Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

da, uvucenije su... Valjda ce biti no problem, nabavicu i distance od 5mm... Danas kupujem nove gume 195/45...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Barum Bravuris 195/45/16" 4 kom. 25000 sa popustom 15% :)

Sad jos samo da se odlucim za boju. Opet me vuce na belo, jbg, mala je felna i dosta je "gusta" za crno... Al opet... Videcemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Superturismo definitivno bolje izgleda u beloj boji, al bi na primer crna ultaraleggera legla ko dupe na noshu :)

oz_ultraleggera_(gs).jpg

Inace, problem za crnu varijantu je sto ST ima mali spoljni falc i ne verujem da bi lepo ispala crvena linija.

Mada ni crni Superturismo uopste nije los, ali u velikim precnicima:

WEB_SUPERTURISMO-BLACK.eps.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Leggera je drugo, to su decacki snovi... :)

a ST bar da je 17... Jel imate nekog ko farba i peskira felne za pristojne pare? da nije usranko ili roki... posto oni samaraju sa ciframa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

cuo sam za nekog decka na bulevaru da je ok i sa cenama i sa radom, ali ne znam zasto mislim da sam to cuo od tebe? :blink:

jesi uradio nesto za distance

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabavio sam jugova 2, nabavicu jos 2 ali mislim da ce mi trebati od 1cm za pozadi. Sutra idu felne na farbanje, pa kad se sredi tu, montaza guma i onda probe s distancima i kurcima :)

Jel si slobodan ti ovih dana da isprobamo sa 12mm distancom, kad stavim gume?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odneo sam danas na plastifikaciju, preveliki je sex i trosak crno sa crvenim lipom, a i bas sam skeptican po pitanju izgleda na 16" felni. Mozda cu da oprobam belo sa crvenim lipom al otom potom. Sutra stavljam nove gume i isprobavam varijante sa distancima, nabavio sam 6 jugovih od 5mm pa da vidimo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa ljudi, od ovog ne moze bolje na ovom autu, definitivno!!!

th_1-43.jpgth_2-29.jpgth_3-22.jpgth_4-19.jpgth_5-20.jpgth_6-14.jpgth_7-13.jpgth_8-8.jpg

Jos kad legnu gewinde, savrsenstvo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

video sam felnice sinoc na mom parking,stwarno su sexyyyyy :respect: ...pun pogodak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

extra su,super mu stoje,svaka čast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzivo izgleda mnogo dobro. 16" je stvarno prava mera za look tog auta. Jos samo da turis gewinde, pa da vidis kako ce se ponasati (u izgled ne sumnjam ;))

Kad planiras da ofarbas onu desnu stranu pa da sve bude tip-top?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na prolece! Sad sam prao kola, krivo mi je sto nisam poneo aparat, nije sto je moj ali je brutalan (S leve strane hahahah) :D

I da... Moram da se resim one impotencije s leve strane :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa nema vise sindroma Vukasin! :lol:

Montirane gewinde i zamenjene solje usput... Nazad je legao jedno... pa sta znam, 30mm a napred recimo 50mm, plus sto moze da se zavrne jos 4-5cm :wub:

Tvrd je taman koliko treba, idealno, nisam ga jos provozao muski, tako da ne mogu jos da prenesem utiske, ali cini se da je to to, samo jos da se usteluje sve kako valja i raj...

th_1-44.jpgth_10-5.jpgth_11-8.jpgth_12-5.jpgth_2-30.jpgth_3-23.jpg

th_4-20.jpgth_5-21.jpgth_6-15.jpgth_7-14.jpgth_8-9.jpgth_9-6.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...