Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Prokleti jump na obilaznici na Obrenovackom za Zarkovo...

Sutra stize novi, pa onda sve po starom! :)

Evo jedne slike, cisto da ozivimo temu :) (p.s. Ide na farbanje kad prodje zima, definitivno)

th_VukasinHGT.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

auh nesrecno, pa po koji je to put karter? :wallbash:

aj leba ti, ili postuj ovde, ili mi posalji sliku da vidim kako uklapa onaj tvoj JBL i pojacalo u Puntov gepek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prokleti jump na obilaznici na Obrenovackom za Zarkovo...

E i mene to mesto katastrofa nervira(ako mislimo na isto). Tvrdim da mi je to skratilo vek amortizerima i ko zna cemu jos. :veryangry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno 400m posle OMVa, izlazi na FMP na Padini...

Jbg, nemam sad sliku, okacicu kad uzmem kola! Ali u principu 2/3 gepeka :D

Mene je to malo smorilo iskreno, zvuk je perverzija, stvarno i kvalitetno i glasno, ali mi jednostavno ne treba vise toliko :)

Prelazim na neku kompresiju ili 8/10" sledeci put....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pise na nekoj stranici mislim da je HU Alpine 9880R, Pojacalo JBL P180.2, napred su neki dvosistemci sa skretnicom nadrkani (sve je na prvim stranama, mrzi me da gledam :) ), woof JBL 1202D, Dietz kablovi i osiguraci i to je to od prilike :) Da, i daljinski upravljac za Alpineu :p

alfaω, da, to je izmedju Borove glave i Voda!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto je lutkica...zamalo da uzmem i ja HGT, al' sam skapirao:

1) potroshnja

2) registracija

3) kad devojka bude vozila, eno je na vrh drveta.

Jedino...zashto ZASHTO zaboga Punto sporting/HGT nema u ferrari crvenoj?! Ta crvena mu je zagasita i suvishe tamna :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ide bolesno, a kako ide - ne troši uopšte puno.

Ne znam za vas, ali meni je potrošnja od 10l korektna s obzirom na performanse, registracija mi uopšte nije skupa (24k), a devojka mi ne vozi tako da nemam tih muka. A i da vozi, ne bih joj dao :p:)

Slazem se, mogla je i neka lepsa crvena, ne bas ferrari posto mislim da bi bila ciganija na puntu, ali sta znam... Nije losa ni ova :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pohvale za punta i trud posebno mi se dopada sa gewindama...

Vezano za low strut bar.

Kod nas je bio jedan punto sa low strut barom i sve je zivo kacio sa njim dako da morao da se skine sa atua. Eto samo da znate prije ikakvog pocetka. Inace super korisna stvar. Mozes da odrezes dvije sipke koje idu naprijed prema karambolci a da ostavis samo onu koja se kaci na lafete. Iako je i ona kacila sve i svasta na cesti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danke, inace, auto je na Bezaniji, vozi se, ofarbana cela desna strana, branici & sredjene sitnice, ispoliran ceo, izvoskiran i tako :)

Evo par fotki (Pre/posle i to):

ewe5.jpg ewe6.jpg

ewe7.jpg ewe8.jpg ewe9.jpg

ewe10.jpg ewe11.jpg ewe12.jpg

ewe13.jpg ewe14.jpg ewe15.jpg

ewe16.jpg ewe17.jpg ewe18.jpg

I za kraj:

ewe19.jpg

ewe20.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne. Neki su isli sa spojlercicem, neki bez, valjda ce buraz staviti posto ja nisam nasao kad sam trazio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto je extra :thumbsup:

Ne znam da li negde piše koja je cijena Gewindi koje imaš i gde se mogu nabaviti ,pa ako nije tajna javi mi. Sve pohvale

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...