Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav.

Pre par nedelja sam postao vlasnik Fiata Doblo 1.9JTD 2002. god. putnički. Trebao mi je veći auto, jer je ćerkica invalid, pa mora sa kolicima unutra, a sa BMW-om E30 to nije nikako bilo moguće. :)

Auto je u ok stanju za godine, ali trebaće saveta, jer je to prvi Fiat posedu, a i prvi dizel.

U svakom slučaju nadam se dobrom druženju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

 

Zovem se Dimitrije, živim u Beogradu, bavim se IT security-em.  U zadnje vreme sam počeo sve češće da dolazim na forum da pročitam neke savete koji su mi bili potrebni, pa sam odlučio da se registrujem.

Vozim Fiat Sedici 1.9 Mjet koji sam kupio u februaru. Nadam se razmeni iskustava i druženju sa forumašima. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@dulenator @Dimitry

 

Dobrodošli na forum. :welcome: 

Prvo sledeće veće druženje forumaša je 02.10.2016. u okolini Novog Sada:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/72498-22-zvanično-flcs-okupljanje/

 

A, Redovna okupljanja u Beogradu (pošto vidim da si iz BG), su svake nedelje od 6 popodne na NBGD, kod Intera:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/27773-redovno-fiat-lancia-okupljanje-beograd/&do=findComment&comment=1354165

 

:thumbup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz svima :)

Mladen, BG, pre par meseci pazario Stila 1.9 JTD 85kW, 5 vrata :D

Prečešljao pola foruma o Stilu :D 

Učlanio se u klub, dobio mail B) kartica treba da stigne B)

I reših da napišem ovde koju :D 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čitam Vas već neko vreme i zaista nisam imao podpitanja. Svi odgovori su tu. Ali, eto, čisto da se javim.

Zovem se Ivan Stančić, po zanimanju elektromonter (i pomalo svašta drugo, kada zatreba).

Inače, bavim se i električnim vozilima, ali otom, potom. 

 

Ovih dana se zabavljam ratujući sa ljubiteljima vw brenda. I naravno, vlasnik sam vrlo dobre lybre 1.9 JTD sw. 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/23/2016 at 0:03 PM, djomla said:

Učlanio se u klub, dobio mail B) kartica treba da stigne B)

 

E, ako su ti tako rekli... :D:D 

Šalim se, biće, biće, prve nedelje Oktobra ide sledeća serija. :thumbup: 

 

5 hours ago, Ivek said:

Ovih dana se zabavljam ratujući sa ljubiteljima vw brenda.

 

Gde, na kom forumu :D , da bacimo pogled malo. :) 

 

@djomla @Ivek Dobrodošli na Forum. :welcome: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doslo vreme da se i ja registrujem ovde :)
Vec 14 meseci aktivno pratim ovaj forum, 14 meseci kako posedujem jednog italijanskog turbo dizel ponija.

Zovem se Bojan Zeljkovic, 24 godine, iz Novog Sada, student medicine, ljubitelj ekstremnih sportova, a pomalo i zaludjenik za autima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ,ja sam Dejan iz Bjelovara,  automehanicar, vozim Stila 2.4 20v Abarth vec nekoliko godina.  zadnjih nekoliko mjeseci pratim ovaj forum,cini se zanimljiv,dobra ekipa , pa sam se odlucio logirati..    

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima!

Zovem se Viktor, iz Beograda sam. Kupio sam Fiat Grande Punto 1.2 (2014. godiste) pre nekoliko dana, pa kapiram da je red da trazim savete i ideje na forumu. 
Nadam se da cu se uskoro pojaviti i na nekom okupljanju. :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, Milan iz Paracina, vozim punta 1.2 8v vec 2god a sada se uclanjujem na forum (nije se kvario do sada):D, i vec sam pisao o problemima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zar je za druzenje neophodno da se prvo pokvari auto ;) ?

@supervozd @Biker Q

Dobrodosli i uzivajte na forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde ste momci, moje ime je Milos iz Beograda sam, ziveo sam u Atini do 2010. Clan sa foruma skoro 2 godine ali nisam nista pisao do sad, imao sam Punto mk2 sporting 2002 a posle toga Punto mk2 HGT u Abarth opremi sa crvenim alfinim sedistima a kupio sam ga od clana foruma  SAMUI iz Sombora,  mozda je sad zavrsio kod nekog od vas :D  Evo bas danas sam kupio novog Fiat 500 1.2 Lounge u Coral Red boji. Predstavicu i auto. :D Nadam se da cemo se druziti uskoro :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/8/2016 at 0:30 PM, Ivan said:

Pa zar je za druzenje neophodno da se prvo pokvari auto ;) ?

@supervozd @Biker Q

Dobrodosli i uzivajte na forumu.

 

Ne samo to, ali tako obicno pocinje, da nisam trazio resenje problema po netu ne bih ni znao za forum...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, Dragan iz Cuprije. Od letos sam postao vlasnik Stila SW 1.9jtd active. Posteno uvek mi se svidjao Stilo ali nekako je uvek ispadao iz kombinacije. E sad je upao u kombinaciju i mogu vam reci da je odlicna. Imam verziju od 59KW i sa tempomatom (sto mi je i bila zelja da imam u autu).

Prethodni vlasnik je 40.god tako da ga je sacuvao fino, ima od grada par "ostecenja" na krovu ali meni ne smeta, prva voznja sa njim na duze je bila do Grcke i dobar test koji je prosao sa visokom ocenom :P.

Bice ovih dana slika a i pitanja, vise konsultacija jer na forumu sam dosta procitao o prednistima i manama Stila.

Pozzzzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dagy

Pozdrav Dragane, dobrodosao i uzivaj na forumu.

Ukoliko zelis da postavis slike i detaljnije opises auto, slobodno otvori svoju temu (predstavljanje) u odgovarajucem podforumu i raspisi se ;) :

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/12-predstavljanje-automobila-članova-foruma/

 

Za resavanje problema kao i pitanja, tu su odgovarajuce tehnicke teme, koje ces lako naci pomocu pretrage foruma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav i od mene, sinoć/noćas sam naleteo na temu farbanje alu felni sprejevima, autor tutorijala je franacuz69 (jedan od boljih tutorijala koje sam pročitao)!

Inače vlasnik sam od '99-e jedne male lančijice y (garažirana je i ne vozi se zimi) a usput sam izmenjao razne aFtomobile, prvenac mi je bio fića 850, '96-e u srednjoj sam bio glavni baja)))

Posle su došle dve fijeste, vrlo brzo sam ih prodao, pa je stigao reno 5 neki special edition, najslađa lova je bila na njemu. Mali pežo 1o6 se najkraće zadržao kod mene, pamtim ga po lošem, imao sam "unfall" kod gsp garaža/višnjički bulevar, jbg ne prilagođena brzina + vlaažan kolovoz i ajd ćao.

Zatim sam vozio golfića dvojku 1.8 (lud brz lagan i trošio je 15L!!!!) mnogo za tadašnje uslove kada smo čorbu kupovali na ulici u flajkama od 2L - morao je da ode i on, zatim jedan period sam se zadržao na bmw-u e30 iliti popularnoj kockici, kupio sam ga posle 4 meseci rada na tezgi (na buvljaku) prodavale su se elektrode tada ko lude, Co2 + sav propratan materijal za brušenje i sl. Onda je stigao i stranac za delove pa mi je bilo žao da ga čerupam nego sam i njega vozio na švapskim tablama (inače baba i deda su bili nemački penzioneri/invalidi pa sam imao ovlašćenje da vozim strance), bmw sa bg tablama je otišao za neke sitne pare, dok sam stranca đorao za benq projektor )))) Poslednji auto koji sam uvezao je prva serija audijeve šestice '95. I njega vozim od 2009-e, idealan je za duža putovanja, 2.0 benzinac/brc plin, troši 10L u proseku, prezadovoljan sam, samo redovan servis i teraj, evo već 7 godina je kod mene. Lancia Y je poklon od bake i ona ima poseban tretman, ostaće kod mene dok sam živ!

 

Eto, ukratko, istorijat makina koje su prošle kroz moje ruke do sada..

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima... Ja sam Nenad iz Niša...Po zanimanju trgovac a trenutno radi kao dizajner-dizem djakove i gajbe u magacinu :) Od skoro sam postao vlasnik Stila 1,9 jtd, 3 vrata, zut... Uskoro cu postaviti slike... Nadam se lepom druzenju ovde a i na skupovima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...