Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav svima.

Ja sam Peki, Bg, vlasnik Fiat Palia Weekend.

Uclanio se da razmenim iskustva sa znalcima i da priupitam sta mi je ciniti kad auto krene da poboljeva <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima,zovem se Dusan i imam 19 god.

Iz Beograda sam ali ima vec 12 godina kako zivim u rimu.

moja bebica Fiat Bravo 1.9 jtd 100 cv :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,kao sto ime kaze ja sam Pirke iz istoimene firme. imam Fiat pandu 4x4 93' god koju sam skoro kupio i kojom sam odusevljen. Ovde sam da bi razmenio sa vama iskustva i da bih lakse dolazio do nekih stvari u vezi Pande.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,kao sto ime kaze ja sam Pirke iz istoimene firme. imam Fiat pandu 4x4 93' god koju sam skoro kupio i kojom sam odusevljen. Ovde sam da bi razmenio sa vama iskustva i da bih lakse dolazio do nekih stvari u vezi Pande.

:w00t: :w00t: za to auto nemam reci...gde sve moze da izgura znas valjda i sam :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svima.ja sam bane iz beograda..imam 20 godina..i pre dva dana sam kupio fiat punto classic...nadam se dobrom druzenju...pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i mene!

Ja sam Dragan iz BIH i od skora vozim Fiat Bravu 1.8 16v 1996god.

Vidim da na forumu ima dosta ljubitelja "uradi sam" a i ja sam jedan od tih.

Pozdrav svima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo zivo ja sam Marko iz BG-a i pre par dana sam kupio bravo za zenu ali mi je sumnjiv o cemu idem da pisem u drugoj temi...e da...komsija mi je vukasin HGT.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što bi rekli englezi:

велком еврибади :welcome::D

cccc Ćirilica je najstrože zabranjena propisima - koliko si udario wornova sebi, i na koliko meseci te je banovao pravilnik :question: :question: :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima ja sam Ivan iz Vranja od pre nekoliko dana ponosni vlasnik Brava 1,6 16v nadam se da ću i da ostanem ponosan :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav iz Beograda.

Pokusavam da kupim neki solidan Stilo i naletim na ovaj forum.Ima jako puno interesantnih tema, vrlo korisno!

Nadam se uspesnom druzenju i korektnoj komunikaciji.

Citamo se! :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim Italijanima ;)

Ja sam Milan,iz Bgd sam,mozda me neko zna i sa CBC-a :p

Inace clan sam Opel Cluba Serbia!

Vozim Punta mk2 1.9D i Astru G bertone 2.0T ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nenad iz BG, vlasnik punta classic actual 2009 god, duze vreme posecujem ovaj forum i eto nakanih se najzad da nesto i napisem ovde, a uskoro kada uslikam puntica u novom izdanju bice i slika nekih, zasad samo ova jedna... :) Pozdrav svim ostalim forumasima.

mzbQJ.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam Nikola,trenutno obitava u kragujevcu.Sentimentalno sam vezan za sva italijanska vozila.inace vozim fiat bravo 1.2 16v.i rasklopio sam ga skroz na skroz i naravno, ponovo sastavio :) Tako da znam dosta stvari oko ove skalamerije pa ako neko ima neki problem u vezi istog,neka se obrati, rad sam da pomognem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav...

prvi auto, desetak godina star - punto 1.2 8v, vise sam birao auto po osnovnoj i eksploatacionoj ceni :) ...

Hvala za forum, nemerljive su informacije koje se mogu procitati ovde!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

cao drugari evo da se i ja predstavim ja sam Srdjan iz jagodine trenutno zivim i radim u Becu.

Inace od pre par da na vlasnik Lancie lybre 2.4jtd.

Nadam se dobrom druzenju i spreman sam svima pomoci koliko mogu.

Veliki pozdrav od mene.

p.s.:saljem fotke cim je slikam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...