Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
neshaoct

Lancia, slikana kod Expa

Recommended Posts

Guest 5866

da evoluzione tako nesto mada to se lako skine, posto sam isto repera danas video da je gledao trke pa zato mislim da je to bas njegova, brutalna je

Share this post


Link to post
Share on other sites
zar ovo cudo ne vozi poznati nas reper ?

Onda ne morate da ga zovete :p

A za auto - mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :)

I samo da potvrdim ono sto oduvek govorim - nijednom autu OZ Superturismo ne stoje ovako dobro :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekao bih da je bivsa Sajlina, ali sa skinutim "Evoluzione". Izgleda kao auto koji bi novi vlasnik hteo da "vaskrsne" sto je za svaku pohvalu, ali je skoro pa nemoguca misija u Srbiji. Valjalo bi znati sta je sustinski uradio da bi auto povratio u doboro stanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video je ja danas kod Taša oko 1. Auto je mnogo lep, nema šta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 205
Rekao bih da je bivsa Sajlina, ali sa skinutim "Evoluzione". Izgleda kao auto koji bi novi vlasnik hteo da "vaskrsne" sto je za svaku pohvalu, ali je skoro pa nemoguca misija u Srbiji. Valjalo bi znati sta je sustinski uradio da bi auto povratio u doboro stanje.

A sta nije u redu sa autom, posto ovako na slikama izgleda kao nov?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Retke su one Delte na kojima nema sta da se radi...

Poslednje prepravke/popravke/secenja/varenja/pojacavanja su bila na karoseriji...

Bice to kako treba... u svakom slucaju, auto se vozi, bilo je dosta prepakivanja kojecega u zadnjih par meseci... danas najzad odradjena reglaza trapa posto je dosta toga bilo rastureno u delice...

Primeri nekih radova su prepravke i pojacanja prednjih koseva, pojacanja oko otvora vrata, sajtni... Takodje i komplet menjac prepakovan sa druge Delte...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@shone

Ima na forumu prica oko tog auta...naci ces preko search. Uglavnom - auto ne-ozdrzavan ranije, mnogo napaljenih likova se redjalo na tom autu, vozen nestedimice, itd....bice potrebno mnogo rada da bi se to dovelo kako-tako u red. Uostalom, spisak radova koje je prethodnik napisao govori o tome kakav je auto sustinski...

Bilo bi dobro da skine te 17" sa niskim profilom (rekao bih da su 17"...) ako hoce da mu trapovi konstruisani pre 30 godina izdrze i da mu auto ide dobro. Ako neki auto ne treba terati sa velikim tockovima to je Integrale.

U svakom slucaju mi je jako drago da neko ulaze u taj auto. Posle faze izivljavanja koje su mahom sve dozivele u Srbiji, izgleda da ce se naci neki broj fanatika koji ce uloziti novac, volju i ljubav da bi vaskrsli te dragulje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 205

Eh da tu samo spone trpe udare :(, a gde su kugle, sileni.... + ruke da to neko zameni. Sve u svemu mnogo skupo da bi vozio tako samo zato sto lepo izgleda, mada meni lepse izgleda takav auto sa nekim 15-icama ili eventualno 16-icama.

Pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno - i izgleda bolje i ide bolje sa 15" (pre svega). Ni dizajnerski, ni dinamicki mu ne leze te felne jer je to auto konstruisan krajem 70-ih godina proslog veka kada mnogi ovde na forumu nisu ni rodjeni.

Ljudi koji su ga konstruisali su vrlo dobro znali sta pase tom autu, isto kao i sto na novim kolima veliki tockovi imaju svoje opravdanje...da ne idem sada u detalje zasto i kako...

Btw...felne su jako lepe da me neko pogresno ne razume ;) ...ali to nije najbitnije kod ovog primerka. Ima vaznijih stvari za diskusiju.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 11765

Za one koji ne znaju od cega je nastala neka pogledaju na you tube "delta s4" :), a prformanse pretka na digital tuningu / racing / lancia delta s4! da nebude da se gajdam brojkama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 1963

Inace, taj auto je divljak. Skinut je sa osiguranja pre nekih 8-9 godina!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace auto je moj... hvala na komentarima. :cool:

@ Durango

Ne bih da se tema pretvori u diskusiju o ovome, ali evo... Cuo sam i ja te price... bio sam do Italije letos po delove, i prijatelj tamo (italijan, ne srbin ;) ) je proverio auto - i bilo je sve ok.

@starac vujadin

Da, 17 imaju dobre strane i mane, ali ni mane ni dobre strane nisu nista vece ni manje nego na modernijim automobilima koji nose vece tockove, kada su performanse u pitanju - znaci nista extremno... sto se tice izdrzljivosti trapova videcemo...

Pre neki dan stavlje zavesice iza prednjih tockova jer auto mnogo baca vodu i blato po stranicama. =]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 2593

Bio sam tu kada si pricao sa onim deckom sto je bio vlasnik pre ile. Bilo je price oko fabrickog roll bara. I decko je delovao skroz uverljivo kada je rekao da taj auto ne smeee da se vozi bez tog fabrickog roll-bara! Sta ces raditi po tom pitanju? Valjda je zbog njega i popucao na onih nekoliko mesta? Iskreno sve pohvale za auto. Bolestan. Pored M3 i integrale ne fali ti puno stvari u zivotu :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...