Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ja sam Milan iz NS-a odskora sam postao vlasnik tipa 1.6 iz 93god a dosad sam vozio zastavu 128 imam nekih pitanja u vezi tipa ali otom potom.Drago mi je da sam postao clan ove velike familije

Malo sam slabiji sa komp pa slike malo kasnije

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svima,ja sam Ivan iz Panceva,82' sam godiste,godinama sam vozio japance,vozim i dalje ali ne moje :D ,posle prodatog swifta gti uzeo sam seicenta 1.1.veliki prelaz sa vecih na manje obrtaje,ali sam zadovoljan.italijani su mi postali zanimljivi jos odavno jer su kako ja kazem,kao lego kockice,sve pase na sve.manje-vise..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim clanovima od Ivana iz Beograda!

Novi sam clan pa evo da vas pozdravim, inace vlasnik sam Fiat Maree Weekend 1.9 jtd 2000god. cujemo se..... :thumbsup:

Edited by garisha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.

Zovem se Ognjen, iz Novog Sada sam i vozim Punto II 1,9 JTD HLX

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozzzzzzzz svima!Ja sam Dusan,zivim na Palama u Republici Srpskoj,od prije par dana sam ponosni vlasnik Lancia Dedre 1996god, 1.6i.e.

Obzirom da nikada nisam volio italianska auta,polako uvidjam i priznajem da sam pogrjesio u vezi njih.Koliko se meni cini ovo je mnogo dobro auto.

Takodje bavim se svim i svacim,i uvjek moram nesto cackati oko auta,tako da je sigurno da cu postavljati jako puno pitanja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo ja sam Dusan iz Vrbovca to vam je selo na jugu nase lepe Srbije, zanimanje student geografije vozim svetlo plavog Fiat punta sporting kupio sam ga pre oko 2 meseca od Duleta iz Novog Sada i prezadovoljan sam autom, auto ste mozda i videli na slikama kod duleta dok je predstavljao svoj auto inace njegov je tamno plavi sporting... Toliko za pocetak nadam se da vas nisam smorio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vi ćete lako jedan drugome upamtiti imena... :thumbup:

Dobrodošli... :welcome:

Čitajte Forum, pišite gde želite...nemojte da se stidite... :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz svima od Filipa iz beograda ,imam 17 godina, volim inache sva kola , pre 2 godine sam imao Fiat Gt 1.4 punto mk1 i taj auto mi je ostao u dubokom secanju, imao je lezanje kao pegla bio je na stazi nekoliko puta. inache se bavim raznim poslovima kao sto su Nezavisni distributer u HERBALIFE kompaniji, i menadzer na splavu knjaz u 45-tom bloku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lijepi pozdrav svim ljudima dobre volje.

Moje ime je Damir a zivim u Tomislavgradu u Bosni i Hercegovini.

Odnedavno vozim fiat stilo 1.9 jtd 85 kw.

Pratim ovaj forum pasivno vec neko vrijeme, svidja mi se atmosfera i dobra volja ljudi koji rado pomazu!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svima...zovem se Nikola, zivim u Pancevu...

ponosni vlasnika sam alfe 146 1.4 boxer 66kw iz 95-te. inace sam student gradjevine II god, a dosta se razumem u audio opremu...povezivanje itd...

ovde sam prvenstveno zbog druzenja, razmene iskustava i to bi bilo to :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...