Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Grande Punto Abarth

Recommended Posts

To pre par godina je bilo lepše za gledanje plus njegovo oduševljenje kako auto leži tokom vožnje,ovaj zadnji test kao toplo-ladno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro sam provozao drugara u mom gp-u on se odusevio kako ide, koci i lezi, bila je bas onako ozbiljnija voznja tj cepanje, kaze uvatio si me nespremnog, sto mi ne rece da ponesem gopro da postavimo :) a stvarno bila neka spontana voznja, sedeli u kaficu do kasno i on kao ajde obrni me neki krug da vidim kako ide, meni to ne treba reci jer onda krece race mod :D.. i sutradan je bio pod utiskom i poceo da mi salje linkove oglasa, gleda tjet pa i abarta, kaze kako li tek abart ide.

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitaj ga jel hoce da ga provozam u musi,šokirao bi se:D

Odlicno izgledaju svi Punto Abarth,sve zavisi kako se odrava i dal se vodi racuna o autu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beli Abarth je isti na svim snimcima, samo se vremenom sredjivao.

Do ovih prelepih slika sa Mišeluka bio je u vlasništvu Stefana koji ga je baš čuvao.

Kasnije je Abarth izmenjao 2-3 vlasnika i svi su ostavili negativan trag i zapustili ga. Prvi vlasnik odmah posle Stefana zadržao je samo zimski crni set koji mu je navodno bio lepši (svi ćemo se složiti da nije bio lepši), dok je već prve nedelje poderao 2 felne sa letnjeg seta od ivičnjak. Kasnije ih je i prodao.

 

Sve u svemu Abarth je godinu dana pre prodaje mapiran u Revo chip tuning centru i izbacio je 178ks i oko 300nm u redovnom modu.

Upravo iz tog razloga Zoki na snimku govori da skoro pa da i nema razlike u Sport / normal modovima vožnje, ali fabrički je bila zaista velika razlika.

20210216_105144.jpg.d52c2ad365e8e60d5585a1910134138d.thumb.jpg.23d26abfa2b32b26f32239905ba5b87b.jpg20210216_105533.jpg.769e9703372c056e697ba03d166ba4f7.thumb.jpg.3ffaf57f62c5edce32dc3dd4ed1b7f57.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvek je bilo mnogo više 'upropašćivača' nego 'ljubitelja'. 

Zato se većina dobrih primeraka vremenom ofuca a samo mali broj preživi onako kako zaslužuju. 

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neretko i ljubitelji upropaste auto kad ga se zasite, pa krenu da cuniraju vizuelno cisto malo za promenu jer im je dosadio, a zapuste odrzavanje.

 

Ali svakako se slazem, najvise je "upropascivaca" zato svi stariji auti krenu da skacu sa cenom, pa evo sad npr bmw e46 ne mozes da nadjes bas dobar primerak ni za 5000e, ima ih gomila zapustenih i poluispravnih, te sad svako sa polupristojnim e46 misli da vredi 5000e pogotovo ako ima neke iole pristojne felne.

A stvarno neki "clean" tj cist i mehanicki perfektan primerak nema ni za 5000e, jednostavno ih nema, a taj auto ne vredi te pare...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislio sam da je nemoguce da ovaj Abarth izgleda pomalo ofucano, ali eto posle tog snimka na PH kanalu koji sam gledao X puta sa drugarima izgleda da su uspeli da ga "srede" i da izgubi onaj sjaj koji je imao na snimku koji su snimali na PH kanalu. Strasno sta ljudi urade sa autom koji je neko drzao u mint stanju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...