Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav svim starim i novim clanovima ovog foruma. Vec duze vreme citam ovaj forum a od skoro sam i clan istog.Zovem se Nikola imam 29 godina i zivim u Kg a od pre 7 meseci vozim Stila 1.6 sa panorama krovom i ostalim trangulijama u njemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svim clanovima foruma.....ja sam Slavisa Krstic iz Padinske Skele.......vozim Lanciju Libru.....i ponosim se svoim ljubimcem....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima od Zorana iz Zagreba. Vozim Mareu 1.6. Inače sam povremeno prisutan na forumu Fiatista u HR. Woodoo se registrirao i ostavio link pa eto i mene k vama. Inače nisam znao za vaš forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, ja sam Nikola iz Beograda, imam 26 godina. Vozim Fiat Punto 1, 75ELX, 1996. godiste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i da se zvanicno predstavim, khm, khm. Ja sam Marko, zivim u Sremcici, imam 24 godine, projektant sam, vozim Belog Puntica MK2a 2002 god, 1.9 dizel.

Pozz svima i unapred se radujem nasem druzenju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ja sam Ninjo iz Novog Sada sam, vozim fiat stilo 1.6 i to bi bilo ukratko to! :unworthy:

Edited by ninjons

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prije svega,da vas pozdravim sve!

Zivim u Crnoj Gori,obozavam talijanska auta a narocito Lancia Kappu koju vozim.Imam milion pitanja vezanih za nju nego...eto...nadam se da cu bar po nesto da rijesim.Pozdrav!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sramota ! Vec neko vreme koristim info. sa ovih strana a nisam se predstavio kako to dolikuje !

Ime mi je Predrag (Pego) i dolazim iz okoline ZR . Nedavno sam pazario STILO 1.6 2001 od ,verovatno nekog vaseg, ortaka iz BG ! Do sada sam vozio Peugeote, WW-e, Zastave ... Posto mi je vec

cetiri banke mislio sam da za mene bas i nema "iznenadjenja" ! Ovo je moja "Renesansa" ! Imam novog "drugara" u obliku auta. Ha ! Boze - sto je pametan ! Poznajem neke ljude sa manje IQ...

Salim se , naravno . Vidimo se ! Pooozzzzzz ! :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo narode ja sam Stefan iz Beograda,svideo mi se ovaj sajt i vasa strast prema italijanskim automobilima i zaista mi je drago sto sam deo svega ovoga. JA inace vozim FIAT Cromu iz 89 godine sa slabasnim 1.6 motorom (ide 165km/h proverena informacija),u buducnosti nameravam isto jednu samo malo mladju :))i po mogucstvu jacim motorom. pozdrav za sve clanove!

hyhD0.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i ja da se zvanicno predstavim

Prvo pozdrav svim korisnicima foruma!

Zovem se Jovan iz Beograda sam sa Dusanovca,bavim se saobracajem u svim vidovima.Nekad sam vozio samo nemacka vozila i mislio da su najbolja a u sebi sam gotivio italijane.Od 2006.vozim fijate i odusevljen sam jer je odnos cena-kvalitet odlican.A price ma pusti italijane nemci su zakon nemaju veze sa mozgom.Nameravam dugo da vozim italijane.

Imam Fiat stilo 1.9 jtd 2005.karavan i mareu 1.9 jtd 2001.karavan.Do pre par meseci smo imali punto 2 1.9 jtd 2001.njega je vozila moja supruga ali smo ga zamenili za mareu jer je konfornija(dvoje dece)a troskovi odrzavanja i registracije su isti.

Pozdrav svima sa foruma,najbolji ste

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ja am Dejan iz Bgd i volim naravno Fiat pre svega Lanciu a na prvom mestu Deltu Integrale naravno,benzin u krvi 15 godina na reliju i 40 god u du... :thumbup::wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao,zovem se Milos,iz Pecinaca sam,Srem... Imam Punta Classic na TNG,kupljen u januaru... toliko od mene...

mVfer.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao svima!!!

Marko, iz Beograda, imam 25 godina, bavim se privatnim biznisom ( :) ), ponosan vlasnik Fiat Stila 1.9 JTD karavana, a do juce i Fiat Punta mk2 2003 1.2 8v, koga prodah.....

Obozavam sve sto je italijansko, kola, fudbal, hranu, zene, vino... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zovem se Roman i iz Novog Sada sam. Radim kao programer u RT-RK. Nedavno sam kupio Bravo Trofeo 1.2 '01.

Drago mi je da ima ovako mesto gde se moze posavetovati oko necega i procitati nesto pametno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav za sve clanove kluba.Moje ime je Uros i zivim u Smederevu.

Od skoro sam vlasnik fiat stila 1.8 16v i uskoro clan kluba.Nadam se da cemo razmeniti dosta korisnih informacija vezano za nase ljubimce.

Ocekujem da cemo se druziti na nekom od skupova, posto sam skorasnji propustio iz tehnickih razloga.

Veliki pozdrav i oprez na putu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro nam dosli i nadamo se lepoj buducoj saradnji i druzenju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veliki pozdrav svima,ja sam Nesa i od danas vlasnik FIAT STILO 1.8 16V :))).....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...