Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav svima,

vozim Punto II(b?) 2003 1.9JTD Emotion(?).

Ovo mi je drugi uzastopni Fiat, pre ovoga sam imao Punto 1.7TD 1998.

Obzirom da sam opet kupio istu marku/tip vozila, da se zakljuciti da sam bio zadovoljan sa prethodnim :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav iz Kragujevca. zovem se Nenad i vlasnik sam vec godinu ipo lancie Y 1.2 8v iz 2002.Ovde sam da naucim malo vise o samoj mehanici lancia inace sam prezadovoljan sa ovim auticem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro dosao imas dosta njih na forumu sa tim motorom pa bice razmene iskustava

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, ja sam Bole i iz N.Beograda sam.

Vozim a i imam Fiat Bravo 1.6 SX, inace moj omiljeni auto, ne bas moj ali taj model :whistle:

Zadnjih dana vise ga gledaju majstori nego ja, ali takav je zivot.

Za sada toliko, "vidimo" se na forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozz svima Marko Rakovic iz Banje Luke vlasnik fiat brave 1.4 12v sx tj moja beba,trebat ce mi vasa strucna pomoc oko auta jer sam krenuo u sredjivanje iste nadam se finom druzenju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao ljudi, Zoran iz JA/BG, 30 godina, od sutra vozim Fiat Bravo 1.6 16v 2001.god, metalik sivi, GT oprema

Jurio sam Stila, na kraju kupio Bravo, nadam se da ce sve biti ok sa autom

Prvi put imam Fiata, pa ce mi iskustva i saveti biti dobrodosli...

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro dosli u klub.za bilo sta slobodno pitajte dosta je iskusnih fiatovaca ovde spremni za pomoc i druzenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima...Ja sam Vaske iz Srbije ( Kragujevac, Batocina) . Ja trenutno vozim jednog pomalo retkog oldtajmera, ali imam neke planove da uznem jednu Lanciu, pa sam zato i dosao ovde,da se malo informisem o njoj.Inace sam masinski tehnicar (omirisao masinski fakultet 2god), a trenutno radim kao miner u jednoj gradjevinskoj firmi (nisu mi platili reklamu, pa necu reci kojoj). Vozio sam pre par god.jednu lanciu prismu 1.9D,( to je valjda 2.0), obican dizel, 1988.mo god. Odusevila me opremom (standardnom, pa sam se pitao sta se dobija za doplatu?!),a Boga mi i potrosnjom ( tada je trosila oko 4.5l nafte/100km).Itd.....Sad opela prodajem, a gledam tu dedru iz 1990.e, pa me zanima kakvi su to auti.Ako neko zna, neka mi odgovori . Pozzz.....:):welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima ja sam Dejan iz Beograda. Nedavno sam cuo za ovaj forum od drugara pa rekoh zasto da se ne druzimo. Inace sam odnedavno vlasnik Fiata Bravo 1.6 16V 2001 godiste pa ce mi vasi saveti i iskustva dobro doci. Vise o mom auticu kad postavim nove slike ...

Veliki pozdrav : :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao, Bora-Bane iz BG-a Banovo Brdo(poz komsijama)... Od ranije na CBC-u, a sad i kod vas, ako me primate :)

Istorija:Nissan Datsun, Samara, Skoda Fel, Nissan GTI(nikad prezaljen)... i sad Stilo JTD 5v... al crni :)

Poz svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodosli svi. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rasirih se u nekoliko tema tema na forumu a nisam se predstavio.

Dakle Milan iz BG 27 godina i dozivotni apsolvent na geodetskom faxu, inace ponosni vlasnik domaceg punta classic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...