Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
MarkoJTD

Ukras za prag na Stilu

Recommended Posts

Guest 10581

Marko gde si uzeo ove lajsne za prag??? :shock::shock::shock: mnoooogoo suuu dobreeee :shock:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam ih uzeo :( video sam ih na nekom sajtu kad sam trazio felne za stilo na google-u, pa sad pokusavam d ato nadjem ovde

@prolupator nazvacu da vidim jel prave tako nesto, al cini mi se da je ovo od metala a spider radi sa lako topljivim materijalima plastika i to...al hvala u svakom slucaju

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 10581

Marko, ajde ako uspesh da nabavish ove lajsnice :cool , posalji mi pp, gde si uzeo, cenu i to. . . Bash su xtra. . . Ali BASH BASH :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mozda mogu da vam napravim ovo, videcu danas - sutra sa kumom oko mogucnosti i cene pa cu javiti ;)

postoji i mogucnost "custom" lajsni tipa "stilo marko jtd", "stilo abarth" ili kako kome padne na pamet...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja htedoh to da ti predložim, ali reko' da ne trčim pred rudu ;)

Jedno zapaženje, samo proveri debljinu lajsne, mislim da neće biti tako efektna ako bude debeljuškasta.

Sa druge strane, možda bi bila dobra fora da se željena slova izrežu, pa da se ispod vidi boja..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije nikakav problem napraviti ovakve lajsne :cool: za bilo koji auto...

Treba vam samo neko ko ima mašinu ;)

"Stilo" može i da se proseče, pa da se vidi boja auta (natpis "Stilo" u boji auta), ali kružić u sredini slova "o" mora zasebno da se lepi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze i da se izreze, moze i da se ureze, a i da se iskopa...

moze da se pishe skoro svakom vrstom fonta i bilo koja rech...

moze da se montira duplo lepljivom trakom (efikasno, ali "debelo", pop nitnama mada nije bash estetski lepo, a moze i shrafovima, takodje nije lepo, moze silikonom ili lepkom za soferke, ali to je onda maltene trajna solucija)

postoji varijanta i da se hromira, ali to je vec ++ na cenu.

javicu sutra sta sam reshio, da li da se upushtam u celu prichu ili jok...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,a ima na buvljaku onaj otirac sto pise WELCOME :lool: Samo jos i da izmisle marku auta WELCOME :lool:Ma ozbijlno,tesko je to za odrzavanje,samo ako moze plastika da se zameni aluminijumom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovakvi pragovi kostaju oko 200 evra u radnjama...

Pq2haPJJ.jpg

koliko ste vi spremni da se otvorite za ovo, da vidim da li uopste da pokrecem mashineriju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa smanji malo kume :mrgreen: Mnogo je to para ...hehe

Jedno znam, sigurno niko ovde ne zeli (moze) da da 200e za to.... Ili se varam? :)

A sad koja ce cena biti krajnja...stvarno ne znam, sta misle ostali? Ali najbolje je da kazes ti neku (minimalnu) cenu ispod koje ovo ne bi radio.. :lool: :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

napisao sam da je 200 u radnjama... nisam ni ja sa krushke pao, ne bih radio za 10 evra, cena srazmerno raste sa vasim fantazijama, ako se pishe samo jedna rec onda na primer 20 evra, ako su 3 rechi onda 40 evra... razumete?

ja placam to rezanje, shto se vishe reze, visha je cena....

dao sam samo primer, josh se nisam chuo sa kumom da vidim koju ce cenu da mi kaze za rezanje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...