Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
neshaoct

Promocija Meguiar's

Recommended Posts

...Clanovi Fiat-Lancia Club Serbia pozvani su da u subotu 05. jula, sa pocetkom u 11.00, prisustvuju promociji proizvoda

firme '' Meguiar's '' u Juznom Bulevaru, br.39...

Firma Meguiar's proizvodi sredstva za auto-kozmetiku.

U pitanju su sredstva kako za spoljno odrzavanje i ulepsavanje automobila, tako i za upotrebu u unutrasnjosti automobila.

Pogledajte :

http://www.meguiars.com/

Svi zainteresovani mogu da se upisu u ovoj temi.

Ako nekome trebaju dodatni podaci, takodje pitajte ovde. ;)

Potrebna je samo vasa dobra volja, i malo slobodnog vremena... :cool:

Promocija traje do 13.00

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li je u pitanju samo obicna promocija, ili ce clanovi moci da nauce nesto o kozmetici za automobile?

Mozda kako se polira ili kako se koriste pojedini preparati?

Share this post


Link to post
Share on other sites

...DA, prisutni ce moci da nauce, da saznaju kako se pravilno koriste pojedini preparati, a sve u cilju da nam automobili budu jos lepsi, ali i da budu zasticeni od negativnih spoljnih uticaja.

Pored ostalog, bice prikazan efikasan i pravilan nacin odrzavanja alu-felni, poliranje automobila, kako se izboriti sa sitnim ogrebotinama, i sl...

Prisutni ce sve moci i sami da probaju, i da kasnije primene te korisne savete koje ce na promociji dobiti... :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U, vidi svi zaspali :lool:

Hajde, buđenje, posle ćete svi da kukate i zapitkujete po forumu: koju pastu da kupim, kako da poliram ...

:p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ljudi ne bi pomislili da ce nas malo ici, pa da se zbog toga onda ni oni ne jave, stavicu na spisak i ljude koji su mi telefonom rekli da ce doci...

1. Kmecalo

2. chikavili

3. bokija

4. Vlada_nbgd 99%

5. Mans 99%

6. reaper_HGT

7. Marko JTD

8. Semi 99%

9. Miki S.

10. celic

11. Mane 99%

12. predrag&marea

13. neshaoct

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Kmecalo

2. chikavili

3. bokija

4. Vlada_nbgd 99%

5. Mans 99%

6. reaper_HGT

7. Marko JTD

8. Semi 99%

9. Miki S.

10. celic

11. Mane 99%

12. predrag&marea

13. neshaoct

14.Shicky (ako mi se završi auto do tad-plin)

Ako dođem sa Bravom imaće idealan auto za prezentaciju,uostalom videćete :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Kmecalo

2. chikavili

3. bokija

4. Vlada_nbgd 99%

5. Mans 99%

6. reaper_HGT

7. Marko JTD

8. Semi 99%

9. Miki S.

10. celic

11. Mane 99%

12. predrag&marea

13. neshaoct

14.Shicky (ako mi se završi auto do tad-plin)

15. Vukasin 99%

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Kmecalo

2. chikavili

3. bokija

4. Vlada_nbgd 99%

5. Mans 99%

6. reaper_HGT

7. Marko JTD

8. Semi 99%

9. Miki S.

10. celic

11. Mane 99%

12. predrag&marea

13. neshaoct

14.Shicky (ako mi se završi auto do tad-plin)

15. Vukasin 99%

16. Vasavaz 98%

Share this post


Link to post
Share on other sites

@little

teget metalik,a ima pomalo i sa ostalih automobila sa strane(kao vw polo benneton ;) )+matirao krov,tako da je idealan za test polir paste ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I tako prodje promocija.Bilo je poucno i zanimljivo,samo moglo je ipak malo opsirnije u detalje.I naravno bilo bi efektnije da su neke devojcice malo mahnule krpicama,cisto da unesu malo zivosti ;) Ovako smo morali sami da trljamo bez moralne podrske.Sve u svemu stvarno zanimljiv asortiman proizvoda i dosta informacija kako se odrzava exterijer vozila.Eto,kad nece Nesha moram ja nesto da beknem :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

...da su promovisali svaki svoj proizvod, mislim da bi promocija jos

uvek trajala... ;)...

Pokazali su voskiranje, i najvise price je bilo o tome, ali su ukratko pomenuli i ostale svoje proizvode, i najavili da ce tih promocija biti jos, i da ce na svakoj sledeceoj akcenat staviti na neki drugi proizvod...

Npr. kao sto su prosli put najvise pricali o voskiranju i to pokazali...sledeci put ce o npr. odrzavanju alu-felni...ili sredstvima za stakla [ prevuces prstima preko njih, i ne ostaju tragovi prstiju... ;) ], ili sredstvima za odrzavanje unutrasnjosti, itd...itd...

Dakle, bice tih promocija jos... :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je samo bilo zao sto nisu prvo krenuli od poliranja, posto je to zanimljivije, i cini mi se logicnije (da se krene), a voskiranje da ostave za kasnije.

Nadam se da ce odrzati rec i da ce biti i ostalih stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da tako je. To je najzanimljivije. Kod nas ima zaista malo ljudi koji se ozbiljno bave tom problematikom. Sve se nekako svodi kod naših majstora na 2 paste i dva sunđera, a to je daleko od pravog rada. Skoro sam video Kajena koji je odrađen u Petoševiću. :shock::shock::shock: Bočne strane auta odrađene katastrofa...pune tragova prebrzog okretanja polirke i slabe razbijenosti polir paste. Nije poenta da samo šljašti i da sija ko pasje mudo na mesečini.

Završio sam sa farbanjem svog puntinja, farbano je sve sem krova, dakle sad sledi poliranje krova zbog približavanja nijansi kao i skidanje prašine (u komori farban ali opet previše trunja za moj ukus) sa farbanih delova. Napraviću mali DIY kad krenem u akciju. Moram samo da sačekam mesec dana da boja "stvrdne".

Share this post


Link to post
Share on other sites

...pricao je dosta i o poliranju...

Npr. kako ga treba raditi, zatim o onim masinama...o efektu ''holograma'' koji se napravi kad masina ostavlja tragove...itd...itd...

Kod njih je poliranje celog auta od 80 eura...

Ako imas ostecenja, vece ogrebotine, ili bas te tragove od nestrucnog proslog poliranja, onda je cena veca... :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

...nije to njihova radnja, vec smo bili u garazi Gang-Land... :cool:

Spominjao je tu prodavnicu na Tosinom Bunaru, ali cini mi se da je rekao da je zatvorena, jer sada rade na otvaranju nekog drugog objekta koji ce biti veci...gde ce imati i svoj prostor za ovakve promocije, itd...itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...