Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Evo postadoh i ja vlasnik jedne male zujalice. I to kakve!... :D

Da pocnemo...

2000 godiste, Motor 1.8 16v, 131ks, presao 69896km :D , covek pre mene je bio prvi vlasnik, mehanika je sjajna jako dobro odrzavana, dosta novih (potrosnih) delova, a auto je potpuno stock, sto mi se jako, jako svidelo. Boja je matirala i izgleda ko ku*ac, te ce s toga auto ovih dana ici na poliranje pa mozda i na farbanje sledece godine ako ovo ne bude kako valja.

Od opreme ima bas bas bas dosta stvari:

* Klima uredjaj

* Elektricna ogledala i Elektricni podizaci stakala

* Servo upravljac + City Servo

* Fabricki kasetofon sa 6 zvucnika i fabrickim Subwooferom

* ABS, ESP, TSC, kao i elektronski balans rasporeda kocenja (Napred nazad, biiip li ga da li to spada u ESP)

* Vazdusni jastuk za vozaca i za suvozaca

* Alarm, Centralno zakljucavanje, Blokada motora, Daljinsko zakljucavanje

* Podesivi volan

* Aluminijumske felne

* Kodirani kljuc

* Svetla za maglu

* Putni racunar

* Kozni volan i rucicu menjaca, kadice (Fabricke)

i jos sto sta, ko ce sve to popamtiti. Znaci sve sem koze i navigacije u principu (Ako je koza uopste isla kao dodatna oprema)

Evo jedne skromne slicice, pa cu ga uslikati uskoro na tenane:

2-17-1.jpg

Auto ide kao lutka, ne cuje se uopste (Sve je stock, izduv usis, sve priguseno), lezi super i koci jos bolje... Impresioniran sam za sad.

Trenutno je auto na poliranju, na njega za koji dan idu Vizircina :mrgreen:,OZ Superturismo felne, potom prohromski izduv i patosiranjeeee (To ce malo pricekati).... To je od prililke 90% "stajlinga" na njemu (Styling u vidu tuninga :) )

Toliko o njemu, obavestavacu vas s vremena na vreme...

Share this post


Link to post
Share on other sites

...lepo, lepo... :cool

Uh, al' ce da nam se slazu jedan crni, i jedan crveni Punto HGT u Klubu... :cool

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeeeeeei HGT je konachno dobio buraza :lool:

i najprecizniji dyno :lool:

matori kao shto vec rekoh svaka cash na kupovini, da ga dugo, brzo i ludo vozish! :twisted: :twisted: :twisted:

ochekujemo te u nedelju kod intera u 18, obavezno :lool:

evo ja cu doci iako spremam ispit za utorak ;)

hebote srecan sam kao da sam ja dobio batu :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto rece nesa lepo,stvarno je lep auto.uh sto ja volim ovaj model puntica.lepu voznju i puno srecnih km zelim. :treca brzina i da bude samo ovaj rad :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 5866

e vukasine nek je sa srecom, da puno km naguras ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto je prelep, nek te lepo sluzi!

Jos kad se stave Superturismo i izduv bice cudo!

Kako ce lepo da izgledaju ovaj i Reaper-ov jedan pored drugog :lool: Sto se tice opruga, pgledaj oglase na Fiatovom delu :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video sam taj oglas samo mi je presusio izvor novca sad haha

Hvala na lepim komentarima i vidimo se za vikend. :dugokosi:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 5604

Oooo pa svaka cast majstore! Puno srece sa njim ti zelim i da ne skidas osmeh sa lica! :mrgreen:

Ali moram nesto da ti kazem... teska srca... moracu da te oderem u nedelju! hahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

e momci, momci, videcu ja vas sa tim intake kitama haha (u retrovizoru naravno :D )

Pogledacu za potrosnju, meni je sve do 2.0 prihvatljivo, na plin sam alergican, dizlo mi se gadi i tako :mrgreen:

Sad idem da ga preuzmem sa poliranja pa cu da okacim koju slikicu :dugokosi:

@ mane, hvala druze :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 7818

sve najbolje matori, znao sam da ce te neki italijan zgrabiti, i nadao sam se da ce biti alfa, al i ovo je super, i onako je ista firma :lool: . Makina odlicno izgleda, a vuceeeeeee :shock: sat vremena sam posle samo o njemu pricao, moramo da ih testiramo neki dan tamo u bulevaru da vidimo koliko si bolji. ( kolko je tvoj auto brzi moj je lepsi :lool: ) (al ce da me napadnu svi ovde sad :mrgreen: ) . enterijer je odlican, iako sam mislio jer je punto da ce biti poprilicno jeftin, uradjen je sjajno, sedista vrhunska, samo dovrsi poliranje, farbaj felne u belo i loooooodilo. i vidi sta ces sa onim sajtnama, odskacu poprilicno. i zacepi far :lool:

poz i srecno

Share this post


Link to post
Share on other sites

th_4-7.jpgth_5-8.jpgth_6-5.jpg

Evo dosao sa poliranja i malo sam uslikao (Prljav) enterijer

Kad vec pricate o tim pranjima, oce neko da mi opere sajbu? haha

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 10335

Nek ti je sa srećom

i da ti kažem, pa i nije baš neka potrošnja, ja svog mezimca držim daleko ispod 10 litara. Kada vozim otvoreno, a normalno, drži i po 8 litara, pazi sad, PLINA !!!!!, a oće da se zadovolji i sa 7 litara benzina. U gradu, ako se vozi opet normalno je oko 9 litara bilo čega. Ako ćeš da ga stisneš, zadovoljstvo će ti izvući osmeh na licu koje će opet obrisati misao o potrošnji...

Sve u svemu motor je za :o

Poz svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj i ovde da bacim sliku za one koji ne prate onu "globalnu" temu

oz1-1.jpg

vise slika uskoro... :cool

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ima onih koji ne prate temu na "primarnom" forumu, evo slika od veceras...

th_A1-1.jpgth_A2-1.jpgth_A3.jpgth_A4-1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 8718
A sto je radio photo shop malo... :lool:

nema veze,o5 su slike EXTRA ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije radio PS na ovim slikama, to se zove produzena ekspozicija na setovanju aparata ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...