Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav,zovem se Dule,27 godina,zivim i radim u Beogradu,ponosni vlasnik velicanstvene Fiat Croma 2.0 Tie. '96 godiste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svima!! Zovem se Miki Bojanic,iz Zemuna sam,imam 28 godina,pored Bmw-a imam i Fiat Mareu 1.9JTD,2002god

nadam se normalnom druzenju

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,pa pozdrav za sve od Dejana od vas ocekujem pomoć,ćaskanje,razmenu iskustva i sl. Nadam se da ću pomoći koliko mogu. Vozim Bravo 2001 1200 80 16v.......

Edited by vave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja sam jos jedan novi :) Petar bg ( Missija ) , predstavio sam vec svoj auto u pdf-u automobili clanova, sutra bi trebalo da dodjem na okupljanje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav za sve na forumu, ja sam Stefan iz Smedereva, vozim Punta 1.9D

polako se prilagodjavam forumu i pravilima, pozdrav svima i nadam se da cu uskoro moci da posetim vas skup,

naravno ako primate goste ...

Edited by beli_Punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim forumasima i ljubiteljima fiata zovem se Dejan imam 22 god iz beograda i vozim Fiat Punta 1.9 D.Forum je odlican ima mnogo korisnih stvari samo za nas vlasnike Fiat vozila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam sasa iz mostara i vidim da imate slicne probleme kao ja... kod mene je otisao senzor usisnog vazduha i trenutna potrosnja je velika sa 4.5 litara benz prelazim 30km kao da vozim hammera pri tome mislim na gradsku voznju do 5 km posle paljenja. koliko sam primjetio bas ima slabo tema o motoru dohc a pogotovo slika kako bi trebalo biti sta prikopcano na ovom motoru Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima... :welcome:

Ja sam Dušan iz Niša. Učlanjujem se na FLCS radi boljeg upoznavanja sa automobilima ovog italijanskog giganta i zbog nostalgije prema Fijatu jer je u porodici od 1997. do 2007. godine bio jedan - Brava SX 1,6 16v :rolleyes: Nadam se lepom druženju... ;)

Inače, član sam na Renoovom i Ladinom forumu. Mada sam na Renoovom više aktivan. B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim članovima foruma. Ja sam, Goran iz Šapca vlasnik sam stila jtd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav za sve ljubitelje italijanskih automobila, ja sam Darko iz SM, vozim Bravo 1.8 GT i veoma sam ponosan na njega. Imao sam veliku nesreću, što mi je par godina auto održavao jedan "nazovi majstor",neću ga imenovati, a u SM svi znaju koliko on nema pojma. Tužnu sudbinu mog ljubimca ću napisati, kad stignem, u temi o servisima i majstorima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ćao! Zovem se Igor. Iz Smedereva sam. Od nove godine sam vlasnik jednog crnog tipa 1.6 ie. Zadovoljan sam ovom makinom. Od malena me zanimaju kola,volim da sam odradim sve što mogu. Nekad uspešno nekad manje uspešno. . .Forum je EXTRA,puno korisnih saveta i razmene iskustava. Smorio sam za medalju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svima...

Darko ,iz Beograda , radim na Vojnomedicinskoj akademiji a nocu me mozete sresti po splavovima jer sam muzicar...

Fiat Punto 2 1.2 8v 2001god...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima od do sada veoma zadovoljnog korisnika Fiat Stila, a i nadalje jer najverovatnije da mu nije ništa, ili sad mu nije ništa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao ja sam Marina,imam 12 godina i idem u peti razred :ice: ...ILI moje ime je Ivan,imam 25 godina i prezivljavam u Valjevu :) od pre mesec dana sam vlasnik Fiat Brava 1.2,60w,2000 god i posebno mi je drago sto sam pronasao ovaj klub. Fenomenalno odradjeno :unworthy: . Uskoro ocekujte clanarinu i poneki stidljivi post :rolleyes:

Pozdrav,Ajvy :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima na forumu,

ja sam Mladen sa Aleksinackog Rudnika veliki sam ljubitelj italijana (naravno mislim na njihove proizvodjace automobila) i od skoro sam i ponosni vlasnik jedne FIAT Maree 1.9 JTD ELX 2001 godiste. Nadam se da ce mo saradjivati u buducnosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...