Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Guest 10586

Punto - koji alarm, koju muziku ?

Recommended Posts

Guest 10586

Kupio sam Puntica pre dva dana, 2003', crvene, troje vrata. Koji alarm da stavim? Imam fabricki kas, jel da ga cupam ili da uzmem onu dranhuliju sto se stavlja u upaljac, kao mp3 plejer?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji alaram? Pa stavi koji hoces, odnosno koji mozes da platis. Ipak Punto nije neka posebno interesantna roba za lopove ;)

A sto se muzike tice, cupaj taj i stavi nesto ozbiljno (zaboravi te FM transmitere i slicno) :)

A sto se tice samog autica, imam neke predloge da ti dam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice kasetofona, mozes da stavis neki mp3 plejer, imas vec od 6.000 zadovoljavajuce modele. Ako ti se ne dira fabricka muzika, resenje ti je fm transmiter ili changer simulator, ako ti radio porzava changer (najbolje, ali kosta 100 evra).

Nije transmiter nista posebno, ali ima modela koji rade ok. Najbolje da dodjes na sledeci skup kod Kontija pa da vidis kako sljaka kod mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najtoplija preporuka za neki model (naravno firmiran) sa USB ulazom (bolje pozadi, ali moze i napred), zaista puno znaci. Samo da pomenem da USB flash drive sa 8GB kosta 2000-2500 dindzi!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kupio sam Puntica pre dva dana, 2003', crvene, troje vrata. Koji alarm da stavim? Imam fabricki kas, jel da ga cupam ili da uzmem onu dranhuliju sto se stavlja u upaljac, kao mp3 plejer?

Stavi GEMELA.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 10581

Slazem se, kupish neki dobar mp3 ishchupash kasetofon i xtra :cool: . . . Ili ako necesh da chupash kasetofon kupish XCarlink. . .

evo ti adresa pa pogledaj: http://www.auto-muzika.com/ :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 10586

Uzeo sam u Big Apple radnji fm transmiter za 2500 dindzi. Nisam nesto odusevljen, ima mnogo suma, mesaju mi se frekvencije... Cupam, pa guram neki cd sa usb-om! :) Momci, (i devojke, ako ih ima), treba mi ona tabla iza zadnjih sedista, kad se otvori gepek (nemam pojma kako se to zove). Jel zna neko gde mogu da nabavim? I farovi mi nesto mutni, kao voda da je ulazila unutra (???), jel to da ismirglam, pa ispoliram?

Inace, prezadovoljan sam auticem! Bila je to ljubav na prvi pogled... :)

Kad ga izglancam da se sija ko pseca mu*a, okacicu slicice. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tablu imam ja novu, nekoriscenu da ti prodam, ali ti ona nista ne vredi ako nemas one bocne plasticne nosace (koje ni ja nisam imao), posto njih nema teorije da nedjes da kupis, bez da kupis ceo zadnji enterijer (mozda ako prineses neku zrtvu bogovima... devica, ovo-ono ;))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...