Jump to content
FAS Goran
Guest 10325

Fiat Stilo i sitnice koje Vas nerviraju

Recommended Posts

paaaa pregledao sam ga :) ima na par mesta gde se vidi da je farban,blatobran i desna prednja vrata.a sad dal je bio otkinut ili sta vec to ne znam.decko je rekao da njemu nikad nije palio servo gresku a meni je od kad je kod mene samo jednom i cim sam ugasio i upalio kola sve ok,za sada.to za vodu sam skontao da je zbog loseg goriva.airbag ce biti posle praznika sredjen.a taj antipinch senzor ponekad zeza,sad vec dva dana se ne pali.bice detaljno pregledan od strane strucnog lica cim prodju praznici i slava.a sta sam kupio e pa to ce se pokazati vremenom,samo da ne bude  :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze imao sam slicnu situaciju. U pitanju je kod mene bar bilo gubio je kontakt u kontakt bravi. Ili ti u ulozak brave. Ja sam skinuo bravu, ocistio ulozak, vratio. I evo vec 4 meseca nikakvih problema. To je u vezi tih lampica sto se pale.

Edited by stilosimke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nervira me previse mekan gas. Uopste ne mogu nogu da odmorim na njemu, kada su duza putovanja noga mi se oduzme od konstantne tenzije. Takodje, na nekoliko mesta imam rovce, mada mislim da bi utihnuli kada bih zamenio onaj problematicni nosac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sa gasom sam i ja primetio ali sada na dizelu, ranije na benzincu 1.6 nisam imao problem oko zamora noge...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubacite tempomat i noga ne boli.

Navikne se čovek na sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sa gasom sam i ja primetio ali sada na dizelu, ranije na benzincu 1.6 nisam imao problem oko zamora noge...

Pa kad sa 255 Nm (a tvoj 16v sa 305 Nm) skacu kao jarac cim pipnes gas. Jeste mekana pedala, ali meni ne smeta, naprotiv.

Na Xsari susta suprotnost, treba prilicno da se stisne, a plus i HDI malo sporije reaguje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovi dana sam ga baš izjurio autoputem i ništa mi nije smetalo . Doduše jeste, žene kukale da im isključim klimu kažu hladno. Istog sekunda vrućina, to mi je samo zasmetalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozz svima ,stilo 1.6 ,5 vrata ,imam problemcic sa podizacima pozadi ,kada spustam stakla ,nece skroz do kraja da se spuste ,vec malo vise od pola i tu stanu   :wallbash:     ,prednja rade ok ,problem se odnedavno javio ali ne znam uzrok ,da napomenem da su pre toga radila normalno ,da li zna neko sta mzoe da bude ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zadnja stakla se i ne spustaju do kraja, sve ti je to ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ahaa ok nisam znao ,tj nisam nesto obracao paznju ranije ali mi se ucinilo da su isla do kraja ,znaci sve ok ,hvala :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene se uopste ne spustaju ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel si probao malo grafitne da stavis, mozda ti glave?  :construction:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nisam probao sa grafitnom ,jer idu extra inace,nista ne glavi ,samo me zbunjuje ta granica spustanja ali kao sto rece kolega ako tako treba onda ok ,inace ih ni ja ne spustam nikad ali sam trenutno u frci ,klima mi riknula pa dok to ne sredim ,mora se mucim malo :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jok,zadnji se ne spustaju do kraja kao prednji,tako da to nemoj da te brine. ;)


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ivan ima Stila sa 3 vrata, pa se malo nasalio covek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema frke kejd care :thumbup:  ,nisam na ja dobro obratio paznju ,mislio da se odnosi na mene ,ma samo kad je to ok sa podizacima kod mene da se ne tripujem visee bzvz :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam problema sa zvukom turbine...crijevo intercoolera probuseno...posto ga ne mogu naci nigdje reko da pogledam na EBAYU...

Al ne znam kako da ga potrazim na "SEARCH"...sta da upisem...probao sam INTERCOOLER HOSE...ali ne ide...ideje???

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...