Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav svima, zovem se Mijo i dolazim iz malog gradića - Prozor, BiH.

Vlasnik FIAT Bravo 1.9 JTD (105) iz '99.g.

Čitam vas već duže vrijeme i puno sam naučio od svih vas pa se ovom prilikom zahvaljujem!

Edited by Yomi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ćao ljudi...dobrodošli na FLCS Forum. :welcome:

Nemojte sada da se stidite i ostanete na jednom ili dva posta (odgovora) :D ...slobodno pišite gde god želite. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima koliko Vas ima... Imao sam par fijatovih vozila do sada, trenutno vozim nesto drugo ali nikad nije kasno da se covek vrati na pravi put zar ne :) Elem, nov sam ovde a inace pomalo se rekreativno bavim mehanikom vise za drugare i uzu i siru rodbinu nego komercijalno :whistle: ... Zivim i radim u Bgd i nadam se da cu svojim prisustvom doprineti "kako god znam i umem" forumu a i ponesto i sam nauciti :coffee:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz i od mene, ja sam iz NS-a, votim Dobla 1.9JTD Family (službeno vozilo) i mogu reći da sam zadovoljan...

Srdačan pozdrav i očekujem lepo druženje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao svima,evo i ja da se predstavim,ja sam Nenad iz Kv-a,rece mi Bojke da je obicaj da se u ovoj sekciji predstavimo,trenutno ne vozim nista,ali za neki dan Punto MK II HGT 16V Turbo,pozdrav svima! :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ćao drugari.

Moje ime je Dejan i živim u Somboru.

Vlasnik sam, od pre 7 dana Zastave 10 1.2 sa plinom. 2006. god.

Prvi utisci su sjajni. Gledajući auto sa strane uvek sam mislio da je mali i skučen, medjutim kada sam seo za volan shvatio sam u kakvoj sam bio zabludi.

Obilje prostora me je zaista fasciniralo.

Čim se vreme malo prolepša uslikaću svog "novog" ljubimca i postaviti slike.

Eto, toliko za sada..

Pozdrav svima,

decky.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz svima, ja sam Nenad iz Beograda, vozim crni bravo 1.8 tng power :thumbsup:

sve pohvale za forum, uz dosta korisnih saveta izabrao sam (nadam se uspesno) svog prvog fiata!

Edited by Cartman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim clanovima kluba i ljubiteljima fiat-Lancia automobila.Nadam se od skora vlasnik jedne libre :thumbsup:

Pozz svima opet ja, ali sada kao vlasnik Lancia Lybre SW 1.9 jtd

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi ja sam Bojan, dolazim iz KV-a, da ne imenujem nikog posebno, sa nekim ljudima sa ovog foruma se dobro druzim a sa drugima sam se upoznao (na jednom okupljanju na kosutnjaku i na NAVAK-ovoj stazi kada sam vozio Bojketovog Coupe-a) inace posedujem dva vozila iz Fiatove grupacije - Fiat Tipo 1,6 DGT i Chryslera PT Cruiser-a 2,0 Touring edition :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav clanovima foruma! Ja sam Sasa iz Sokobanje, a za godine...dovoljno cu reci da vozim vec 22. godine. Verovali ili ne, posto sam od polovine septembra clan foruma, od pre mesec dana postao sam ponosni vlasnik automobila Fiat Brava 1,4 12v jer me je forum inspirisao tako da sam se odlucio za ovaj model. Javljam se tek sad jer sam se dugo premisljao i nadam se dobroj saradnji na foumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veliki pozdrav za sve forumase. Zovem se Tomislav i iz Lazarevca sam. Do sada sam vozio Zastavina vozila i jednu prelepu VW Bubu. Trenutno sam bez auta ali bi to trebalo uskoro da se promeni. Definitivno sam se odlucio da to bude Fiat. Za pocetak toliko. Pozdrav i :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Ja sam iz Jagodine i jos uvek nisam bio vlasnik ni Fiata ni Lancie. Uclanio sam se ovde jer planiram skoru kupovinu jedne Lybre pa da pokupim koju informaciju o tom autu. Nadam se da cu je kupiti pa da imam i ja nesto da napisem na forumu o ovom Italijanu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, ja sam Igor iz Stare Pazove, po zanimanju IT administrator itd... Vozim Stilo 1.9 JTD 2006 god i prezadovoljan sam.

Pozdrav svima koliko vas ima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovanje svima :) Ja sam Nikola, iz Nisa sam, i prikljucio sam se ovom forumu zato sto razmisljam u kupovini Fiat Stila u skorijem vremenskom periodu :)

Posto nemam iskustva sa Fiatom, i mlad sam vozac, dobro bi mi dosla bilo kakva pomoc ;) Da ne sirim ovde, evo teme gde bi mogli da mi pomognete :

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=51866

Unapre hvala svima !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo omladino...evo da se i ja pridruzim clanovima ovoga foruma...sin mi " oteo " mog c5, i nagovori me da kupim lybru 1,9 jtd..02 god,limuzina..on me i prijavi ovde,rekoh ajde malo da podelimo iskustva,ima lepih i pametnih stvari ovde...kazu da je lybra udoban auto ali posle citroena,jos se navikavam...sada treba da lecim boleti polovnog auta,ali nekada sam imao mareu sw,iso 1,9 td i ako me ovo cudo bude sluzilo kao FIAT,bicu zadovoljn...toloko za sada...pozdrav svima iz Sapca

'

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...