Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

@SrdjanBg

@Nezir

@Mocah&f

Pozdrav svima, dobrodosli na forum ;) .

 

@Kandic93

Dobrodosao, za 1.9 2005. i ocuvan auto bez ulaganja, sa dobrom opremom i 2 seta guma - moje skromno misljenje je da itekako vredi tih para. Startna cifra ili posle pogadjanja, registrovan? Ako ti ista znaci, za maltene identicnu cifru sam prodao svoj utegnut Stilo, ali pre 10 meseci i 3 godine stariji. Nemoj da ti reper budu ni najjeftiniji restyle lesevi, ali ni entuzijasti koji stave cenu od 3500 (verovatno oni koji se dvoume da li da prodaju, zveknu cifru pa ako prodje-prodje). Da ne off-ujemo, evo teme pa slobodno pitaj sve sto te zanima, okaci slike, link oglasa, pokusacecmo da pomognemo:

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@fijatist @SrdjanBg @Nezir @Kandic93 @Mocah&f @krtzko

 

Dobrodošli na Forum :welcome: 

Ako vam možda treba info kako se šta radi na forumu, gde se postavlja ili sl., klik ovde:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/104-podešavanja-foruma-i-uputstva/

Share this post


Link to post
Share on other sites

@stevarans

Pozdrav Stevo i dobrodosao! Uzivaj i slobodno se raspisi ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, zovem se Filip i dolazim iz Zrenjanina. Vlasnik sam Lancije Delte 1.4 T-Jet 150 ks 2009. godiste. Odlican je forum i, iako vas pratim vec oko godinu, godinu i po, tek sam odnedavno postao clan. Ovo mi je prvi auto i prezadovoljan sam istim. Postavio sam post na temu nabavke delova, konkretno police prtljaznika i kapica za alu felne 17", pa ako neko ima neku info, nek' javlja :)

 

untitled.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@stevarans @Fiica

 

Dobrodošli na Forum. :welcome: 

 

Nema ko nije sredio air bag tako... :D 

Čepove za alufelne...ono, očekuj da nisu trajni i kad ih pronađeš negde. :) Nažalost, često to kradu sa felni, jbg-a. Ako nađeš polovne (a nisu sa otpada), to su opet skinute nekome sa nekog parkinga. Uvek imaš kao opciju nove od ovlašćenog, ali je to i najskuplje. Za Stilove felne su poklopci bili nešto oko 2.000 dinara po komadu. Ne znam da li su malo skuplji za Deltu...možeš svakako pitati ovde:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/44436-auto-servis-fiat-centar-bogunović/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, ja sam Miloš iz Beograda i već skoro tri godine sam vlasnik Lybre 2.0. Po profesiji sam elektroničar (integrisana kola), bavim se mehanikom iz hobija i trudim se da održavam makinu u tip-top stanju. Do sad sam dosta stvari rešio zahvaljujući ovom forumu i upoznao se sa Lybrinim dečijim bolestima tako da sam odlučio da se registrujem i pripomognem ako mogu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, ja sam Ljubiša iz Beograda, od pre mesec i kusur dana vlasnik sam GP 1.3 mtj 90sk Abarth-a, pa rekoh, hajde da se učlanim u jedini pristojan forum ove vrste kod nas. Usput sam i uplatio članarinu, nadam se i skorom dolasku kartice. Pozdravljam sve, nadam se da ćemo se sa zadovoljstvom družiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi, Davor Jovanovic iz Beograda, vlasnik Fiat Brava 1.6mjt, 120ks, kupljenog od clana dekirs :) pre toga 3 godine vlasnik grande punta 1.9mjet (stavljam u oglase veceras ili sutra) , a pre toga Punta mk2, takodje 1.9jtd :) al eto, tek od veceras na forumu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav od Pedje iz Pančeva.

Bravo 2007, 1,4 90KS

Iz Pasata u Fiata - videćemo šta će biti :)

 

Prvo će biti motorići digitalne klime pa onda...

Edited by PedjaZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Davor84

@PedjaZ

Pozdrav i dobrodoslica, puno bezbednih kilometara sa novim masinama.

Slobodno se raspisite i uzivajte na forumu ;) ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Desmo

Pozdrav i dobrodosao na forum ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...