Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Cao,

ja sam Zeljko iz Beograda, 27god, informaticar. Vec izvesno vreme pratim forum, a vozim Fiat Bravo 1.9 JTD 2000god. od prosle godine. Uskoro planiram blagi tuning...

Pozdrav svima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svima :welcome:

zovem se Bojan iz Sr.Kamenice sam, bavim se servisom utopnih pumpi sa vodu...inace gotivim zabare i njihova kolica a jos vise ovaj zlatni forum koji dukata vredi :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim pristutnim.

Zovem se Dalibor, imam 25 god. i pišem Vam iz Bijeljine (BiH). Vozim Punto HGT ABARTH (naravno žuti) :thumbup:

Nadam se lepom druženju i komunikaciji!

Share this post


Link to post
Share on other sites

welcome :welcome:

Hvala

Fakat ste THE BEST forum i šteta što nemate neku ispostavu u BiH.

Sve što trebate tu se može naći,:crybaby: samo nema stručnih ljudi u i oko Sarajeva da nam istinski pruže pomoć i bez prevare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciao drugari, ja sam Misa, iz Beograda, tacnije sa Kanarevog brda. Od pre neki dan vlasnik sam jedne lepe Lancie Lybre 1.9 JTD. Veoma mi je milo sto sam pronasao ovaj forum. Vec sam upoznao nekoliko ljudi na nedeljnom okupljanju. Nadam se lepom druzenju i razmeni iskustava. Pozdrav za sve clanove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima!

Ime je Zvjezdan. Dolazim iz Sarajv'a grada. Auto nemam :wallbash: , ali ga ako Bog da kupujem. Pare su legle i izbor je pao na Stila (po mogucnosti 1.9 JTD, sa 2 vrata). Za pare koje mislim izdvojiti je izgleda najbolji izbor. Sudeci po nazivu foruma, vjerujem da ce me mnogi podrzati i tome...sto ce mi, da vam pravo kazem, itekako dobro doci, jer se mozda dvojica od 100 ljudi koje znam slazu sa mojom odlukom za Stila. Uglavnom je ona "daj nam Golfa" filozofija, ili nemoj Stila... jer je Fiat. A Fiat je Fiat (kad se pokvari...na*ebo sam).

U auta se bas nikako ne razumijem, pa sam Stilo izabrao na osnovu izgleda. Kada idem da pogledam neko auto, vodim jednog od ta 2 druga koji se da kazem razumije u auta. Cisto zato jer ih je mnogo promijenio...

Nadam se da cu ovdje cuti pokoju pametnu od ljudi koji su ili koji jos voze Stila, pa ce mi kupovina lakse proci. I nadam se da nece biti problem da vas povremeno zamolim za komentar na nekog Stila kojeg nedjem na oglasima na netu.

Toliko od mene za pocetak.

Bye :welcome:

Edited by Starday

Share this post


Link to post
Share on other sites

golf sta je to?naravno uzmi stila ima nekih sitnica sto smaraju ali mozda nisi takav maler da naletis ali i te sitnice se rese tako da ima da uzivas

welcome :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodošli na Forum... :welcome:

Starday, pogledaj nekoliko prošlih stranica ove teme, videćeš da ima još ljudi iz Sarajeva...pa ti oni dodatno mogu pomoći oko izbora dobrog primerka... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav iz Makedonije...

Ja sam Dino, ponosan vlasnik Fiat-a Ritmo 65L, 80` godiste... Nadam se na druzbu i lep provod uz Fiatiste iz cele x Juge... :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, ja sam Ilija, '82. godiste, Novi Beograd, vozim Fiat Bravo 1.2 16v, 2001.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima na forumu,ja sam Pedja,tek sada se javljam,uvek neka guzva :whistle: .Vozim Una 45 s 1.0 91 godiste.Svidja mi se forum,jos nusam stigao sve da pregledam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobrodošli :thumbsup: i pozdrav svima :welcome:

Edited by phantom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...