Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

A šta prokomentarisati.... zapitati se da li je bolji Punto ili fotografije je isto kao i pitati šta je starije: kokoška ili jaje. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kapiram da vecina ljudi ne prati temu Fotografije, da okacim ovde neke slikice ekipe (jedan delic)

Blindman Motorsport:

th_12-13.jpgth_6-27.jpgth_10-13.jpgth_11-17.jpgth_13-10.jpg

th_14-9.jpgth_15-8.jpgth_16-6.jpgth_2-46.jpgth_3-35.jpg

th_4-33.jpgth_5-34.jpgth_7-25.jpgth_8-20.jpgth_9-16.jpg

th_1-58.jpg

+ Bonus dis uan versus maj punto:

th_DSC_0267_fhdr1.jpgth_DSC_0302_fhdr1.jpg

Jurisa punto prve 2 brzine, ali u trecoj pocinje da radi snagaaa... Do koje i nismo bas stigli jer je BMW morao da ukoci. I tako smo zaradili klopu. Al za malo hahahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

mora da se bmw zbog ovoga i prodaje :)

skapirali su da je trebao da dune punta još u prvoj :)

šala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas lepo ide Punto, svaka cast! Aj da ne trazim sad po temi - jel stock motor ili je nesto radjeno?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Evo i rezultata konacno:

2nsv1hj.jpg

Svaka ti dala Vukasine :thumbup: ,tek sad sam video ove rezultate-jedini fiat na stazi,zadao si domaci alfistima :respect: ,a i snimak sa BMW-om :fish:,govori vise od reci.

Punto ti ide ko ochi :w00t: ,gde ti pogledas-a on je vec tamo :clap:!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala momci!

Mik, to mi je bio prvi put da vozim na stazi, a njima je ovo 2. ili 3. put, elem, znam sta sam zeznuo, moglo je da bude debeeelo prvo mesto, i obecavam da ce biti next year :)

Semi, Punto je skroz fabricki sto se tice motora. Samo je lepo ocuvan, ne kvari se, i odrzava se pre vremena. A znam i ja po nesto :)

Ukratko - Sva 4 nova diska i nove plocice, nov zadnji protocni lonac Pro Sport, Stelujuce vesanje, OMP stelujuci strut bar, Nove gume (filled with Nitrogen :p ), i to je to sto mi treba. Krivo mi je sto nisam uzeo rezane kocione diskove, ali videcemo. Sledeci put ili to, ili to u varijanti od 280mm, samo da se raspitam oko celjusti. Takodje me zanimaju i sanke by OMP, ali tesko da cu to naci ovde. U principu meni je najbitniji trap, posto me drag trke ne zanimaju uopste, tako da mi to nikako nije merodovna stvar, al vole ljudi da vide, pa ajd, da snimim i ja po nesto :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, kad si vec pomenuo sanke, mislim, jasno mi je sta su i gde se nalaze na jugu, ali na puntu...

13920223.th.jpg

to to? to je ono sto na engleski zovu "lower strut brace", tako?

si se raspitao oko cene?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yep, to je to! Kosta preko 200e, OMP je proizvodjac te sto si okacio, a ta me i zanima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije nauka, i treba ti `mustra`. Ima jos par caka koja nedozvoljavaju bas tako olaki pristup....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videh uzivo na Alfinom skupu da znas i ti po nesto :)

Svaka cast za masinu, prelepa je i odlicno ide!

Razmislicu dobro o HGT-u kad opet budem kupovao auto.... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...