Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
neshaoct

7. Fiat/Lancia Okupljanje

Recommended Posts

http://strelac.weather2umbrella.com/umbrel...ys_site_new.php

16/25 stepeni C... :cool

http://www.hidmet.sr.gov.yu/latin/prognoza...php?mp_id=13274

15/24

Male su sanse da pada kisa od 18.00 pa dalje...

Ionako kazu ''uvece razvedravanje''... :cool

@Megahertz

Nemoj da te nema...da opet izbegnes... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sve normalno kod Intera u 18h sem ako ne bude kise pa se produzi auto putem do beogradske arene!(tamo ima garaza) :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Novitec, toliko si spor hahaha

Jebigaga, ja ne mogu da dodjem. Jebavam malko fiziku i hemiju ;) Ali prvom prilikom evo me.

Lepo mi se provedite, zivi mi bili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemojte samo puno da kasnite, trka je u 19:00 sati, da ipak malo proćaskamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tebi definitivno treba TV u autu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi formula je formula ali nemoj da ste sisice da bezite tako rano! ne morate bash start da vidite! a ionako ako bude neshto spektakularno bice na youtube.u u roku od sat vremena ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E i meni je frka zbog F1 ali ipak je ovo nesto posebno pa moze jednom i Berni Ekleston da saceka, zajedno sa Slavicom! :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 8754

Ljudi danas mi je puna kuca jer mi je 19 rodjendan ali gledacu da zbrisem cim dobijem sve poklone.............

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa ljudi lepo se provedite.cim dodjem u Srbiju,eto i mene na skupu.pozdrav svima :cool

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ljudi danas mi je puna kuca jer mi je 19 rodjendan ali gledacu da zbrisem cim dobijem sve poklone.............

Pa srecan ti rodjendan ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam se setio da dam nekom Fuji što mi je stajao u džepu, da i mene neko slika konačno. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast Dzoni.Ko bi reko da banda Fiatista moze ovako lepo da izgleda,alal ti filteri :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma verovatnoi je bokija mislio da smo lepi zaslugom nekog magicnog filtera :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

...k'o sto se vidi na fotografijama, lepo je bilo... :cool

Pozdrav za ''dekideki'' iz ARCS, ''Vocko'' iz Mazda Kluba...znam da je bio i jos neko, ali sam zaboravio nick... :oops:

Otvarali smo i sampanjac...Mans nije uspeo da spasi svog Stila... :mrgreen:

Jedino sto je onda ''terao'' Kosarkasa da trci, onako iznemoglog....stvarno nije u redu... :cool

Hvala ekipi iz Smedereva [ Semi, Megahertz... ] sto su ''potegli'' njih 4-ro u Puntu 1.1... :cool

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa cak i moj auto nije toliko prljav,a znam da ga ne bi lako oprala ni dva Photo Shopa :lool: A i svi izgledamo nekako lepse nego uzivo,mozemo da reklamiramo pomade na TV-u :lool: :lool: :lool:Inace posebno hvala zeni Baneta iz Alfa Cluba sto je dozvolila Banetu da malo priviri na nas skup.Doduse pod nadzorom,ali... :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala narode na lepim rečima za fotke. :lool: Zamislite tek kakve bi bile kad bih stvarno umeo da slikam. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...