Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav svima na forumu,

Ja sam Misa Cvetkovic iz Pozarevca, donedavno samo stojadin, a od skoro vlasnik Crome turbo 2.0 ie. 1992god.

Nema sta da se kaze zver samo takva, nego ako imate predlog za OK servisera u okolini naravno moze i BGD i Kragujevac itd dajte neki predlog malo mi auto radi nemirno na leru dok se ne zagreje.

Cujemo se jos

Pozdrav

Misa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, Stevan iz Beograda, od prošle godine ponosni vlasnik Fiat Brava 1.8 16v :thumbsup: .Pratim (isčitavam) forum bukvalno svaki dan od tada... tako da znam sva dešavanja po forumu, ali ne i sve oko kola :whistle: .Ostali detalji i slike uskoro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz svima,

Zovem se Srdjan. Iz BG-a sam!:) Vozim fiat punto 1.9 jtd 2002 god. tj. keva i ja:) hahahah.

Toliko od mene za sada.....postavicu slicice:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:wallbash: LJUDI JA SAM ZABORAVIO DA SE...

Dule iz NIS... :question: ups iz NISA...23 god.

trenutno ne radim nigde,osim kuci gde osmisljam kako da ulepsam auto...ali uvek moze bolje...samo da se ne prenatrpa... :thumbdown:

poz svima...

i voleo bi da napravimo negde na jugu moze i u NISu neki skup...finaciska kriza nam neda da dodjemo kod vas u goste u BG... :crybaby:

a ovo je moj mezimac

TsLDJpi.jpg

TsLEILS.jpg

TsLG3zJ.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Dejan Panic iz Svilajnca inace automehanicar po zanimanju drzim Bosch Car Service. Moje trenutno vozilo Lancia Dedra 1.6ie. Tu sam zbog dobrog druzenja i u potazi za novim idejama kako da sredim moju masinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao, ja sam Nemanja iz okoline Sapca, trenutno ne vozim fiata ali sam veliki fan istog .Ipak bavim se izradom spojlera,pragova obrvica i ostalih sitnica za nekoloko tipova automobila medju kojima je i fiat punto 2 (verovatno vam je Milan pricao o meni,ja sam onaj decko koji treba da napravi sporting kacket za punta) Toliko o meni!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo

Ja sam Aleksandar iz Valjeva, vlasnik Stila JTD 2002 od avgusta. A forum pratim jos od ranije tako da sam neke probleme resio pre nego sto je automobil i stigao do mene. :respect:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav

Boško, 38 god. iz Beograda.

FIAT PUNTO 1.9D 2002 god. Da budem iskren, kupljen je da se vozi zimi i leti da bi se sačuvao cabriolet (nije FIAT) koji stoji u garaži i vozi se samo vikendom leti. Ovo mi je drugi FIAT u životu, prvi sam kupio 1991 TIPO 1.4 AGT potpuno nov. Stavio sam mu felne 15" spustio ga i stavio distancere ! Šta je to bilo za 1991 godinu !!! :) :)

Edited by montoya

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav!

ja sam iz Zenice i vlasnik sam Stila 1.9 disel godina 2006.

Forum je stvarno dobar i nadam se njegovom dugom radu i pomaganju

nama neznalicama.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pozdrav!

ja sam iz Zenice i vlasnik sam Stila 1.9 disel godina 2006.

Forum je stvarno dobar i nadam se njegovom dugom radu i pomaganju

nama neznalicama.

Pozdrav iz Sarajeva :thumbup:

Dobrodosao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, ja sam Ivan iz Zemuna, 27 godina. Vozim Fiat Punto II ELX 1.2 8v iz 2001. godine, kojeg imam već godinu i po dana i prezadovoljan sam sa njim. :2guns:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...