Jump to content
FAS Goran
Guest 10325

Fiat Stilo i sitnice koje Vas nerviraju

Recommended Posts

Iscitaj malo forum, izgleda si propustio puno gradiva...:)

Mada i mene malo- malo, pa iznenadi naziv nekog senzora u Stilu!

Jbt, pa koliko tih gluposti su natrpali u njega???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da je bilo po pravilu što više elektronike to bolje. Samo ne znam kako su preskočili da pišti za prednja svetla :laughing: Ili su predvideli ljudi i da će biti mučenje menjati ih pa da ne nervira mnogo ako ne rade :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites
...c c c, ovi novopočeni vlasnici Stila, cimaju se na svaki beep... :D

I ja bih se iscimao da ovaj moj prvi put zapišti (a da nije pojas, ručna ili manje od 3 stepena napolju).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stilo pisti za pojas? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo ako mu ne izvadiš onaj mali zvučnik za pištanje :laughing: Ja sam se čudio što se Astra baš ni za šta ne žali i jedan dan sam hteo da zategnem ručnu i kada sam otvorio poklopac između sedišta u kabini, na mestu tog čipa/zvučnika za pištanje ubačeno par cigara :wallbash: Poludeo sam dok sam sve to očistio,usisao i našao drugi takav deo na otpadu. Sad fino vrišti kada se ne ugase svetla ili kada ostane ključ u bravi i otvore se vrata :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

da je moj stilo pištao zbog pojasa, bez mogućnosti isključenja, nikad ga ne bih kupio..najozbiljnije :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje da su stavili zvonce umesto pištalice koja ima tako gadan-paničan zvuk (kao da su na Boeing-u otišli svi sistemi).

Volan sa izbačenim Airbag-om, sirenom nisam primetio da neko komentariše. Mogli su i taj detalj da lepše i praktičnije urade.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kud ces prakticnije? Podjes u rikverc i kad krenes da smotas on automatski svira kao na ovim dostavnim vozilima :laughing: (desilo mi se par puta). Pisali smo vec o dizajnu poklopca bag-a negde...

@igor0511

Ako ti slucajno prijavi "Water in fuel", imas sa donje strane filtera za naftu sraf za ispustanje vode, pa imaj i to na umu ako ti opet prijavi gresku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala :) Najgore mi je što nisam ni uspeo da vidim šta je tačno napisao jer se bukvalno sve desilo od pokretanja ključa unazad do prestanka rada motora. Zakazao sam zamenu onih delova na koje sam kukao za četvrtak pa ću videti sa Nešom kakva je greška u pitanju

Share this post


Link to post
Share on other sites

U slucaju limuzine, zna da otpadne zbog varijacije na temu:

fiat_stilo_los_coches_del_amor_2_4_l.jpg

Multiwagon slabije pati od tih boljki ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

:rofl: :rofl: :rofl: u Hardvetovom stilu. Mislim moj je Stilo, Hardvetova je Z10.

Najbolje ide kod auto staklara , imaju iskustva i materijal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupio sam neki lepak Bison sa mrezicom..899din..Drzi..Mozda je malo skupo ali su mi rekli da je to za te stvari..Ima za dva lepljenja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

:rofl: :rofl: :rofl: u Hardvetovom stilu.

Imenjace izvini, ali pomenute varijacije mogu da budu u stilu SAMO JEDNOG coveka sa foruma ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vlado, bas taj :yes .

Share this post


Link to post
Share on other sites

drugari jel mana mozda stilu da crkava ventilator kabine ili pak onaj prekidac(tockic) posto mi ne radi pa cisto da se nadam ili da kukam :) mislim oticicu do elektricara prvom prilikom ali eto cisto me zanima jel im to mana ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@igor0511 Zezaju te svi ovde-idi kod majstora odmah sigurno je nesto gadno u pitanju cim je prestao da pisti!!!

:)

Ne znam kako pre ovo nisam video :laughing:

Čak sam morao i da okrenem stranu unazad da bih video o čemu smo pričali. Neću da ga hvalim mnogo, ali od tad se nije ni na šta požalio, čak nije ni grešku sačuvao kada je cajger menjan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

drugari jel mana mozda stilu da crkava ventilator kabine ili pak onaj prekidac(tockic) posto mi ne radi pa cisto da se nadam ili da kukam :) Mislim oticicu do elektricara prvom prilikom ali eto cisto me zanima jel im to mana ? :)

Moguce da te zeza reostat ventilatora (dole kod filtera klime) ili dzek na njemu. Da li ti radi neka od brzina ventilatora?

Evo nadjoh, imas ovde detaljnije: http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=47318

Share this post


Link to post
Share on other sites

pisao sam već da me nervira što je nizak, sad sam se dodatno iznervirao zto što sam negde ostao bez suspleha, nisam ni primetio gde i kad..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polomljen ili reciklazne brigade ili nesto slicno?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...