Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Guest 9703

Rezultati prodaje novog Fiat Bravo

Recommended Posts

Guest 9703

Kako ide prodaja novog Fiat Bravo u Evropi i kod nas? Malo sam googlao pa izgleda da prodaja ne bas kako je planirano?

Sta mislite sta je razlog - mislim, auto je bas hvaljen:

od exterijera ("najlepsi u klasi"), do enterijera (konacno sustigao "nemacku konkurenciju") i kvalitetnih motora (posebno JTD dizeli)...

Ja sam do sada u NSu video samo jednog i to samo jednom, na Tvrdjavi, imao je BG table (=>lizing ili je stvarno iz BGa)...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 4055

ne znam šta bi mogao biti razlog. možda to da je napravljen na platformi prethodnog stila, mada ne verujem.

kod nas novih brava ima baš malo. svaki put kad ih vidim na ulici ja se okrenem. a sigurno se prodaju već 2-3 godine. inače koliko sam ja primetio od fiata kod nas se prodaje samo grande punto, dostavna vozila i poneka pande. sve ostalo veoma retko može da se vidi na ulicama. naravno pričam o modelima koji se trenutno proizvode a ne o onima koji su se proizvodili.

p.s. ja znam da će i novih brava sigurno biti dosta na ulicama samo da im opadne cena kao polovnim vozilima i ima da ih bude makar a ako ne i više od recimo fiata stila, ali zato onih koji su kupljeni novi u srbiji ćeš moći na prste da prebrojiš.

Share this post


Link to post
Share on other sites
...kod nas novih brava ima baš malo. svaki put kad ih vidim na ulici ja se okrenem. a sigurno se prodaju već 2-3 godine...

Verovatno si mislio na neki drugi model Fiat-a... ;)

Bravo je prvi put predstavljen na sajmovima automobila pocetkom 2007. godine...

Kod nas je naravno dosao ''malo'' kasnije...tako da se novi Bravo kod nas prodaje verovatno znato krace od godinu dana... :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, kod nas ih jos nema toliko - realno, to je nov auto, a kod nas se nov auto ne kupuje lako... Za dve, tri godine ce ih biti dosta, malo da opadne cena. Ali u Evropi ih ima, pogledajte samo neki strani sajt za prodaju polovnih automobila - ima ih bas mnogo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

drugari evo nasao sam negde prodaju u italiji za 2 meseca... grande punto stvarno siba...

n. Marca Modello 2 mesi 2008

1 Fiat Punto/Gr. Punto 36.715

2 Fiat Panda 29.766

3 Ford Fiesta 19.344

4 Fiat 500 18.708

5 Opel Corsa 12.895

6 Citroen C3 12.543

7 Lancia Ypsilon 12.265

8 Toyota Yaris 11.494

9 Peugeot 207 10.020

10 Fiat Bravo 9.902

11 Volkswagen Golf 9.779

12 Ford Focus 8.783

13 Renault Clio 8.486

14 Volkswagen Polo 8.238

15 Opel Astra 6.634

16 Lancia Musa 5.915

17 Smart Fortwo 5.755

18 Chevrolet Matiz 5.746

19 Citroen C1 5.664

20 Fiat Croma 5.156

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 4055
1 Fiat Punto/Gr. Punto 36.715

3 Ford Fiesta 19.344

14 Volkswagen Polo 8.238

10 Fiat Bravo 9.902

11 Volkswagen Golf 9.779

12 Ford Focus 8.783

razlika koju pravi punto u odnosu na konkurenciju i razlika koju pravi bravo u odnosu na konkurenciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...