Jump to content
FAS Goran
Guest 10757

Gde sipate gorivo?

  

418 members have voted

  1. 1. Gde najčešće sipate gorivo?

    • NIS
      134
    • EKO
      54
    • MOL
      99
    • OMV
      39
    • LUKOIL
      34
    • ELP
      5
    • Neka druga pumpa
      49


Recommended Posts

Jedino da sipas na NIS kada je popust 3%. Tada je ED oko 135 din. Nema vise jeftinog goriva. Taksisti ukrstaju ED i loz ulje a neki i voze cisto na loz ulje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

D2 samo i iskljucivo na nekoj pumpi preko puta BN BOSS-a i Tehnomanije u Zemunu... ne znam kako se zove ta pumpa,ali je ima i na Novosadskom autoputu... tu mi je nekako najbolje gorivo... vuce kao blesav,a i potrosnja nije prevelika (kada se normalno i umereno vozim)... sipao pre 2 meseca na Nisovoj pumpi... uzas zivi... kao traktor da vozim,a ne auto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

0,07 u Saudijskoj, nemojte da se takmičimo ko je manje platio gorivo prošlog meseca. Neka je i besplatnom radije bih živeo u Srbiji i vozio bicikl...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li ste sigurni da za svoje pare dobijate adekvatnu kolicinu goriva? Juce na pumpi u Preradovicevoj,ispod Novog groblja,lik poceo da mi sipa gorivo,a na automatu vec stajalo 70 dinara!thumbdown.gif Izgleda da opet moramo da otvaramo cetvoro ociju na pumpama.

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja razmisljam da nosim one balone za vodu, da sipam u njih da proverim i da posle sipam u kola. A ako se desi da slucajno nema onoliko koliko treba da bude da se naj***m majke prvo pumpandziji pa onda redom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nakon nekoliko racija koje su bile prošle godine u vezi sa krađom goriva mislim da se tako nešto retko sada može sresti. Ja sam mislio da me kradu jer ispada da mi auto troši 2-3l više od uobičajnog pa sam prvo počeo da menjam pumpe i što sam više menjao pumpe sve su me više "krali" :D A onda sam otišao kod majstora i zamenio gumice na pumpi za gorivo da ne curi više :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su u NS na nisovoj pumpi u kantu od 20 l sipali 22,6 l,ali nisam imao zivaca da se sa njima natezem,tako da krade se i dalje jer im je kontrola slaba a i uvek unapred najavljena pa imaju vremena da se spreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidjam vec neko vreme kod petlovog brda na magistrali reklama da je otvoren Art Petrol tu,jel to onaj isti kao na starom sajmistu ? Za neko od beogradjna nesto o ovome :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ED odgovara standardima i zbog njega ne mogu da te vrate ;) Ali zbog lozaka i ponekad zbog D2 vracaju. Drugar ima kamione i cesto je po Evropi, nikad nije imao problema, ali samo sipa ED!

U poslednje vreme velika je kontrola na makednoskoj i hrvatskoj granici i zamisli sta nadju u kamionima...pa loz ulje ;)

Inace do kraja godine bi trebao D2 da se ukine u Srbiji.

edit: a taj sto su ga navatali nece sigurno reci "ma natocio sam lozak do vrha jer je jeftiniji" :thumbup:

Edited by MilanLaki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidjam vec neko vreme kod petlovog brda na magistrali reklama da je otvoren Art Petrol tu,jel to onaj isti kao na starom sajmistu ? Za neko od beogradjna nesto o ovome :whistle:

Jeste ali dosta su zavučeno bar 1,5 km od magistrale i nije najsrećnije obeleženo plus nisu odavno imali najbolju cenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate Neso ajd pojasni malo ovu mapu :) Deluje mi kao Cukarica ali opet nisam siguran :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, ova pumpa koju pominju ljudi u prethodnim postovima na Petlovom Brdu. :thumbup: Art Petrol...bio nekada Jugopetrol. Mala pumpa, ono...ostala ista kao i 80-tih godina. :D

Od isključenja sa Ibarske, pa dalje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, mislio sam da je rec o nekoj drugoj :) Video sam reklamu njihovu za iskljucenje sa Ibarske... :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

definitivno najbolji benzin u gradu boegradu

jugopetrolova pumpa na topciderskoj zvezdi kod vojne gimnazije tj kod ex restorana seher

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo mog iskustva, u početku sam sipao na nis-u, dok se nije otvorio omv, tamo sam prešao jer mi je nekako usput ali su od skoro uveli to da moje dete ne može da se igra na njihovom igralištu ukoliko nešto ne poručimo iz kafića ili restorana, a to što im mesečno ostavimo 200-250€ na gorivo nema veze, pa sam probao da sipam na novoj petrol slovenačkoj pumpi, desilo mi se da mi je punto u 4 brzini na nekih 50-60 trzao ponekad, nisam puno značaja predavao tome, sipam nakon toga nekoliko puta na nis-u i sve je ok, i juče supruga pre polaska na put uspe na petrolu jer joj je bio usput, jedva je doterala auto kući, i ja popodne uzmem auto da idem na posao, auto trza nenormalno, nema snage, dimi kao da ložim gume, gasi se na raskrsnici kad treba da se krene, podigao je za 100 obrtaja rad na leru, ako uključim klimu, skoro ga je nemoguće voziti. Uveče dospem 15 litara goriva na nisu na nekih 15tak koliko je ostalo u rezervoaru i već se to trzanje smirilo. Slične simptome ali u blažoj verziji sam imao kod grka na Eco pumpi. Bezolovni sam par puta sipao u juga i nisam imao problema na petrolu, ali zato sam imao štucanja na Eco pumpi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

voda bratac voda ide u ladnjak nikako u rezervoar mada se koristi i u rezervoaru kad radnici na pumpi oce da pokriju manjak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...