Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav ljudi. Ja sam Nikola iz Zemuna, 34 god., i od prosle nedelje ponosni vlasnik Fiat Crome 2009. , 1.9 MultiJet 88kw

Share this post


Link to post
Share on other sites

POZDRAV SVIMA KOLIKO VAS TAMO IMA.Ja sam Dragan ,do sad ste mi puno pomogli oko mog "MRGUDA",a nadam se i ubuduce.zanimljivo je citati o necemu sto imam a nepoznajem dovoljno,posle svake posete forumu sve vise volim 'MRGUDA'(STILO-1.8-16V-3V-2002)VIDIMO SE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veliki pozdav za sve clanove, Nenad iz Beograda, 29 godina...

Od Danas, odnosno juche sam vlasnik punta 1.2 8v 2002 god. Forum sam i ranije posecivao i nalazio sjajne korisne informacije i zbog toga se prvenstveno i odlucio na kupovinu bas pomenutog automobila. Sve pohvale na dosadasnji rad i agilnost clanova, svaka cast :thumbsup: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ćao ljudi, dobrodošli na FLCS Forum. :welcome:

Drago nam je što ste našli nešto korisno ovde, a sada možete i sami doprineti njegovom sadržaju...- samo napred, ne stidite se. :thumbsup::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislio sam da sam se predstavio posto sam clan jos od prosle godine ali od skoro sam ponovo aktivan, zovem se stefan cvetkovic student visoke saobracajne skole u trsteniku vozim bravo 1.6 16v iz 97. mozda me se moderator nesa seca sa crofiat foruma :) tamo sam bio fanateek. volim mehaniku i automobile mrzim kicherajski stajling na istim i unistavam stereotipe vezane za italijanska vozila medju ljudima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Svima .

Vladan iz smedereva .

Trenutno imam FIATA 500 A furgon iz 1941 i FIATA Barchettu 1997. nadam se da cu barchetu da zamenim uskoro za 124 spider ili alfu spider poso vise volim automobile od 1960-1980.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.

Od nedavno sam ponosni vlasnik Fiat Stila 1.8 16v (2002) te ovom prilikom zelim sve da vas pozdravim i unapred zahvalim na pomoci ako zatreba (a hoce) :unworthy:

Edited by klauski

Share this post


Link to post
Share on other sites

posle toliko chitanja raznih postova evo reg sam se.. Nenad iz Smedereva, vozim Fiat Bravo 1,6 16v 98 god,i tako nadam se da cu na forumu da saznam josh neshto korisno i da uvecam svoje znanje,a i da skratim sebi neke muke :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim članovima,

Ja sam Radovan iz Bijeljine i već izvjesno vrijeme čitam ovaj zaista divan forum i učim, a kako sam od nedavno i sam postao vlasnik automobila Marea HLX JTD 105/KS,odlučih da sa vama podjelim svoja iskustva.

Srdačan pozdrav i želim svim članovim mnogo sigurnih kilometara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim clanovima Fiat Lancia Club Serbia.

Ponosni vlasnik Punta II, 1.2, 8v, 44kW, 2001 god.

Goran iz Beograda (Smed.Palanka).

Vec od sutra mozete ocekivati dosadasnja iskustva sa Puntom. :book:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima na forumu.

ja sam Nikola iz Mladenovca,vec neko vreme posecujem forum iako trenutno ne vozim Fiata ali stvarno na forumu ima dosta korisnih informacija pa sam tu svaki dan :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, ja sam Goran iz NS, vozim Stila 1.6 16V, 2002god., bavim se "preživljavanjem u surovim ekonomskim uslovima" :), a prevashodno i Airsoft-om (što mu dodje kad vam se pokvari auto obratite se da ga zajedno napucamo kuglicama) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodosla braćo :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.zovem se Branko Stulic iz Backog Gracaca sam i vozim Punto mk2b 1.2 8v 2004.god.Vlasnik puntise sam 3 godine a forum aktivno pratim jedno 2.Vecinu kvarova sam do sada sam resavao kraduci znanje na ovom forumu .

Share this post


Link to post
Share on other sites

...mozda me se moderator nesa seca sa crofiat foruma :) tamo sam bio fanateek.

Heeeeeeej, sećam se nego šta... :thumbup:

Pozdrav svima, dobrodošli na FLCS Forum :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svima... kristijan.. strmec samoborski pokraj zagreba.. 35 godina.. vozi se fiat punto 1.2 8v iz 2002ge i slaže se (već godinama) fiat brava 2.0 16vT... predstavim ju negdje na forumu...

inače sam jedan od osnivača i trenutni predsjednik FIAT KLUBA HRVATSKA, Klub Fiatisti... a kako uskoro ( u 10tom mjesecu)planiramo veliki međunarodni susret negdje u slavoniji (osijek, đakovo), prijavio sam se ovdje da Vas sve upoznam i da Vas pozovem na naš 6. međunarodni susret...

pozdrav svima.. i ako vas šta zanima, slobodno pitajte... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sale iz Beograda, po zanimanju linux sys admin :)

Od juce sam vlasnik Fiat Stilo 1.6 16v 3 vrata... cim bude neki skup dolazim obavezno da se upoznamo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...