Jump to content
FAS Goran
Guest 10325

Fiat Stilo i sitnice koje Vas nerviraju

Recommended Posts

Za zadnju metlicu brisaca uzmi i izvadi gumu brisaca zajedno sa onin limenim sipkicama.Uzmi neki drugi brisac(po mogucstvu duzi)skrati ga na duzinu onog starog(skinutog),ubaci one sipkice gde su bile i navuci ga nazad na onu plastiku brisaca.

Za sjaj crnih lajsni na vratima i na braniku imas najjeftinije resenje,a to je cickovo ulje.Dobro operi lajsne i premazi ih cickovim uljem i dobice na sjaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@kolega.Jankovic hvala na upustvu :) Jedino je loša stvar što imam manuelnu klimu pa ću i ja morati da se smrzavam, ali šta je tu  je :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad otvaram svoja vrata nešto mi prepucava...na sve tri nivoa otvaranja se cuje kao da slomis nesto...????!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

vozacka vrata mi od pre neki dan ne hvataju na onaj "zub" kad se otvaraju, znate ono kad otvorite, prvi zub je do pola u otvaranju a preko njega se vrata otvore skroz, e sad taj prvi ne hvata nego samo predje preko njega sto moze biti nezgodno npr na parkingu kada sam blizu drugog automobila, neki savet oko popravke?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Tapacirung dole pa srediti makaze i oprugu !

Vec je neko radio to sa sve slikama na forumu.

verovatno mislis na http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=37209&hl=%2Bgranicnik+%2Bvrata

sad sam bas trazio, nego da l' je isto tako i na stilu, ili su zabari dodatno zakomplikovali...

 

 Izvini nisam imao vremena...

Vrlo je slicno a konkretno je bilo i u necijoj temi u predstavljanju auta (Stilo) ali ne drzi me za rec. Jedini problem, da tako kazem, je taj sto kod Stila ispod tapacira postoji zastitni lim pa je to dodatni posao.

Uglavnom , upoznati se sa raskacinjanjm prozora i mehanizma brave i ostalo ce samo ...

 

Osetio sam plin......

To sta si ti osetio ja ne znam jer kod mene ne curi GAS a na auspuh izlaze , kako rece nas cenjeni kolega Ivan, cvetici i buketi da ne kazem kitice ... :harhar:

Mozda je kod tebe slucaj jaca 'rana ili neki gra' ?! :hrhr:

I na kraju :offtopic:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu li nesto poremetiti ako pokusam skinuti unutarnju plastiku na svojim vratima...pri tom mislim na zice od tastera za otvaranje prozora...

Primjetio sam tri sarafa pri dnu vrata...ima li jos koji????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vredi.

Tema se zaključava.

Zamišljena je da bude kao tema za sitnice, a pretvara se u jedino mesto na forumu koje zanima par vlasnika Stila i onda ovde pitaju sve što ih zanima bez obzira što već postoje teme koje se bave tim stvarima koje ih zanimaju.

 

Pretraga foruma ovde:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=54042

 

:thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...