Jump to content
FAS Goran
Guest 10757

Gde sipate gorivo?

  

418 members have voted

  1. 1. Gde najčešće sipate gorivo?

    • NIS
      134
    • EKO
      54
    • MOL
      99
    • OMV
      39
    • LUKOIL
      34
    • ELP
      5
    • Neka druga pumpa
      49


Recommended Posts

ljudi sto mi danas bilo lepo na pumpi.posto tankam pun rezervoar(60l euro dizela)nesvracam bas cesto a oko cene sam prestao da se tangiram,mora pa moram da sipam.elem pocnem da sipam i zevam okolo,bacim pogled dokle je stiglo i zaprepastim se-29l oko 2000din.pa letos sam placao preko 100dinlit.e doslo mi da napravim krug i ponovo sacekam da sipam.inace gorivo jeste katastrofa

sad ga palim na plin dok se ne zagreje pa ga prebacujem na benzin hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 2264

@oktopod

Reko ti ja da prijaviš, pa možda i bude nešto!

Srećno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvali me iz kontrole NISa, ladno me taj lik zvao sa moba juče kad je bio na pumpi, bem ti moju paranoju ne javljanja na nepoznat broj :? Otišo bi lepo i eto...ovako oni merili bez mene, nisam bio tu da pričam, još ova žena u call centru upisala da sam sipa taj dan u 17.42 a ja je tad zvao, sipao 15 dana ranije, još nije rekla 45.5 litara i ukradom od 1 litar na 8 litara, nego 8 litara da sam sipo :mad: i ovaj pregledavo ulaz/izlaz tražio 8 litara u 17.42 :mad:

Elem, rekoh im, OK merili ste, sve je OK, ja tvrdim da tad nije bilo, ponovim priču, kažem da stojim iza nje ali da teram dalje po sudovima i slično nemam nameru, hteo sam da skrenem pažnju, da ste ih uhvatili ja bi svedočio.

Pitao sam ga i da li je mehanizam stvarno plombiran, kaže koliko on zna jeste i nema fore da se čačne aparat.

Isto tako kaže da priča sa ispuštanjem goriva iz creva pa ti prvih par litara ide vazduh nije tačna jer je crevo uvek puno tj pod pritiskom. Kad pogledaš ima poentu, nešto razmišljam, ako kad uznem crevo ono bude tvrdo tj pod pritiskom tj puno goriva onda kul, da je vazduh unutra tj nema goriva bilo bi meko zar ne? Samo crevo nije tako tvrdo a?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma brate sad oni kao isteruju pricu,u fazonu sta,molim? :shock: kao to se kod nas desava pa to je nemoguce a ustvari daj boze da i ti iz kolcentra nisu u nekom dilu :lool: pa ipak je to JP,moj savet ne javljaj se vise samo gubis vreme sa njima a nista od te price nece biti,kad je javna tajna koliko se placalo cak i za radno mesto na jugopetrolu :cool

Share this post


Link to post
Share on other sites

To i ja mislim, svi su oni povezani, mada kad je bilo merenje bili su ovi iz saveznog nekog čuda za baždarenje, tako bar kažu...

Ma ako se budem iznervirao pljas finansijsku za neizdavanje računa, al trenutno nisam hejterski raspoložen :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma cisto gubljenje vremena,jedino je dobro sto si ono vece odreagovao u fazonu platio si koliko ti mislis da treba i to je to,sta ima vise da se smaras ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

cigarete su vec poskupele.. o kom pojeftinjenju se prica? :S

poskupelo i pivo pre par dana

gorivo ce opet..

zene su oduvek preskupe

AJMO MASS SUICIDE! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo sad na b92 video, liku na eko pumpi kod vrcina sipali benzin rastvoren sa vodom u odnosu 95%/5% za vodu auto nov, tek presao 500 km.

izvadili mu u servisu to "gorivo" i stvarno sve voda, samo pri vrhu malo benzina...a na eko pumpi su rekli da je to doslo do izlivanja vode u rezervoar sa gorivom na pumpi, jer je padala kisa :huh:

neverovatno sta se desava...ako sad svaki pljusak utice na nivo vode u nasem gorivu, onda mi mora da vozimo bas ekoloska vozila jer rade i na vodu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au, pa to je odlicno mali procenat vode u benzinu, inace je mnooooogo veci :rolleyes:

Salim se naravno, ali sta reci na sve to nego Srbija je to prijatelji, Srbija... :offtopic:

Share this post


Link to post
Share on other sites
evo sad na b92 video, liku na eko pumpi kod vrcina sipali benzin rastvoren sa vodom u odnosu 95%/5% za vodu auto nov, tek presao 500 km.

izvadili mu u servisu to "gorivo" i stvarno sve voda, samo pri vrhu malo benzina...a na eko pumpi su rekli da je to doslo do izlivanja vode u rezervoar sa gorivom na pumpi, jer je padala kisa :huh:

neverovatno sta se desava...ako sad svaki pljusak utice na nivo vode u nasem gorivu, onda mi mora da vozimo bas ekoloska vozila jer rade i na vodu :D

Nešto mi tu nije jasno kako ostalima koji su sipali gorivo na toj pumpi se ništa nije desilo, ne verujem da se samo jedan čovek pobunio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dosta njih mi hvale mol.nije moje iskustvo vec musterije

Share this post


Link to post
Share on other sites

ni meni nije jasno kako se jos neko nije javio sa ovim problemom...ovo je tek pre par sati izaslo na vestima, videcemo narednih dana sta se tu sve desilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jos je i jeftino proso nesretnik,moglo da ispadne i veci karambol u motoru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nece to da se desi kod polovnih vozila nebrinite to samo pogadja nove automobile izgleda :D

Ja uvek sipam i gas i BMB na EKO pumpi na NBG-u i ijedno i drugo je OK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja imao zezanciju sa mojim autom zbog goriva ali da izvucem samo krajnji zakljucak bosiste;kad sipam euro dizel nevalja jer je mnogo posan pa ne podmazuje pumpu i dizne a kad sipam d2 onda mnogo zagarave pa nece da bacaju dobro-zakljucak je da pravim "spricer" od ta dva i to sve sto sam morao da se raspravljam sa njim jer dizne stavljene nove pre metar dana kod njega pa jedva proguta da nevaljaju i sto mora da zameni drugim diznama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sipam isključivo OMV (bilo koji) i NIS (u Pančevu). NIS uzimam zbog firme i pravdanja računa inače OMV i nikad me nije zabolela glava zbog goriva.

Share this post


Link to post
Share on other sites
koja pumpa je da kazemo najsigurnija?

nijedna...

btw kao i Dovla vec dve ipo godine samo OMV, ponekad iz nuzde ELP, ali to je samo 5 litara dok ne stignem do OMV-a ;) nikad nikakav problem, Bogu hvala :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

MB je sasvim sve jedno gde se sipa i onako dolazi iz Pančeva u sve benz. pumpe a za ED mnogi hvale MOL. Medjutim sve pumpe imaju hronično neizlečiv poriv za kradjom, Naime prilikom sipanja zakinu bar 12% goriva i to ove gradske, a šta se dešava sa ben. pumpama koje su na putevima bolje da ne pomišljam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...