Jump to content
FAS Goran
Guest 4236

Vazduhoplovstvo

Recommended Posts

Realno je da i jedni i drugi razvijaju vazduhoplove prema svojim potrebama a to su velike vazdusne povrsine koje moraju da se brane ili napadaju, koja je svrha stelt aviona iznad zemlje povrsine tipa Srbija, pa nema je zato sto ce ga neko uociti golim okom na nebu :) a isto tako ni ruski avioni nemaju dovoljno prostora da sa maksimalnim performansama vode bilo kakve borbe na isto tako maloj povrsini, laicki receno da se ne upustam sad u neku nauku :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ chikavili

Iscoolirachu ja mnogo, ne malo...ustvari, apsolutno...

Edited by neshaoct

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, i ne samo da se druži nego i posećuje te NATO zemlje... :D :D Sve je to meni izrazito sumnjivo, i unosi mi nespokojstvo i nemir... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podstanar: Gospodine Cvorovicu izgubicu avion.

Ilija: Ne brini sticices, sticices ako se lepo dogovorimo.

Podstanar: Sta da se dogovorimo

Ilija: Lepo, da sve ovo meni priznas, evo ja tebi ovo govorim kao sto bi govorio mom bratu djuri da se nasao u slicnoj situaciji. Da meni lepo priznas, pa da sednemo u moja kola, odemo do Sup-a, gde ces stati pred licem zakona i reci: JESTE, KRIV SAM, JEO SAM GOVNA, bas tim recima bez moljenja, JEO SAM GOVNA RADIO SAM TO I TO, JER SAM BIO SLEP PORED OCIJU. KAZNITE ME DA OKAJEM SVOJE GREHE DA PONOVO BUDEM COVEK DA STANEM NA SVOJE NOGE.

Sta se ti smeskas???

Podstanar: Ne mogu da verujem da postoji covek kao vi.

Ilija: Smem li nesto da vas zamolim?

Podstanar: Izvolite...

Ilija: Pomozite mi da vas ne ubijem! Razumes, sa puno razloga da nikog ne ogovaram, ja sam uvek bio na ivici da nekog ubijem, neomjte to vi da budete, nemojte molim vas, nemojte vi da budete... da mi platite za sve one koji su me ponizavali, koji su me mucili. NEMOJTE VI!!!

Tako ces ti, brate njima lepo da kazes a oni ce lepo da se povuku, dok se dogovore i vratimo se lepo kod Danice. Ona spremi rucak, pozovemo djuru, On ce ti oprostiti sto te tukao!!!!! Je li, i ti se lepo vratis u pariz i pocnes da radis ali za nase.

Mene, ako se sete na dan bezbednosti, sete se, ako se ne stete, nikom nista to je bila moja duznost da radim. najvece zadovoljstvo bice mi misao da sam jednog coveka izveo na pravi put.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka mu cast, postupio je kao pravi profesionalac i na zalost tako i zavrsio. Nek' mu je vecna slava :(

Evo njegovog nastupa na aeromitingu, u temi o aeromitingu: http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=55486&st=80#entry835315

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nek mu je vecna slava. Uvek stradaju najbolji.

Avion prakticno nov, manje od 40 sati naleta, ali eto, otkazuje i prokleta avio-tehnika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...