Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav svim ljubiteljima Fiata. Zovem se Kufa, lokacija Uzice, bavim se elektronikom. Po drugi put uzivam u voznji Brava 1.6 16v 2001.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puno pozdrava od Zeljka iz Beograda, od subote nadam se da cu postati vlasnik Lancia Delta II 1.6, 16V. Pogledao sam auto, ugovorio cenu, jos ostaje da odnesem novac i da se zavrse neke sitnice oko nje pa da se vidimo na nekom okupljanju. Svaka pomoc oko navedenog auta dobro je dosla posto sam prvi put u zivotu kupio italiana, pa jos lanciu (ako ima neko uputstvo za dugmice :)u autu a da nije na nemackom bio bih zahvalan).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao ljudi,

zovem se Dejan ,nesvršeni maš.ing,svršeni ekonomista,bavim se gvožđurijom crnom i inoxom.

Vozim multiplu 1.9 jtd,2001god. već godinu dana.O ovom autu sve najbolje.

Još jednom pozdrav za sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao svima.

Ja sam Armin iz Podgorice.

Vozim Lanciu Kappu coupe 2.0t 97 godiste.

Dobar vam je forum, pa rekoh da upa'nem

:thumbsup:

Zivjeli!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz ja sam Milos iam 22god i odskoro sam ponosni vlasnik Fiat-a Bravo-a 1.6 16V 1997 godiste, ovde sam se uclanio kako bih saznao nesto vise o nekim "uradi sam" stvarima i mogucim problemima.

Bolje vas nasao!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima :welcome: ja sam Milic Vladimir zvani Glisha, iz Pozarevca sam imam 30 god po profesiji radnik obezbedjenje. Vozim Puntica 2000 god kod mene je od 2004 i jako sam zadovoljan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima

zovem se Đorđe,imam 23 godine, živim u Srpcu (RS)

po zanimanju sam diplomirani inžinjer informatike.....

pre 7 dana sam postao vlasnik Fiat Maree 1.9JTD 81kw weekend :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima!

Ja sam Dusan,imam 22 godine, iz Beograda sam i vozim Fiat Punto 1.2 16v.

Nadam se dobrom druzenju u najboljem klubu na ovim prostorima :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima , ja sam Igor iz Niša vlasnik Grande Punta 1.3MJET 2006 "kraj" znači 2007 god.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle registracije, na redu je predstavljanje:

Aleksandar Jovanovic iz Novog Sada, do skora dugogodisnji vlasnik Crome 2.0T (predivan auto sa samo jednom manom - potrosnja) u procesu kupovine novijeg Fiata Bravo (trazim dobar sa 1,6 JTDm motorom).

Nadam se da cu ovde naci neke dobre savete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim ljubiteljima fiat lancia makina,zovem se Dušan,iz Kostolca,85-o godiste proizvodnje,od pre nekoliko dana vlasnik grande punta,pa sam resio da se reg.na forumu radi eventualnih saveta,iskustava i sl...za neki dan okacicu fotke makine,jos se nisam provozao posteno ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Pravda

Pozdrav svima,

Zovem se Nikola iz Beograda,20 godina,student,interesuje me sve sto je vezano za automobile,nadam se da cemo ser lepo druziti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Ja jos nemam auto ali u skorije vreme zelim da uzmem fiat Stila. E tu cete mi vi nadam se pomoci,posto ne poznajem taj auto nimalo.. :) Nadam se dobrom druzenju i dobrim savetima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima!Ja sam Nenad iz Slankamena imam 33 godine i radim kao frizer.Vozim Stila 1.9 JTD vec dve godine i pratim forum negde oko godinu dana ali nikako da se predstavim.

164.jpg 161.jpg 162.jpg 163.jpg

Evo par slicica od mog Stila. :welcome: :welcome: :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, ja sam Aleksandar imam 18 godina dolazim iz Kraljeva, vozim Fiat Tipo 1.7D (Sa konjima necu da se gadjam posto ih ima mnogo :D ) i posto sam dosta puta dolazio na ovaj sajt resio sam da postanem i sam clan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, zovem se Marko, živim u Beogradu, vlasnik sam Fiat Stila 1.9mJET karavan, 2007. godište. Radim u firmi Automatic House čiji sam i vlasnik. :rolleyes:

Mogu da kažem da sam ljubitelj automobila i član još par foruma, nadam se lepom druženju i razmeni korisnih informacija i na ovom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...