Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
boki

Bravo 1.6 16v

Recommended Posts

kada sam kupio bravo 1.6 16V imao je 103000km, kod mene je vec nekih 9meseci i trenutna kilometraza je 122455km.

Ovaj motor sam uzeo jer sam cuo da se dobro pokazao e koliko je izdrzljiv ovaj motor uz max.redovno odrzavanje?

Kad se otp. desava da krene nenormalno da trosi ulje, tj. kad je spreman za generalnu?

auto nije uvezen, kupljen je u delti i kilometraza je prava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam nedavno vozao jednu mareu 1.6 16v sa 330,000 km naravno pravih. Motor ne gubi dah ma obrtajima, ništa ne zvecka, troši 1.5l ulja na 10,000km. Da nisam video onih 330k km rekao bih da ima bar 200 k km manje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao svima , ja sam nov na forumu , pa da se za pocetak malo predstavim . . . ja sam Boza iz Beograda , imam 20god , vozim Fiat Bravo 1.6 16V 2000g . . . i imao bih par pitanja , pa bih vas zamolio da mi odg. u sto vecem broju !

Ovako , hteo bih da ugradim plin u kola , pa me sad zanima da li neko ima iskustva sa tim , da li je to dobro za taj model (jer sam nesto cuo kao da za Bravo uopste ne valja da se ugradjuje plin) , i kakva su vasa iskustva sa plinom u tom modelu , da li je bilo nekih kvarova prouzrokovanih ugradnjom plina i sl. stvari !!!

pozdrav , i unapred hvala !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao svima , ja sam nov na forumu , pa da se za pocetak malo predstavim . . . ja sam Boza iz Beograda , imam 20god , vozim Fiat Bravo 1.6 16V 2000g . . . i imao bih par pitanja , pa bih vas zamolio da mi odg. u sto vecem broju !

Ovako , hteo bih da ugradim plin u kola , pa me sad zanima da li neko ima iskustva sa tim , da li je to dobro za taj model (jer sam nesto cuo kao da za Bravo uopste ne valja da se ugradjuje plin) , i kakva su vasa iskustva sa plinom u tom modelu , da li je bilo nekih kvarova prouzrokovanih ugradnjom plina i sl. stvari !!!

pozdrav , i unapred hvala !

Vozim Mareu 1,6-16v iz 2001. god sa plasticnom usisnom granom. Kupio sam je sa ugradjenim BRC sekventnim plinom. Za 3 meseca sam presao oko 26000km - auto je u taksiju trenutno. Niti jednom mi nije stucnuo na plin, nisam cak ni filter zamenio. Potrosnja plina na otvrenom je oko 8 lit, a u lokalu oko 9,5-10 lit. Svaka preporuka, ako se plin ugradi kako treba, i gde treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...