Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

jes vala komsije smo,vidjao sam tvog punta,cak i kod mene u ulici,dok je bio na belim OZ felnama,predstavicu masinu,nije frka :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav za sve clanove Fiat-Lancia foruma srbija. Ja sam Mićo iz beograda, borče, vozim fiat Stilo 1.6 16v... :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima na forumu!

Zovem se Robert,Karlovac,vlasnik sam Fiat Maree 1.6 karavan dug niz godina

a od prije par tjedana i Stila 1.6 karavan (lpg)

učlanio sam se na forum radi izmjene iskustava i rješavanju eventualnih problema

sa uvijek problematičnim Fiatima... :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, moje ime je Aleksandar, zivim na Novom Beogradu i vlasnik sam Zastave 10. Neki su vec imali prilike da me upoznaju na jucerasnjem okupljanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Bojme, mozda ti je poznat moj Stilo sa slike...;) Cuo sam od Milosa da si kupio karavana...

Da se i sa njim lepo navozas... Ako ti treba neka pomoc, javi... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima. Zovem se Dragan iz Beograda - Banjica, ali me skoro svi u okruženju zovu Era. Od skoro se družim sa jednim Fijatom Bravo 1,9JTD. To su žena i deca kupili sebi da ne bi stalno čekali mene da se vratim sa nekog posla. I meni je svanulo. Ali oni samo voze i misle da je to dovoljno, pa ću se ja družiti sa Vama. Nadam se da ću nešto naučiti od Vas starih forumaša.

Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav za sve...

Ja sam bakara, trenutno vozim fiat punto, onaj se velikim farovima 2003 god. mot. 1.2... ne znam kako se zove taj model pa sam dosao da ovde skupim informacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima....

Ja sam Bane iz Sombora i od danas sam vlasnik Fiat Stila 1.9 JTD. Ustvari na ćaletovom je imenu, jeftinija registracija kad ide na invalida.

Na ovom forumu sam bio kao gost u par navrata i svašta sam saznao konkretno o STILU i nadam se da ću još puno toga saznati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugari :welcome:

ja sam Marko iz Beograda ,tacnije iz okoline Beograda mesto Pinosava ako je neko cuo,od skora vlasnik Fiat bravaJTD,prezadovoljan sam autom...nadam se dobrom druzenju i korisnim informacijama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav.Danijel iz Novog Sada,vozim lanciu Y 1.2 8v i prezadovoljan sam.Lancia je ful oprema ima cosmopoliten opremu,kozu,klimu,grejace sedista,el.retrovizore,bord itd.POzdrav svim clanovima i drago mi je da sam se i ja konacno uclanio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cao svima,ja sam Mario 21god.. iz okoline Surcina. vec duze vreme posecujem forum.. aa od skoro sam vlasnik Stila 2003 god. 1.9jtd 116ks. ndam se da cemo se lepo druziti, pomoci jedni druge korisnim informacijama... pozdrav svim clanovima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdarv svima!Evo i mene s vam :) pa da vam se predstavim!Ja sam slobodan iz SA posedujem fiat punto mk1 i uz pomoc mog dizajna ostao je postao je i ostao moj unikatni automobil!bice slika kada provalim kako :) pa baci te komentar !pozzzzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, ja sam Petar iz Beograda, vozim juga 65, inace veliki ljubitelj fiat-lancia-alfa masina :)

Edited by Pera GVX

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, dobrodošli na FLCS Forum :welcome:

Ako vam treba info oko korišćenja opcija na forumu, pogledajte ovde:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showforum=104

Ako bi samo da probate nešto od toga, onda ovde:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=25

:thumbup:

---------------------------------

Bakara...možda sa Mazda foruma? :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

zdravo svima, ja sam Žarko, diplomirani inženjer saobraćaja i šef stanice tehničkog pregleda, živim u Republici Srpskoj i vozim Fiat Punto mk2 1.9 JTD HLX. na forum sam se uclanio radi razmjena stečenih iskustava i dobrog druženja :))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao svima.Ja sam Nemanja Cipura iz Valjeva...Vozim trenutno punta classica 2009...koji me jako nerviraaaaaaa......drzim servis motocikala...pa ako kome treba neka pomoc nek vice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

Ja sam Pedja iz BG-a,duze vreme pratim forum i dosta mi je pomogao u dijagnozi kvarova koji su me pratili od kad vozim Bravu 1.6 16v.

Puno pozdrava i uspeha u radu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...