Jump to content
FAS Goran
Guest 10757

Gde sipate gorivo?

  

418 members have voted

  1. 1. Gde najčešće sipate gorivo?

    • NIS
      134
    • EKO
      54
    • MOL
      99
    • OMV
      39
    • LUKOIL
      34
    • ELP
      5
    • Neka druga pumpa
      49


Recommended Posts

Pa zeim, nego sta:D

 

To uglavnom i sipam u povratku, nego reko da vidim da nije mol mozds bolji. Natocim u gradu do vrha i onda na poslednjoj shell pumpi pre srbije opet do vrha.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2/9/2022 at 9:51 PM, stefank said:

Kakva su vam iskustva sa gorivom sa Euro Petrola? Konkretno me interesuje Lion Expert 100. Vidim da uz njihovu karticu ispada 7RSD jeftinije po litri sto i nije mala razlika. 

Sipam 95 kod njih, ok je al ima razlike kad se predje na NIS ili Shell. Dizel im je biiip

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam odakle ljudima potreba da sipaju na "manjim" pumpama (mislim na Slap sa snimka gore). Vec toliko puta smo pisali da veliki procenat dolazi iz NISa, tj da je "domace" gorivo (cini mi se 80%) i da ostali dodaju svoje u odredjenom procentu. Ovi veci (shell, omv, mol, eko...) i imaju odakle da dovezu gorivo, a odakle bi Slap dovezao?! 
I te ustede gde je jeftinije 5-7 dinara, pa to je 250-300 dinara na rezervoar... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@stefank 

Moja firma ima dil sa EuroPetrolom i putni trosak dobijamo kod njih. Posto zivim u gradu, to u mom slucaju nije velik iznos  (oko ~2500 rsd mesecno) i svakog meseca sipam taj iznos u auto, i nisam primetio nista lose. Nekad sipam taj Lion Expert 100, nekad obican 95. Kolege sa dizelima su se dosta bunile kad su u firmi doneli tu odluku, a kolege sa TNG-om su trljale ruke, jer kazu da su svakako tamo sipali plin... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čitam na društvenim mrežama da neke pumpe sipaju samo 20l i ne dozvoljavaju sipanje u kanistere...

Jel imao neko ovako iskustvo?

 

Screenshot_20220303-192900.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad ćemo videti da li samo Knez Petrol ima problema, ili će svi to uvesti jer je možda narod malo zahvatila panika...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam bio svedok na Art Petrolu ( isao u wc ) covek dosao Pajerom, pun gepek burica za zimnicu i toci li toci... 30.000 din bilo na tocilici kada sam krenuo. On je i dalje sipao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio malopre da sipam na NIS,benzina ima,dizela nama od neaditiviranih goriva,aditivaranih goriva ima...

ljudi se osećaju nesigurno pune kanistere (poljoprivredni kraj)...red,gužva...

kaže mi tip ispred mene u redu,čim žvalavi kaže da će da bude, znači da neće da bude

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

"„Kao da smo u ratu“: Panika na pumpama, Čačani pune kanistere i do 400 litara

 

U Čačku su danas uplašeni ljudi, usled krize u Ukrajini, nabavljali namirnice na veliko. Situacija ni večeras nije bolja, a kako kaže naš sagovornik u Lidlu večeras nije bilo ni brašna.

 

 

Gužve su i na benzinskim pumpama gde ljudi kupuju gorivo na veliko. Ogromna je gužva i u gradu, vozila ima na sve strane što je neuobičajeno četvrtkom uveče.

 

Čačak benzinska pumpa kupovina benzina Foto:Ljubica Sokić/Nova.rs

„Bio sam na pumpi koja je nedaleko od samog centra. Nezvanično sam saznao da NIS nije ograničio kupovinu goriva, a ostali do 20 litara. Ljudi su u strahu, vidim izbezumljena lica. Jedan od poljoprivrednika je zamenio hiljadu evra da bi napravio zalihe nafte jer mu treba za poljoprivredne kulture. Ovo je užas, kao da smo u ratu“, rekao je naš sagovornik. Ono što smo primetili na jednom računu čovek je kupio 399 litara goriva i doneo još kanistera kako bi napravio zalihe"

https://nova.rs/vesti/drustvo/kao-da-smo-u-ratu-panika-na-pumpama-cacani-pune-kanistere-i-do-400-litara/?ref=fbopo

 

1646341023-cacak-pumpa-3-750x562.thumb.jpg.e342094c26cbdc40410f2cbf97190f7a.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni zena kaze za to ogranicenje od 20L, nisam verovao a sad citam i ovde..sami ce ljudi da simuliraju 90te, nestasice i inflaciju. 

 

Cek bre, dje koroLa nestade :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekome je dosta i 20l,a neko i dalje sipa za crvenu...
Uglavnom redova ima...




Sent from my moto g(8) using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, dekirs said:

Takooo jeee trpaj, puni, daj goriva, toalet papira, daj svega, aaaa... majku ti kakav smo narod

Agencija za lekove pravi zalihe lekova za 6m, kao u slucaju korone. Info iz 1.ruke. Ne pitaj me kako znam. 

 

E sad da li i gorivo skladiste u NISovim tankovima, to je pitanje. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...