Jump to content
FAS Goran
Guest 10757

Gde sipate gorivo?

  

418 members have voted

  1. 1. Gde najčešće sipate gorivo?

    • NIS
      134
    • EKO
      54
    • MOL
      99
    • OMV
      39
    • LUKOIL
      34
    • ELP
      5
    • Neka druga pumpa
      49


Recommended Posts

Druze,jel to bese isto sinoc kad i prozori nisu hteli da ti se zatvore :lool: ?

Mislim da bi stvarno trebao da prestanes s'tim :lool:

Mala sala!

U tvoj puntic,prema prospektu koji sam nasao na 2 sajta, i ako nesto nisam pogresno skapirao staje 47 litara goriva!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, kod Ninica...najgore sto sam tamo vise putao sipao al srecom sve za 500 ili 1000 din, vise sipam na OMV, ne znam sta mi bi pre neko vece, reko aj nema veze...

I ja kazem, 47 litara, ako nista znam iz iskustva :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo još jedna potvrda, juče legla plata, 2 dana ga vozim na rezervi, došo 2 milimetra do dna, otišo na OMV, pun do čepa 43 litre...eto a u Mirijevu na NISu 45.5 a rezerva se tek palila tu i tamo blicne, iznad poslednje linije je bilo, znači 100% kradu 1 litar na 8 naplaćenih.

Šta učiniti da se tome stane na put? Danas gledam gužva na pumpi, čeka narod ko lud a onaj pumpadžija neće ni da ti sipa nego nešto kao gleda u daljinu al te posle pokrade i ne da ti račun!!! Pa nismo mi budale, trpljenjem ovoga smo i postali siromašni

I još čujem od ortaka što je bio pumpadžija da ovi sipaju vodu! E samo još to i da ih pobijem majke mi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni će izgleda sada postati problem za gorivo jer u firmi nameravaju da rade onu varijantu sa bonovima sa NISom... kad to bude krenulo imaćemo velikih problema oko mesta sipanja jer čak i kada budu postojali bonovi, oni će mi tražiti gotovinski račun... ne znam zašto, ali mi žene u računovodstvu rekoše tako, tako da varijanta sa unovčavanjem bonova pa sipanjem na OMVu otpada :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

@oktopod

Kao što rekoh, ta varijanta otpada jer mi u firmi i pored toga što imam bonove traže gotovinski račun da sam nasuo to gorivo, a niko mi neće dati gotovinski račun za nešto što nije nasuto ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 2264
Evo još jedna potvrda, juče legla plata, 2 dana ga vozim na rezervi, došo 2 milimetra do dna, otišo na OMV, pun do čepa 43 litre...eto a u Mirijevu na NISu 45.5 a rezerva se tek palila tu i tamo blicne, iznad poslednje linije je bilo, znači 100% kradu 1 litar na 8 naplaćenih.

Šta učiniti da se tome stane na put? Danas gledam gužva na pumpi, čeka narod ko LUD a onaj pumpadžija neće ni da ti sipa nego nešto kao gleda u daljinu al te posle pokrade i ne da ti račun!!! Pa nismo mi biiiip!, trpljenjem ovoga smo i postali siromašni

I još čujem od ortaka što je bio pumpadžija da ovi sipaju vodu! E samo još to i da ih pobijem majke mi

Imaš na svakoj NIS-ovoj pumpi nalepnicu sa brojem za pritužbe korisnika, kao i broj Call centra 0800008888, pa uzmi i prijavi, nemoj samo da kukaš na forumu. Veruj mi, posle više takvih i sličnih pritužbi, moraće da reaguju. Problem je što mnogo mali broj ljudi hoće da prijavi probleme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato bata Ćira u svog ljubimca toči isključivo na MOL-u, eventualno ELP-u! ;) Jugopetrol je isto dobar, ali za IZBEGAVANJE! eventualno da kupis tečnost za šoferku ili možda neke žvakice, cigare i sl... pogotovo ovaj naš u Mirijevu! da da, baš taj kod Ninića! hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites
Imaš na svakoj NIS-ovoj pumpi nalepnicu sa brojem za pritužbe korisnika, kao i broj Call centra 0800008888, pa uzmi i prijavi, nemoj samo da kukaš na forumu. Veruj mi, posle više takvih i sličnih pritužbi, moraće da reaguju. Problem je što mnogo mali broj ljudi hoće da prijavi probleme.

Ne kukam nego kažem i pitam, pozvaću ovaj broj i rado ću učestvovati u nameštaljci tipa sipam opet kad je prazan do vrha i ne uzmem račun jer ga ni ne odštampaju ako im ne tražiš, nije čak ni odštampa ga lik a ti nisi uzeo

@dovlak

u Mirijevu zato i ne daju račune ako ne tražiš, odštampaće ti proizvoljnu cifru, a kad uzmeš pare prijavi ih :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na OMVu na Partizanskom putu (Dragoslava Srejovica) ne kradu 100%, tamo u zivotu nisam sipao vise od 42-43 litre i to kad mi je na minimumu minimuma i po meni bi trebalo da stane 45, jedino ako sebe ne kradu

A NIS 45.5 kad sam imao jos 10 tj lampica tek blicala...uostalom vec sam detaljno prepricao

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 6794

Kako sam citao negde, ne secam se vise gde, pumpa mora da ima menzuru i ti uvek mozes da im trazis da natoce gorivo u nju i da uporedis stvarno stanje sa onim na aparatu za tocenje... Kako to funkcionise u praksi ne znam. A OMV ne krade sam sebe sigurno, ne sekiraj se za njih...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 6794
Na OMVu na Partizanskom putu (Dragoslava Srejovica) ne kradu 100%, tamo u zivotu nisam sipao vise od 42-43 litre i to kad mi je na minimumu minimuma i po meni bi trebalo da stane 45, jedino ako sebe ne kradu

A NIS 45.5 kad sam imao jos 10 tj lampica tek blicala...uostalom vec sam detaljno prepricao

Pogledaj boldirano, zato sam rekao da ne kradu oni sami sebe sigurno ;)

Ne sekiram se ja za njih, a iz istih razloga i ne tocim kod njim

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Inače ja sam ove prijavio juče na onaj telefon što ste dali, zvao me danas šef te pumpe da odem da popričamo, ta pumpa radi na komšijskoj osnovi, da mu kažem ko je bio neprijatan....alo bre, su tebi rekli da sam pokraden? Evo da jedem samo i idem tamo pa ću vam javiti šta je bilo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 4846

zakuni se da su da litvoj broj sefu pumpe koju si prijavio!?!? pa to samo u srbiji ima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uglavnom je lukoil moj izbor...

Kad smo kod sipanja jeste li kad osluškavali početak sipanja goriva? Ubaciš crevo pritisneš, počnu cifre da se vrte, i posle par trenutaka tek počne gorivo da se čuje kako izlazi iz creva a do tada vazduh...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al zato kad stanes ono iscuri iz creva, mora prvo da ga napuni :D

Da, da lisu moj broj, ni ja nisam verovao, sto je najgore celo jutro me zove neki nepoznati broj, ja ne volem se javljam na to, al podigoh slusku i cutah, cujem lik spominje neke karke, znaci mozda jos neko sa pumpe...

Sacu odem sefu da jm, pa onda da zovem ove sto su mu da libroj, ja sam onoj zeni u call centru reko evo broj ako treba nek me zovu inspektori, ako treba ucestvovacu u namestaljci tipa sipam full, ne uzmem racun, pa vi upadajte apsite a meni ispustajte rezervoar :D

Nisam teo da pricam o ovome ranije dok ne dodje do pumpadzija za slucaj da znaju nekog na forumu pa ih upozori....savetovao bih da ih jos neko prijavi, naravno ako je imao lose iskustvo, a garantujem da na ovoj skoro niko ne uzme racun

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sef pumpe nije u toj prici?on je posten,pa ce sad da isteruje pravdu,to je bas spanska serija :lool: :lool: :lool:

javljaj sta si u radio?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako, uboli ste malo :)

Bio sam kod sefa, lik deluje ok, stara fora ko kad kupujes auto, kune ti se ima decu i te fore...elem bila im je danas kontrola i zatvorili su pumpu na 2 sata, ne znam jel neko prolazio pa video ovo?

Uglavnom nisu utvrdili nepravilnosti. Meni šef taj kaže da se aparat ne može čačkati jer je mehanizam pod plombom.

Da ne dužim, bio sam kod njega 2 sata, pričali smo ljudski, ostalo je na tome da će ovi iz NISa da me zovu, ja ću da im kažem istu priču a šta su oni izmerili ja ne osporavam, dalje da teram proces nemam nameru, se povlačim po sudovima i zameram ljudima zbog 500 kinti, mislim da je od mene bilo dovoljno, a ako se nekom desi nek ih pijavi obavezno!

Još nešto, predložio mi lik da sledeći put kad mi bude na nuli dođem i da mi on sipa do vrha pa da vidimo....Od nule do vrha ne sme da pređe 45 pa ako pređe zovemo kontrolu odma a ako bude tačno onda znamo on i ja da sam prošli put pokraden i da je sad sat namešten, javiću svima na obavest pa da znate, ja se ne bi upuštao u proces kako već rekoh. Bih ako bi bio još jedan ili dvojica kao ja pa budemo grupa oštećenih građana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi sto mi danas bilo lepo na pumpi.posto tankam pun rezervoar(60l euro dizela)ne svracam bas cesto a oko cene sam prestao da se tangiram,mora pa moram da sipam.elem pocnem da sipam i zevam okolo,bacim pogled dokle je stiglo i zaprepastim se-29l oko 2000din.pa letos sam placao preko 100dinlit.e doslo mi da napravim krug i ponovo sacekam da sipam.inace gorivo jeste katastrofa

Share this post


Link to post
Share on other sites
:lol: A ja se danas svima žalim kako je sinoć bila ogromna gužva tj. nije bila gužva već samo puno vozila na putu i svi kao iz topa izbacuju - pa pojeftinilo gorivo! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...