Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav svima, ja sam Nikola, inace student ekonomije...Vozio sam fiat una i fiat 132 2000, trenutno ne vozim nista. Trenutna aktivnost: izrada lotusa super 7 sa izgledom donkervoorta..

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobrodosao. sta je bilo sa 132kom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veliki pozdrav svim ljubiteljima Italijanskih vozila. Zovem se Srđan, a živim u Istočnom Sarajevu(Republika Srpska, BiH). veliki sam ljubitelj Italijanskih i francuskih vozila. Trenutno vozim Fiat Croma 91.godina 2.0 benzin-plin, model prije redizajna. Nadam se dobrom druženju i nekim savjetima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima iz Vrnjacke banje zovem se Vlada,vozim Fiat Punto HGT,koji cu predstaviti u temi za clanove,nadam se lepom i dugom druzenju !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svim forumasima, ja sam vlada iz smed. palanke vozim stila JTD, nadam se da cemo se lepo druziti pozz svima jos jednom :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima iz Vrnjacke banje zovem se Vlada,vozim Fiat Punto HGT,koji cu predstaviti u temi za clanove,nadam se lepom i dugom druzenju !!!

Zar je moguce da si menjao GT-a za HGT :D

Poz. i dobro dosao!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Zovem se Bojan i zivim u Batocini kod Kragujevca.

inace vozim 3 godine Lanciju Kappu 2.4 TD LE 1998. godiste.

Nadam se da ce mo se druziti na obostrano zadovoljstvo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima, zovem se Vladimir, dolazim iz susedne drzave ( Republika Srpska ), tacnije iz Visegrada...Vozim Fiat Tipo 1.4. 1989 god.52kw...Forum mi se svideo zbog tema i odgovora, nadam se dobrom druzenju...ZzopP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima, zovem se Vladimir, dolazim iz susedne drzave ( Republika Srpska ), tacnije iz Visegrada...Vozim Fiat Tipo 1.4. 1989 god.52kw...Forum mi se svideo zbog tema i odgovora, nadam se dobrom druzenju...ZzopP

A kada dolaziš? :D Šalim se, dobrodošao!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, ja sam Marko iz Čačka. Moj trenutni auto je citroen saxo 1.4, ali mozda neko buduce vozilo bude iz ove grupacije(alfa romeo)...pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima,ja sam Mile,29-godisnji profesor engleskog iz Kragujevca,a od prosle nedelje i ponosni (i zasad zadovoljni)vlasnik Fiat Punta 1,2 16v iz 2002.godine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sale, apsolvent, a uskoro nadam se i inzenjer informatike. Bavim se ponajvise web dizajnom, a malo i muzickom produkcijom (onako iz hobija). :rolleyes:

Pozdrav svima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veliki pozdrav za sve clanove foruma. Posto sam ovde novi red je da se predstavim. Zarko iz Arilja. Na ovaj forum dolazim pravo sa renaultforumserbia. Pretpostaljam da znate i zasto. Posle tri godine (megan i clio) ponovo je aktuelan Fiat Punto. Ovoga puta je u pitanju 1.2 8v.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veliki POZZZ svima!!!

Ja sam Nenad, iz Kladova. Vec se nekih 3-4 meseca bakcem sa fijatovim vozilom (do tada sam bio zakleti "OPELOVAC"), i logican sled dogadjaja je bio da se prikacim nekoj grupi Fijatovaca, tj nekom pametnom mestu za razmenu znanja o istima, a eto, sada sam se i registrovao na ovom mestu. Izmedju ostalog vozim mareu 1,6-16v, karavan, SX oprema, za 3 meseca sam pretrcao 25.000 km u taksiju sa istom, i nadam se da ce i moje iskustvo oko nekih zapazanja nekome biti od koristi. Sa zeljom za buducim druzenjem i saradnjom, jos jednom vam svima saljem drugarski pozdrav.

POZZZ - Nenad Kladovo!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozzzz svima ja sam iz Novog Sada i od skora sam vlasnik stila 1,9 jtd Naravno kao i svi na ovom forumu zbog saveta pomoci i razmene iskustava.

Zasada toliko ostalo u forumu.

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima! Nenad iz Majdanpeka, elektroničar-serviser računara i opreme, početnik uautodijagnostici, rođen u fići, odrastao u Fiatu 125p,vozim Z101!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...