Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Poz.

Iz zemuna sam, nedavno uzeo fiat uno 1.1 od ortaka, inace mislim da je pisao ovde negde na forumu (neki83).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima zovem se Branislav, nadimak Brana i vozim Lanciu Lybru 2.4JTD i Yuga 55 koji ceka malo bolje dane pa da primi neki fiatov motor :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yo ili pozdrav pa da krenem: zovem se Dalibor zivim u Subotici po zanimanju graficar ozenjen imam cerku kupio punto pre 2 meseca elx 2002 5v 1.2 60 ....pre punta vozio swift gti uglavnom volim sve sto vole mladi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz svima.....Boris,Beograd......fiat bravo 1.6 16v (100 16v), 2002 god....,kupljen pre desetak dana,slike stavljam uskoro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima! Nisam bio dugo na forumu (problemi sa SBB...).

Na "tristacu" sam naucio da vozim kao klinac, sa 10 godina, sa jastucicima i jos uvek vozim fiat. Inace dosta radim sam oko auta, sve i svasta. Samo mi fali garaza...

Nisam bas vican sa kompom, forumima i internetom ali se snalazim... Ucima pod stare dane jer svega ovoga nije bilo u moje vreme, kad sam bio mladji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo salle prilike da usavrsis svoje znanje na oba polja.dobro nam dosli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdravcina!

Iako forum citam vec dugo, nisam imao vremena da pisem ovde. Sada se situacija menja i nadam se da cu moci da doprinesem kvalitetu istog.

Trenutno vozim prilicno modifikovanu Alfu 156 a do pre koju nedelju sam posedovao i Stila 1.8 Kupe-a. Pre toga i 1.2 sa cetvoro vrata. Na zalost, morao da ga prodam sa tendencijom nabavke novog (drugog) FIAT-a. Takodje, posedovao sam i Cromu 2.5 TD sredinom 90-ih.

FIATista sam vec dugo, trajno zarazen Alfa Virusom.

Clan sam FLCS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima !!!!!!!!!

Pratim forum zadnjih desetak dana i sve pohvale !!!!!!

Goran 1970.god , Arilje , elektrotehnicar , muzicar , od pre mesec dana sasvim slucajno vlasnik FIAT STILA 1,9 JTD , 115KS , KARAVAN 2003.god , presao 140.000km!!?? Kazu da prvi utisci mogu zavarati , presao sam 3.000.do sad i zadovoljan sam . Uradio veliki servis cim je stigao auto iz Nemacke i mislim da je korektna cena od 185 e za delove i rad(zupcasti,PK kais,svi spaneri,ulje selenia turbo disel, 4filtera i dijagnostika)??? Na ovim stranicama pokupih bas dosta info o svom autu i veliko hvala svim forumasima !!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav za sve sa FLCS foruma..... :thumbsup:

Moje ime je Misha , 40 god, iz NS-a inace novopeceni vlasnik Stila Multijet-a. Do sada sam uglavnom boravio na Canonu ali sad kada se promenio vozni park rekoh da malo promenimi forum. Dosta interesantnih stvari se moze ovde procitati kao i na Canonu sto je u mnogome doprinelo mom izboru novog automobila. Svakako cu imati neka pitanja u vezi nove mashine :question: posto ja volim da znam sve oko svog automobila......Unapred se radujem druzenju :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...