Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
neshaoct

Lancia, slikana kod Expa

Recommended Posts

@M: svrni kad imas vremena do MR Racing radionice koja se nalazi na autoputu pre sabovog salona. tamo ima jedna ista takva sa fabrickim rolbarom cisto da vidis kako to izgleda. vlasnik je inace kum od coveka od koga sam ja onomad kupio saxa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ BGILLEGAL

Ovaj auto nikada nije imao ugradjen kavez, tako da... provereno kad sam sredjivao limariju.

Moze da se vozi bez kaveza, naravno, ali posle 15 i vise godina nije ni cudo da se pojave pukotine... :(

@zverko...

Znam auto i vlasnika... cesto svratim do njega... inace imam fabricki kavez koji skuplja prasinu u garazi, ali taj je izvadjen iz druge delte (koja je slupana), a nisam jos spreman da secem enterijer, tepihe i ostalo da bih ga ubacio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@starac vujadin

Slazem se, po meni manja felna uvek ima odredjene prednosti o kojima govoris... mada...

Jedan drugar kod koga sam svratio ove godine zivi u Italiji i zaljubljenik je u Lanciu Deltu. Ima Deltu Evo 2, perla belu... vozi je na 17-icama, mada on manje felne ne bi ni mogao da stavi jer ima brembo "big brake kit" ...

A na slikama na netu se moze videti da i dosta njih u Engleskoj voze na 17-icama... e sad, jeste da su tamo i bolji putevi...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 205

Pa i nije poenta u velicini felne vec u putevima kao sto si i sam rekao :) Ja sam na UR-u imao 17-ice godinu dana i za to vreme sam rastresao sve silen blokove (prednje i zadnje) plus skrljao prednju levu kuglu koja je nova 120e :) Kad sam se vratio na fabricke 15-ice, cak se vise ni kugla ne cuje da lupka :), ali je svejedno moram reparirati ovih dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites
@starac vujadin

Slazem se, po meni manja felna uvek ima odredjene prednosti o kojima govoris... mada...

Jedan drugar kod koga sam svratio ove godine zivi u Italiji i zaljubljenik je u Lanciu Deltu. Ima Deltu Evo 2, perla belu... vozi je na 17-icama, mada on manje felne ne bi ni mogao da stavi jer ima brembo "big brake kit" ...

A na slikama na netu se moze videti da i dosta njih u Engleskoj voze na 17-icama... e sad, jeste da su tamo i bolji putevi...

Da zaboravimo lose puteve kod nas, sto samo po sebi predstavlja dovoljan razlog da se to batali...zaboravicemo i potrosnju posto ona kod Integrale nije bitna...

17" na Delti ima samo jednu ulogu - da se svidi vlasniku... i nista drugo. Dinamicki ce izgubiti u svakom aspektu, sem u voznji jako brzih i sirokih krivina po savrsenom asfaltu. Jedino tu (i to vise subjektivno nego objektivno) imaces utisak da ides bolje nego sa serijskim felnama.

No, ovo vec lici na ubedjivanje, a to je najmanje sto zelim. Najbolje ubedjivanje kod Srba su sopstvena iskustva na sopstvenim primerima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ cuj, "srbska" posla ;)

Ma ni ja ne branim 17-ice... Znam sve prednosti 15" felni.

Jednostavno stavio sam te felne malo da vozim, da vidim kako se ponasa auto - a serijske felne treba da ofarbam pa cu da vozim i sa njima (ne u isto vreme, naravno)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebalo bi da vidite kako danas izgleda (i ide) ovaj auto. Vozio sam ga pre par dana, nije normalno kako ide, a nije da se nisam navozao brutalnih automobila, pa da ne znam sta govorim (danas sam vozio CLS 350 i ML 63 AMG), tako da mogu da ocenim sta ide brutalno, a sta ne. Inace dobar deo auta je od karbona. Postavio bih slike, ali necu bez saglasnosti Druga (vlasnika).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam i ja priliku da se provozam u ovoj Delti onog dana kada je bio zadnji skup.Mnogo ulozenih para,a kako sam shvatio vlasnika bice jos ulaganja. :unworthy:

Dobro ide i dobro se ponasa pri brzanju.

Prepravkom enterijera je dobiveno dosta i u tezini sto je naravno pozitivno uticalo na vozne karakteristike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast vlasniku, gledam slike iz 2008 i sad i nemogu da verujem koliko bolje izgleda i sta je sve promenjeno na njoj i to samo sto se vidi :w00t::clap:

Mnogo mi je drago sto ima jos takvih zaljubljenika koji cuvaju u zivotu ovakve ikone automobilizma..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...