Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

ima ih doooosta tako da bi predstavljanje trajalo narednih par strana :rofl: :rofl: :rofl::harhar: :harhar: :welcome:

Edited by phantom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da se predstavim

Ja sam Filip iz Zemuna a trenutno vozim Tipo 1.6 dgt i.e.sa 2 bregaste,,plin

Ovo mi je treci fiat(ukljucujuci alfu 33:-) ). . .Uglavnom sam zadovoljan i sledeci auto je iz iste familije!

Veliki pozdrav svim clanovima foruma!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav i od mene

Milos sa Novog Beograda, vozim od skoro Punta 1.3 Multijet Automatik, pa reko da se registrujem na ovaj forum, za sada sam prezadovoljan autom nadam se da ce tako ostati i u buducnosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nenad, BG-Resnik, auto je vec pola godine Bravo GT 1.8 16v

problemi sa autom su napokon iza mene sad se nadam periodu gde mi ostaje da uzivam u voznji..

Pozdrav za sve na forumu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

POzdrav svima. Nikola iz Filmskog Grada. Vozio sam Corsu A do skoro,onda je prodao i sad sam u potrazi za novim autom. Tako da sam dosao ovde da mi pomognete da odlucim sta cu. Sve u svemu,otvaram temu sa pitanjima u odgovarajucoj sobi. :) Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima ja sam Dejan, nov sam u Fiat(Stilo 1.9JTD 2002) svetu pa jos uvek intenzivno citam a kad nesto naucim mozda i nesto korisno napisem :lol:. Btw, forum je prava riznica znanja, ima dosta korisnih informacija a utisci iz prve ruke su uvek najmerodavniji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima ! Posto vec 5 godina ne menjam marku automobila red je da se uclanim u fiat club zar ne? :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

Bojan 32god, NBG, upravo sam kupio 4 punta, 1.2 16v , Imao sam jedno punta I dve II i ovo je treca, jos uvek nisam nista radio na njemu niti menjao al polako. Inace radim u stampariji pa ako bude nekih potreba oko stampe nalepnica za klub vrlo rado cu pomoci.

Pozdrav!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima ,

Ja sam Dule iz Beograda

Pre nekih 7 meseci sam golfa zamenio STILOM ;

i kao logicna posledica svega toga evo me i ovde ...

inace mashina je STILO 1,9jtd troje vrata ' bice i neka slikica uskoro .

Vidimo se u nedelju ispred intera :yes:welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da se i ja predstavim. Od nedavno sam postao clan Fiat porodice, Stilo 1.9 jtd 85kW.

Sve pohvale za odlican forum, ima mnogo korisnih savjeta i iskustava iz prve ruke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav

Vozim Punto Classic 188 1.2 TNG ili kracec Zunto

samo jos da provalim one oznake m2b :) i slicno pa cu navesti i nju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav forumašima. Vlada iz Beograda, odnedavno vlasnik vozila Fiat Palio Weekend 1.2

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav forumašima i naravno "TIM" servisu za koji imam samo reči pohvale jer sam se uverio da su momci iz servisa zaista prijatni , korektni i profesionalni u svom poslu ...Vozim Stila 1,9 jtd nekih par meseci i novi sam član na forumu . Kvar OCS senzora mi je uspešno otklonjen .... :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima!

Ja sam Milan iz Novog Sada. Od pre par meseci sam vlasnik Stila 3D 1.9 MultiJet 8v 2005. Forum mi je jako pomogao oko gomile stvari u vezi automobila pa resih da vam se pridruzim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima ! Iz Beograda sam , vozim fiat Stilo 1.9 JTD 2003 , 5v, evo vec godinu dana, naravno da sam ponosan i prezadovoljan vlasnik , odnosno vlasnica, to se podrazumeva cim sam ovde :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...