Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav, zovem se Zoran i ponosni sam vlasnik FIAT Brave 1.9 JTD iz BG. Javljam se ponovo kada malo savladam tehnike komunikacije na forumu.

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

Zovem se Edin iz Sarajeva sam i takodjer sam vlasnik punta 1,2 8v i 1.9 jtd sa zadovoljstvom.

I pozdrav svima...

Edited by edinko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Regards from Dracula!

Buu aaa aaa. :)

Igor, okolina Obrenovca, vadi dusu Puntu JTD vec skoro 6 godina, ne veruje majstorima, bavi se servisiranjem racunara, elektricnih uredjaja, izradama kucnih elektro instalacija, automatikom, pomalo mehanikom...

Igor 28 god.

Punto 10 god.

Inace u slobodno vreme vozim motocikl, i urednik sam na jednom forumu.

Pozdrav svima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Caos swima....ja sam Sale 88god iz Beograda,tacnije sa Miljakovca...

teram Fiat Bravo 1998, 1,6 16v metalize zeleni...:)

bavim se zavarivanjem...radim u Tehnogasu-MESSER-u...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima,

Ja sam Aca, imam 35 godina, radim u Grand Casinu Bgd, i trnutno vozim Opel Corsu C 1.2. Planiram da taj auto dam zeni, a ja da kupim Fiat Stilo 1.9 JTD ili MJ.

Nikad nisam kupovao polovni automobil, pa cu imati puno pitanja. Ali red nalaze da se prvo predstavim (sto i radim ;)

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima na forumu!

Skoro postadoh vlasnik jednog italijana, potpuno neplanirano, u pitanju je Bravo Jtd 105 12/1999. Jesam imao u planu nekog dizela krajem ove godine ali sigurno ne u ovoj momackoj varijanti sa dvoja vrata. Bilo je dovoljno da samo sednem za volan, upalim ga i da mi jezik bude brzi od pameti :lol: . Bilo je malo posla oko njega, ima i jos toga ali o tome u drugim tamama. Zovem se Goran, imam i jednu vectru pored ovog bravo-a, sve oko kola radim uglavnom sam, volim da mi je auto stabilan i da dobro koci i tu volim da potrosim koju paru vise, mozda pre nego na neke druge stvari.

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, drustvo. Ja sam Ivan, 28 godina, dipl.ekonomista, vlasnik, bolje reci kucni prijatelj :D jednog Punta mk1 iz '97.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.

Ja sam Marko, 25 godina, informaticar po zanimanju, a trenutno zaposlen u Grand kafi kao administrator. Vlasnik sam jedne male lepe Lancije Y10 1.0 iz 1991. godine. Jeste da imam skoro 2 metra visine i jedva sedim u njoj ali nema veze, uzivancija je voziti :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima , tetreb je iz Ns-a :) volim kola a i kola vole mene :):) Libre gotivim a i ostale Italijane tako da ce biti ovde dosta toga za mene sto me interesuje. Pozdrav svim forumasima jos jednom .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...