GSM/GPS antenom).

 

Evo imate i ovde jednog Schumija: http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=61085.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta antena kada dođe u Beograd se teleskopski izvuče i onda putem indukcije štedi gorivo. Naravno gde god postoji tramvajska ili trolna mreža.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veliki pozdrav svima.ja sam novi ovde,i totalni sam laik sto se tice automobila,zato vas molim za pomoc.Zeleo bih da kupim stila 1.9 2006 godiste,link je dole.Gledao sam ga,probao,jako je utegnut i ocuvan.E sada ,samnom je bio prijatelj kojem se ne svidja sto je bele boje i sto je kada je u toku rada motora odvrnuo cep od ulja i sto je iz njega izaslo malo belicastog dima.Da li je cena realna? da li od ovoga automobila treba bezati ili ga odvesti kod majstora?

unapred hvala

 

x4su5yjxntwhuai3pbsvh_t.jpg

http://www.polovniautomobili.com/oglas3887072/fiat_stilo_mjt/

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...