Jump to content
FAS Goran
the_reaper

O akumulatorima...

Recommended Posts

8 hours ago, Sulc said:

Ja uzeo exide u grčkoj sve super radi perfektno i kako su krenuli ovi minusi žešći od -10 pa na više nemoze bez kablova. Djubre

Skoro svako jutro prespajam kablovima

Neki kažu da sam trebao više ampera, prethodni akumulator je imao isto ampera kao ovaj i palio je na -27 bez problema
 

 

A kad si uzeo taj akumulator?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mogu da kazem veoma pozitivno iskustvo za Firecell i to od 40 ah , prva zima mu je, vozim uglavnom kratke relacije i za sada je odlican,naravno redovno ga dopunjavam na punjacu, i nema sanse da izneveri...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeo ga u septembru 2016

Послато са E5603 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, Sulc said:

Uzeo ga u septembru 2016

Najveci problem je sto si uzeo Excell seriju koja se najlosija pokazala kod Exide-a.

 Kod mene je vece treca godina Exide Premium i nikakavih problema a skoro mu je istekla garancija. 

 

@gorank82 Ako stalno dopunjavas akumulator onda je normalno da nece praviti problem ali ne vidim svrhu zasto to radis tvom koji je nov kako sam razumeo. Ne znam samo koliko ga to redovno dopunjavas, na svakih 10-15 dana? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije njegovo da zna koja serija valja, a koja ne. Ako zaista postoji problem sa određenom serijom, onda se serem na fabriku što je ne izbaci iz proizvodnje ili je sredi.

Sent from my iPhone 8 plus

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, dj90 said:

kakvi su slovenački akumulatori? topla i ostali ako ih ima

 

 

Toplu sam imao na vagenovom 1.6D, vrteo je za sve pare i nije posustao, otisao je sa autom posle 3 zime kod mene. Jedne zime nije hteo Golf da upali pa sam ga na anlaseru isterao do nizbrdice gde je upalio, akumulator je i to preziveo tako da su moja iskustva sa Toplom odlicna

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 minutes ago, totti said:

Pa nije njegovo da zna koja serija valja, a koja ne. Ako zaista postoji problem sa određenom serijom, onda se serem na fabriku što je ne izbaci iz proizvodnje ili je sredi.

Sent from my iPhone 8 plus
 

+1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam tab polar ... i sa afeter market alarmom vec treca zima pali ... i na -20 posle par dana ne vozenja ... na parkingu..

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, gorank82 said:

@Axic Kupljen je marta prosle godine, da dvaput mesecno ga dopunjavam, bas mu prija.

Onda imas preslab akumulator ili lose punjenje kad ne smes da ga ostavis bez dopunjavanja zimi. U redu je pred zimu i posle zime da se dopuni ali na 14 dana dopunjavati relativno nov akumulator je bezveze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma salim se bre Axicu dopunjavao sam ga dva puta za ovih skoro godinu jer vozim vrlo kratke relacije, stajao je par dana kad je bio ovde haos oko Bozica, i upalio je i na tim minusima tad sam ga zadnji put malo dopunio...Bez obzira sto je tek godinu dana znaci mu...

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 minutes ago, Rile_bg said:

Ahahahaha,tu sam,mrdam :D ne off-uj,to je moj posao :D

Molim admine da po defaultu prebace off u maretovu temu. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Markobgd said:

Pa kakakv treba da bude da ne uspe da startuje 1.2 motor. :)

 

Taj pali na pogled ha ha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biloxxi 74A iz Metroa, auto stoji napolju, nemam garazu, bez problema do sad. Kupljen početkom Novembra.


Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...