Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

POZDRAV SVIMA... Zovem se Omar, iz Beograda sam. Vozim punta 1.9 JTD, 2002 godiste. Kupio sam ga pre tri meseca i zadovoljan sam njime. POZZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zovem se Zivojin (1959) iz Beograda.

Vozim Fiat Cromu (1991)

Pozdrav ostalim clanovima foruma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima..Boris iz Valjeva,38 god,trenutno vozim AR 33,a ovih dana planiram da je menjam za lanciu dedru..pa eto,da se prijavim i pokusam da pokupim koje iskustvo vlasnika lanci..postavicu sliku auta koji je u pitanju..pozdrav svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, Bane iz Vrbasa.

Imam Punto 1.1, 98', sa ugrađenim plinskim uređajem.

Takođe imam i male probleme sa autom, pa molim učesnike foruma za pomoć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, Bane iz Vrbasa.

Imam Punto 1.1, 98', sa ugrađenim plinskim uređajem.

Takođe imam i male probleme sa autom, pa molim učesnike foruma za pomoć.

Postavio sam problem na temu: "Punto mk.1 60 - problem sa radom na benzin"...

Molim vas za pomoć, moram da rešim kvar što pre.

Automobil vozim svaki dan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao prvo da Vas pozdravim, ja sam Maske iz Beograda-trenutno zivim u Kaludjerici, ponosni sam vlasnik od skoro Lancia y 2003. godiste... pre ovoga sam vozio Fiat punta 1.7 td 1996.godine.... Pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozz ljudi evo novi san clan i prijavija san se zato sta vozim fiat una 1.4 turba i iz splita sam.nadam se da ce te me prihvati :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozz ljudi evo novi san clan i prijavija san se zato sta vozim fiat una 1.4 turba i iz splita sam.nadam se da ce te me prihvati :welcome:

Pozdrav,dobro dosao .Uvek je lepo videti una turba.Samo kad bi bilo i nekih slicica...thumbup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz svim forumasima! Zovem se Milan i kao sto cybername kaze u mojoj familiji se nalazi Punta MK2 1.9D 2001. Trenutno je bez problema, pa zato jurim projekte koji nemaju direktnu vezu sa kvarom na autu. Forum je i za druzenje, ne samo za otklanjanje problema, zar ne?. A to je ako neko zna ovde na forumu gde ima da se nabave polomljeni farovi od ovog modela? Trebaju mi ili sociva za kratka svetla ili samo plasticni top koji drzi kratka svetla. Moze i far koji nema maglenku (samo plastika)

Hvala i pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima zovem se Ivan iz Nisa sam , vec duze vreme posecujem forum i mogu da priznam da sam gomilu fazona i majstorskih trikova provalio citajuci tudja iskustva u odrzavanju automobila...nadqam se da cu i ja na neki nacin doprineti sto boljem i slikovitom resavanju nekih problema.....inace vozim fiat STILO 1.9 JTD 2003 karavana naravno....:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugari,

Ja sam Gavrilo :) iz Beograda, nikada nisam do sad posecivao ovakav vid foruma bavim se softverskim stvarima za racunare tako da sam se samo za to interesovao i posecivao forume tog tipa. Uzeo sam Fiat Punto 1.8 HGT 16V dovoljan razlog da postanem novi clan ovako dobrog foruma.

Sve pohvale za sam izgled foruma, sve je pregledno i odlicno zamisljeno.

Nadam se da me prihvatate u svoje drustvo :) kao novog i ne mnogo iskusnog clana kada su upitanju automobili. Unapred se izvinjavam Administraciji ako nekada napisem ili postavim pitanje u forumu gde mu nije mesto za to, dajte mi samo malo vremena da se uhodam. Hvala B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz svima , ja sam Sale iz Vrbasa,imam 23 god.Trenutno sam vlasnik Fiat Stila 1.4 2004god. s kojim sam prezadovoljan , imao sam par vozila pre ovoga ali ovaj mi je poseban pa sam odlucio da se pridruzim Fiat Clubu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljubo - Kraljevo

vozio vise automobila, u licnom posedu imao dva...

nijedan od njih italijan.

mislim se oko neke lybre, pa se mozda aktivnije priklonim klubu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...