Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

e nalete prvo na ovo spadalo.drago nam je videti novo drustvo u ekipi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Eh, iako vas vec neko vreme davim ovde po forumu, tek sad shvatih da se nisam zvanicno predstavio. Ja sam Miroslav, 32 godine, iz Bgd-a. Diplomirani sam arheolog, vozim (od nedavno) Lanciu Deltu II, 1.6 16v 1998. godiste (videti u galeriji). Ona mi je prvi italijan pre toga sam vozio skodu. Ajd' pa pozdrav...

Arheolog?Pa iskopaj i nama neku Lancu al u dobrom stanju....Dobro doso.

Edited by bokija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez zezanja, citao sam na hrvatskom forumu za Lancije o nekoj koja je bila zakopana 20 godina u zemlju u okolini Zadra... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ćao svima :welcome:

Ukratko...Kenan...Zenica, BiH, ...obični Yugo 55...

Slučajno naletih na neke slike starih Fiata pa se registrovah i ovdje...mogu reći da cbc-u nedostaju alfa i fl klubovi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim clanovima sa zeljom da im njihovi automobili neprave problema :realmad: jer stize zima i u nadi da necu nesto zabrljati sa postovima :wallbash: pa da se admin ne ljuti :veryangry: prikljucuje Vam se jos jedan ponosni vlasnik "starog "Fiat Brava iz 2002 god, Sve naj bolje :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz i tebi i dobro nam dosao. :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@topspeed-los im upravljacki mehanizam na cbc-u

dobro vi nama svi dosli

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svima...

zovem se Stjepan, iz Osijeka sam... ljubitelj talijanskih automobila... vozim fiat bravo 1.6 16v... imam 19g studiram...

član sam auto-kluba Slavonija.... eto nadam se ugodnom druženju... :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, ja sam Milan iz Beograda. Pre par meseci sam zajahao nekih stotinjak konja spakovanih u Fiat Bravo 1.6 16v i za sada sam prezadovoljan :thumbsup: Na forumu sam našao dosta korisnih saveta i informacija i ovom prilikom bih se zahvalio svim aktivnim članovima na tome. Od danas sam i zvanično ovde i nadam se da će ovaj forum videti neke koristi i od mene :whistle: ...toliko za početak!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao, ja sam Aca sa Crvenog krsta. Vlasnik sam Yuga, ali vozim i Puntishu 2. JTD-a 2002.god. (hehe auto moje devojke).

Volim dosta da majstorishem i zanima me mehanika.

Studiram arhitekturu.

Nadam se da chu ovde naci sve sto me zanima o Puntishi!

Pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro nam dosli svi. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i mene...neki me vec odavno znaju ...neke sam ja upoznao u nedelju u Asteriksu.....sve u svemu drago mi je sto sam ovde i sto cu imati priliku da se druzim sa Vama. Zovem se Goran Filipovic i drzim servis za vozila Fiat i Lancia u Zemunu. Trenutno u mojoj garazi boravi jedan Stilo jtd i jedan Chraysler Voyager 2,5 crd. Od ljubimaca na dva tocka tu su Yamaha xt 660r i Suzuki Intruder 750. Hvala vam na gostoprimstvu i nadam se lepoj saradnji i jos lepsem druzenju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...